Декемврийска мама много се вълнува и за бебо с трепет пазарува! № 14

  • 24 997
  • 709
# 540
Никога няма да се изясни по този начин Wink бремеността е 10лунарни или иначе казано 9 календарни и така вечно някой няма да е разбрал Crazy
Виж целия пост
# 541
Нямаше да е лошо да ни дадат по едно кръгче от онези- калкулаторите, които има в АГ кабинетите Simple Smile Иначе все сме в чуденка...
Аз единственото, което успях да сметна е, че не бива да си поръчвам матрак Magniflex, защото с тези 30 работни дни може и да не го дочакам да стане готов Simple Smile На 5-ти ще си питам лекарката в Токуда да ми разясни за тези г.с. - колко е дълъг, аджаба, този 8-ми месец  newsm78
Виж целия пост
# 542
http://www.ladypill.com/calendar.php

Ето го Simple Smile
Виж целия пост
# 543
Нямаше да е лошо да ни дадат по едно кръгче от онези- калкулаторите, които има в АГ кабинетите Simple Smile Иначе все сме в чуденка...
Аз единственото, което успях да сметна е, че не бива да си поръчвам матрак Magniflex, защото с тези 30 работни дни може и да не го дочакам да стане готов Simple Smile На 5-ти ще си питам лекарката в Токуда да ми разясни за тези г.с. - колко е дълъг, аджаба, този 8-ми месец  newsm78


Хахахаха Simple Smile Това за матрака Magniflex и аз го изчислих Wink Но понеже мисля да взема в началото една от онези кошници, да спи в нея бебенце, може пък и да го дочакаме този матрак... Не мога да реша нищо засега, а трябва вече. За тези Нани никой не се включи... май няма да искам да е такъв Simple Smile
Виж целия пост
# 544
KalinaZ, тези кошници като люлка ли са или са си кошници, които се слагат в креватчето? Може ли линк или снимка? На мен и малките люлки ми изглеждат романтични и практични, но няма да имаме място за всичко...
Скоро се сетих за къщата ни (при мама), на тавана в едната стая има две куки и са ми разказвали, че върху тях са се опъвали въжета, чергичка и са закачали бебетата да се люлеят и да спят. Simple Smile
Кошарата, която поръчахме има люлка, но не е същото.

Супер!   Hug Сега ще му прочета инстукциите!
Виж целия пост
# 545
Да се отчета, днес си пусках изследвания и хемоглобина ми е 127, много съм хепи  Flutter Дано издържа до края без хапчета....
Виж целия пост
# 546
KalinaZ, тези кошници като люлка ли са или са си кошници, които се слагат в креватчето? Може ли линк или снимка? На мен и малките люлки ми изглеждат романтични и практични, но няма да имаме място за всичко...
Скоро се сетих за къщата ни (при мама), на тавана в едната стая има две куки и са ми разказвали, че върху тях са се опъвали въжета, чергичка и са закачали бебетата да се люлеят и да спят. Simple Smile
Кошарата, която поръчахме има люлка, но не е същото.

Пускам едно линкче към подобни, които гледах в Mothercare. Там имаше и люлчици, но ми се видя, че няма смисъл и от това. В смисъл то може да спи до около 3 месеца в тази кошница, а след това да си е в легълцето вече... идеята ми е докато е съвсем мъничко да му е по-уютно, пък след това ще трябва да свикне с леглото си Simple Smile Тези са си на стойка, може навсякъде да я разнасяш из къщи, но не съм обърнала внимание дали се люлее стойката...

http://www.mothercare.com/Mothercare-Rosebud-Moses-Basket/dp/B00 … 1031&mcb=core

Виж целия пост
# 547
Привет момичета!
Ние бяхме за уикенда на Троянския балкан и си изкарахме перфектно. Времето беше повече от страхотно, бяхме 5 семейства с общо 9 деца, малката така се забавлява сред многото каки и батковци, аз си починах доволно с толкова гледачи наоколо, изобщо имахме нужда от такава промяна. На връщане направихме разходка из Троян и Ловеч. Обаче вече пътуването взе да не ми се отразява добре - през цялото време коремът ми беше твърд като камък, и то като съм седнала съвсем дискомфортно ми беше. С дъщеря ми пътувах без проблем до средата на 9-я месец, но мисля да понамалим темпото с извънградските пътувания.

Калина, чного са сладки тези кошчета, в Щатите много ги ползват, моя позната го ползва точно за това да носи бебето навсякъде из къщата с нея, по-удобно е от столче особено първите месеци.

BebEshOnDeL, браво за хемоглобинът. Един въпрос - досега пила ли си желязо или само промени хранителния си режим? Аз пия Малгофер от 2 месеца, днес ми излязоха изследванията - хемоглобинът се е повишил на 115, но докторът каза до раждането да не го спирам  newsm78.
Виж целия пост
# 548
BebEshOnDeL, браво за хемоглобинът. Един въпрос - досега пила ли си желязо или само промени хранителния си режим? Аз пия Малгофер от 2 месеца, днес ми излязоха изследванията - хемоглобинът се е повишил на 115, но докторът каза до раждането да не го спирам  newsm78.
Не съм пила желязо (като изключим като бях бременна с Явор август 2009 пих).От началото на бременноста ми е 137 а сега чак взе да пада. И най-странното е, че хранителния ми режим не е нищо особенно - закусвам препечени филийки със сирене и чай от лайка, обядвам късно към 14-15 часа - варени картофи, ориз, кашкавалки с домат, въобще нищо интересно. Все повече си мисля, че неяденето на месо има връзка  Thinking
Виж целия пост
# 549
И аз вече се обърках с тези месеци и затова гледам да следя сам о седмиците. Сега съм влязла в  35 седмица и знам че остават още от 4 до 5 седмици. Но пак си имам едно наум зашото от сега нататък може всеки момент да се излюпи. Да ви питам трябва ли да си нося в болницата памперс за възрастни?
И от онези тампони за гърдите? http://ecx.images-amazon.com/images/I/41OMxLjxerL.jpg
А специален сутиен?

Също Вече си купих пижамаза Болницата.
Виж целия пост
# 550
Аз от миналата бременност станах спец в броенето, дали в гестационни , както го правят докторите, дали както ние си ги броим, времето до термин е едно и също!За мен най-реално като аз си ги броя.Да не забравяме , че и гастационните седмици са с две повече, смята се от първия ден на последната менстурация.
Monkas, не ти трябва памперс за възрастни, в повечето болници и клиники дават превръзки , дори и гащи за еднократна дават, но гащите за еднократна ги изсикват към списъка.
Сутиен за кърмачки, да, желателно е , ще ти е по-удобен за кърмене.
KalinaZ , една приятелка ще ми даде подобно, казва , че може да се ползват до 5тия месец на бебето.Иначе в английския ибей ги има доста тънко, от 10паунда  започват.
От седмица насам много ми се ядат фурми и се скъсвам да ям, особенно и като прочетох това-
http://www.harunyahya.bg/Articles/article_hurma.php
Виж целия пост
# 551
Monkas Аз реших да карам там с памперс гащи,обещах на Поли да проверя центе,но все забравям Embarassed Embarassed Embarassed
Моите изследвания излезнаха хемоглобина ми е 123 което е добре,но левкоцитите ми са завшени някоя да е като мен незнам какво означава това newsm78 newsm78
Утре сме на преглед и се надявам всичко да е наред,понеже от 2-3 дена имам болка в дясната страна на корема и незнам от какво е това newsm78
7/8 Като бях на консултацията и мен ме слуша сестрата с една странна джаджа,даже бебо я ритна като ми натисна корема hahaha,но после останах да чакам доки че ме притесняваше нещо  така после си го видх бебчо и на ехографа Hug

Вие говорили ли сте вее с докторите си как ще протече раждането newsm78,мен ме трмозят толкова въпроси и си викам нее ли рао още да го питам доки за раждането,споделете вие Whistling
Виж целия пост
# 552

Някой да е ползвал на БГ фирмата Нани, май се казваха...? От фирмата, където поръчахме мебелите, работят с тях, и би могло да стане по-бързо разбрах сега... тоест да дойде легло с матрак... ама дали са читави? Естествено жената ме уверява, че са добри, НО... дали е така Simple Smile
Ние ползваме Нани от доста време-двулицев-безкрайно съм доволна,спинкаме си като бебета  Embarassed особено мъжа ми  Laughing
Виж целия пост
# 553
Ох, блазя ви за хемоглобина. Моите изследвания излязоха днес и хемоглобина ми е 102, е , аз така и не пих желязото си, защото ми беше ужасно, писна ми постоянно да ми се гади от нещо и да не мога да се храня с удоволствие Sad. На моята приятелка доктора й каза, че докато не е паднал под 100 не е опасно и не й изписва нищо да пие, а тя е 6 месец и хемоглобина й е 104....Също така ми откриха и леки следи от белтък в урината, в сряда пак ще си пусна урина да видим от какво е, макар че казаха, че няма проблем, защото е съвсем малко и може да е просто от замърсяване дори и на чашката...

koqto, аз знам, че ако левкоцитите са ти завишени, това означава , че има някаква инфекция..Днес ми го казаха, защото аз съм любопитко и разпитвам за всичко, та така ми казаха докторите....Ето това го прочетох сега "Повишение на левкоцитите (левкоцитоза) се среща най-вече при инфекциозни процеси, гнойни процеси, токсични въздействия, левкози и други."
Виж целия пост
# 554
koqto , ако те притеснява раждането говори с лекаря си. Според мен не е рано да го обсъдите.
За левкоцитите знам че при бременните е нормално да са завишени малко, мисля че до 17-18 не е проблем. Иначе по много причини може да са завишени- инфекция, болен зъб даже... поне моята дъщеря 3 пъти е влизала в болница заради левкоцити, но пък бяха над 20 и за дете е много. Колко са твоите, мисля че не трябва да се притесняваш, и моите бяха малко високи последният път.

За памперсите провери на Щастливото бебе мисля че са най-евтини. Аз бях питала преди, ама като забравих цената  newsm78 Има до вас на Сините блокове  Wink
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия