Q&A
Обобщени въпроси и отговори от темата *
Какви са основните теми, обсъждани във форума?
Какви съвети се споделят в общността за грижата за бебета?
Какви са преживяванията на бъдещите майки?
* Предложените въпроси и отговори се генерират машинно от автоматизиран езиков модел на база потребителските мнения в темата. Генерираното съдържание може да е непълно, неактуално, подвеждащо или неподходящо. Вашите оценки спомагат за подобряване на модела и неговото усъвършенстване.
-
Какви са основните теми, обсъждани във форума?
Форумът обсъжда различни теми, свързани с бременността, раждането, грижите за бебето и личните преживявания на бъдещите и вече майките. Темите включват здравословни проблеми като болести, болки и здравни грижи, както и практически въпроси относно подготовката за раждането и грижите за бебето след това.
-
Какви съвети се споделят в общността за грижата за бебета?
-
Какви са преживяванията на бъдещите майки?
-
Какви съвети се дават на бъдещите майки за поддържане на добро здраве по време на бременност?
-
Какви са препоръките за грижа за себе си по време на бременност?
бремеността е 10лунарни или иначе казано 9 календарни и така вечно някой няма да е разбрал
Иначе все сме в чуденка...
Сега ще му прочета инстукциите!
Дано издържа до края без хапчета....
,но после останах да чакам доки че ме притесняваше нещо така после си го видх бебчо и на ехографа
. На моята приятелка доктора й каза, че докато не е паднал под 100 не е опасно и не й изписва нищо да пие, а тя е 6 месец и хемоглобина й е 104....Също така ми откриха и леки следи от белтък в урината, в сряда пак ще си пусна урина да видим от какво е, макар че казаха, че няма проблем, защото е съвсем малко и може да е просто от замърсяване дори и на чашката...