Мъчно е, гадно е, това през което минаваш, но някак трябва да намериш начин да продължиш.Ние сме тук винаги, когато имаш нужда да споделиш
Мъчно е, гадно е, това през което минаваш, но някак трябва да намериш начин да продължиш.Ние сме тук винаги, когато имаш нужда да споделиш
Скъпа BvM ,в момента ти е тежко...знам...чета и плача с теб
,как са могли да ти кажат това за биологичния боклук
Това са изроди без капка морал и невлизащи в положението на една майка,останала без най-скъпото.
Прегръщам те ,и помни не си сама,тук всяка от нас е със своята история винаги,когато искаш сме насреща
Все се надявах да няма повече мами на ангелчета. Много е трудно особено в началото,но тук е мястото където можеш да получиш утеха (доколкото е възможно). На мен момичетата тук много ми помогнаха, особено в моменти, в които никой друг не те разбира.Иначе за лекарите просто няма какво да коментирам.И аз попаднах с най-големият си "късмет" на лекар който ми обясняваше, че нищо кой знае какво не се било случило
Просто се опитай да изтриеш думите им от съзнанието си,за да не се тормозиш.Пожелавам ти бързо физическо и най-вече психическо възстановяване и един ден да гушнеш своето живо и здраво бебенце,а нашите ангелчета ни чакат наистина
подписах
Препоръчани теми