Зима идва, сняг навява, септемврийчета не спират въпроси да задават

  • 64 238
  • 749
# 420
Ех, Полинко  Confused Прегръдки! Всичко ще е наред, няма страшно  Heart Eyes
Виж целия пост
# 421
Поли,  Cry Hug Heart Eyes
Виж целия пост
# 422
Поли  Hug
Виж целия пост
# 423
Pipiole, силни прегръдки! стискаме палци ..
Виж целия пост
# 424
Здравейте мили мои,
днес мина манипулацията. Направих аборта в Шейново. Всичко мина бързо, безболезнено и половин час след това си тръгнах. Чувствам се изненадващо много добре. Не ми се гади вече толкова.
Благодаря на всички за подкрепата
Целувки на всички
Виж целия пост
# 425
Поли, добре, че са те изчистили . Тука ги оставят жените да се изчистят "от самосебе си" , и то говорим за 12 - 13, че и 16 седм.  ooooh!
Иначе, много целувки и хайде пак !  Hug
Виж целия пост
# 426
Poli,  Hug Heart Eyes
Виж целия пост
# 427
Поли, добре, че са те изчистили . Тука ги оставят жените да се изчистят "от самосебе си" , и то говорим за 12 - 13, че и 16 седм.  ooooh!
Иначе, много целувки и хайде пак !  Hug

Ооооффффф, тия са като на баба ми от времето в някои отношения  ooooh! От самосебе си, а някой перитонит ли, какво ли, знам ли...

Полинка, каквото стане, когато стане...  Heart Eyes
Виж целия пост
# 428
Полче, гуш от мен.  Heart Eyes
Виж целия пост
# 429
Поли и от мен имаш голямо гуш...за добро е било...всичко с времето си   Heart Eyes  Hug
Виж целия пост
# 430


Добро утро мили мои,
По едно кафенце да пийнем  Laughing  Как сте момичета?
Някое детенце ще ходи ли на ски тази зима? На Вероника ски у-щето започва в понеделник, ама се чудя на какво ще кара тези ски, то сняг няма, от нас на Витоша хич не се вижда да е бяло newsm78 Може и да го отложат newsm78
Марисче какво става с Ади, намести ли се вече? Аз не споделих тогава, ама и Вероника мина през ужасни периоди, но после отново влиза в релси. Сега е малък ангел, пу пу  Laughing Каквото я помоля, не отказва, всичко прави, изпълнява Mr. Green
Да попитам , обиколихте ли магазните и възползвахте ли се от намаленият? Има много приятни неща на много добри цени. Вчера купих разкошни обувки на Вероника от магазина на Miss Sixty за 50 лева, а са били 165. Приличат на кларкове, кожени, много хубави. Имаше голямо разнообразие от детски обувки - и за момичета, и за момчета. И на себе си разбира се купих някакви нещица  Mr. Green
Хайде приятен ден от мен и до скоро
Виж целия пост
# 431
Поли, в кой МОЛ си била..аз още не съм ходила ..само тук в един магазин оня ден отнесох едни обувки и едно елеченце намалени с 50%..днес съм решила пак да отскокна до там, защото си харесах и една риза   Blush
И на Макси ботуши ми се ще да потърся за догодина !
На Витоша едва ли има сняг. Ние ходихме миналия уикенд -имаше, но всичко се топеше и бяха реки от вода на Алеко.Та след една не студена седмица си представям какво е  ooooh!

Ние днес имаме годишнина- 16 г. семеен живот  Shocked
Та ви черпя по моя си начин, малко, но качествено  Laughing  Hug

Виж целия пост
# 432
Здравейте и от мен,
Надявам се Ви срещам в добро здраве! Hug
pipiole Знаеш... Hug Heart Eyes
Ухааа много ценна информация. Аз за утре следобяд съм си планувала разходки по магазините.

Ама нищо не сте споделили за празниците, подаръците и за магията, която сте изпитали! Crossing Arms
Само на Maris разбрах за разкошния подарък. Simple Smile

Пускам и тук един мой пост.
Цитат
Здравейте,
Удоволствието от четенето се пада на мен за утре 15.01.
Ще прочетем няколко приказки от поредицата "Вълшебната гора", като първо ще започна с "Горската библиотека".
Както вече някой знаят от опит  Wink след прочитането на книжка правя викторина, и разбира се ще има награди.  Grinning
Ще порисуваме и ще си направим изложба. Като за целта ще донеса въженца и щипки за да ги поставим в самата библиотека.
А от Вас се изисква ако е удобно да си донесете материали за рисуване.  Hug
След което по традиция ще се почерпим с лакомства.  Peace

Ще Ви очаквам с нетърпение.

Хубав, прекрасен, ползотворен и усмихнат ден желая на всички!    bouquet  bouquet  bouquet
Виж целия пост
# 433
Гопожичке, във всички молове има от 50 до 70 % отстъпки. Ама започват вече да остават само по-кофти неща, така че не се бавете  Mr. Green
s_sunny аз не разбрах къде четеш тези приказки , разкажи малко повече   bouquet
Виж целия пост
# 434
Браво, Съни, само така ! Ти имаш нужда от точно това!

Същото мога да кажа и за Полчето ! Пазаруването винаги помага!

Аз днес си тръгнах по-рано. Със сигурност ще сменям работата, днес, най-неочаквано за себе си се разревах. Това не е нормално, добре, че Милото ме подкрепя безрезервно  Hug Иначе, не е кой знае какъв проблем, ама ми стана много криво . Един наркоман, на който не му дадох дозата, ме нарече "F....ing stupid bit..ch ' и ми дойде в мноооого. Нещо черният пазар тука много се е стегнал и за последните 20 дни това ми е четвъртият проблем.
Хайде, простете, че се оплаках, ама в три следобед местно време, вече съм на втора чаша вино ( олекна ми, благодаря !)
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия