Зима идва, сняг навява, септемврийчета не спират въпроси да задават

  • 64 238
  • 749
# 405
 Днес си имаме видна рожденничка!

 Мила Гери, много здраве, любов и благополучие! Да бъдеш обичана жена и майка и да се радваш на много внимание от близки и приятели!

 Hug Hug Hug Hug Hug    bouquet  bouquet  bouquet  bouquet  bouquet
Виж целия пост
# 406
Мечи, да си здрава, щастлива, изпълмнена с мечти и имай късмета да ги осъществиш всичките!
Честит имен ден на имениците от вчера! Те всички а ни видни сладури! Да са живи и здрави и да им се слави името!

Супер се израдвах на новината! Вещи  Hug дано да е повод да се позавърнат блудните щерки  Laughing
Поли, още първия път като писа за слюнката се сетих за Аник и топчето яхартия под мишница  Simple Smile а сега както и Аани го е написала съвсем ми стана смешно, но да ти кажа, не знам дали ще ти стане по-добре де, но - по-добре слюнки от колкото разширени вени  Laughing а нали знаеш, че ще е до време  Hug
Деска, как сте? Нали знаеш, че първото интервю при хомеопат е доста дълго, вземи някой да се занимава с Макс като му втръсне.
Виж целия пост
# 407
ГЕРИ, И АЗ ТИ ПОЖЕЛАВАМ МНОГО ЩАСТИЕ И ЛЮБОВ, МНОГО ЗДРАВО ДЕТЕНЦЕ, УСПЕХИ В РАБОТАТА И В ЖИВОТА!!!
Виж целия пост
# 408
Мечо, , честит ден ден! Heart Eyes
Дано си оздравяла за днешния купон. Hug Нека всичко, което е на сърцето и ума ти се сбъдне.  Hug
Виж целия пост
# 409
Мечи, честит рожден ден с малко закъснение! Да си здрава, много успехи в работата и много щастие вкъщи!  Hug
Виж целия пост
# 410
Мечи честит рожден ден!
Прочетох хубавата новина за темичките и съм мноооооого щастлива  Whistling
Марис взимай се в ръце и прави снимки. Не може да оставиш твоите красоти не наснимани.
Дребните спят като никога, утре пак градина и драми Tired Кой каза нещо за тръшкане?
Виж целия пост
# 411
Мечи, Честито и от мен на патерица! Желая ти много здраве, любов и сбъднати мечти!   bouquet  bouquet  bouquet
Виж целия пост
# 412
Благодаря ви, момичета! Нека пожеланията ви се връщат двойно!  Hug
Виж целия пост
# 413
леле Мечи ,как съм те пропуснала....жива и здрава да си ми !  Hug  Hug  Hug
Виж целия пост
# 414
Мечи, честит и от мен със закъснение  Sad Да си здрава, и много щастлива!   bouquet

Ради ще ме разбере, главата си не мога да вдигна от както е почнала 2011-та  Laughing
Виж целия пост
# 415
Pipiole, къде се изгуби. Драсни редче да не те мислим  Hug
Виж целия пост
# 416
Чук чук  Joy
Виж целия пост
# 417
Здравейте милички,
Мечи, мила на голяма патерица - Честит Рожден Ден! Бъди здрава!

Или, тук съм, чета , но при мен нещата не се развиха както очаквах. Утре или в четвъртък съм на лекар за прекъсване на бременността. Missed abortion. Дано всичко мине както трябва, притеснена съм.
Не съм тъжна, не ме мислете!Не че трябваше да се развие така де...но каквото такова.
Ядосана съм много на лекаря си. Но друг път ще ви разкажа. Сега ми стискайте палци, много ме е страх. 

Виж целия пост
# 418
 Sad
 Hug поли   Heart Eyes
Виж целия пост
# 419
Поли- съжалявам Sad   Hug  Всичко ще е наред и ще мине без проблеми, кураж   Hug  Насреща сме, каквото и когато решиш да споделиш.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия