Когато истински обичам една жена, не й вдигам телефона?!

  • 13 005
  • 105
# 75
Но пък държа хората около мен да се държат адекватно спрямо това, което говорят и правят. Когато това не се случва, просто преставам да ги харесвам.
Не е сложно. Всеки си има различни критерии за това кой човек е стойностен. За мен да говориш страстно за неща, които утре /не след години, след месеци, а в рамките на два дни/ могат да се променят да търсиш финал с мълчание, като едно категорично НЕ е достатъчно / но пък трябва да бъде изречено, вярно/... - ами не ми е много силнохарактерно и ми идва леко хазартно. А пък не обичам по-слаби от мен.  Peace


Абсолютно точно .... именно за това като си го резнала от теб се очаква да не го търсиш повече  за нищо а не да се присещаш като видиш дебелия  Thinking


периода не е от значение .... а както вече стана ясно финала си го сложила ти  Thinking или бъркам  Whistling


Виж целия пост
# 76
Немо,

искаш да кажеш, че ако си имал връзка с жена, придружена с чувства,
при неин финал въпросната дама не би могла да остане в приятелски отношения с теб? Защо?
Виж целия пост
# 77
защото мразя да се възползуват от мен  .... нЕма секс - нЕма келепир с две думи казано  Laughing
Виж целия пост
# 78
Немо, за какъв келепир става дума? Rolling Eyes Чувствата какво общо имат със секса? Ок, няма любов, няма емоции, няма добър секс, но има приятелство...някаква връзка поне.
Но прав си, само жените гледаме така на нещата. Мъжете са практични- сменят спукана гума само ако има гаранция за една добра св.рка в замяна Mr. Green
Виж целия пост
# 79
Ми Немо, аз никъде не казах, че съм постъпила умно. Освен това проблемът беше не дебелия, а хилавия. Дебелите бяха на разположение на Хилавия.... Mr. Green
Не, бе нещата са ясни. Направи ми впечатление, че явно майките и Соте реагираме така - в смисъл първо глупости ни минават през главата и затова бихме вдигнали...
Мислиш ли че не си давам сметка, че е грешка.  Грешка беше, но пък доведе до много полезни резултати и съм доволна че  я направих.
Не знам, това за периодът ми е малко странно. Ако любовта е била на основа самоилюзия, бих го приела. Илюзиите много бързо падат при едно такова по-сериозно сътресение.
Виж целия пост
# 80
Немо, за какъв келепир става дума? Rolling Eyes Чувствата какво общо имат със секса? Ок, няма любов, няма емоции, няма добър секс, но има приятелство...някаква връзка поне.


Айде айде ...  Sunglasses така ви изнася  hahaha hahaha

апропо - имах едно бивше гадже което ме излекува от 'приятелството' в този смисъл който влагате в темата.

Накратко:

Намери си 'по-добър от мен' но както тя каза - да си останем приятели и аз - балъка 'ами ОК".  Crazy

Два пъти ме разкарва посред нощ защото закъсала някъде  с колата - втория път - на 150 км. Аз балъка - отивам .. помагам .. чакам поне бензина да ми плати - нищо - усмивчица и 'много си сладък' .. 'много си добричък' .. 'какво ще правя без теб'   и т.н.

Минава годинка - тя пак ми звъни в 11 часа вечерта - свършила бензина

- Аз бензин не продавам - казвам
- Знам - казва тя
- А номер на пътна помощ знаеш ли ?
- Знам - казва
- Ами звънни
- Няма ли да дойдеш
- Този път няма да дойда - казвам - но ако те досърби някой път звънни ..

Оттогава не ме е притеснявала  Grinning   

Мислиш ли че не си давам сметка, че е грешка.  Грешка беше, но пък доведе до много полезни резултати и съм доволна че  я направих.

Хубавото на грешките е че се учим от тях  Peace .. е някои се учат  Whistling други не  Confused
Виж целия пост
# 81
Цитат
Илюзиите много бързо падат при едно такова по-сериозно сътресение.
На някои мъжки индивиди... точно там им се вижда силата!!! newsm78

Немо и аз съм попадал в подобни ситуации.... дори понякога съм си мислел, толкоз ли съм тъп.... но какво пък, дано ни запомнят с добро!!! Laughing
Виж целия пост
# 82
Немо и аз съм попадал в подобни ситуации.... дори понякога съм си мислел, толкоз ли съм тъп.... но какво пък, дано ни запомнят с добро!!! Laughing

а бе че бях тъп - бях  Peace .. ама както се вика - ти си мислиш че му правиш услуга то те мисли за балък ... е балъците са на свършване .. или поне аз не съм вече от тях  Grinning

п.п. Ако мацката се беше сещала поне за 1  Whistling - още щях да ходя да и 'помагам'  Mr. Green 
Виж целия пост
# 83
А не Немо, балъци колкото щеш има... по важно е че такива като нас се светнаха навреме!!! Laughing

Шев No More, не мисли че визирам теб, напротив... мисля че казах точно как бих постъпил, пък каквото ще да ми сервират... поне ще съм наясно как да реагирам, мисля че се аргументирах!!! Wink
Виж целия пост
# 84
Не знам как ви се получават приятелствата с бившите гаджета.. С един опитахме, но изобщо не се получи, а другите доста дълго време не искаха да ме виждат. Нещо ги дразнех  Rolling Eyes
Виж целия пост
# 85
Соте, аз много добре разбирам! Peace
Немо всеки път като те чета си казвам, боже къде и с кого общува този човек.
Лу и с мен не щат да са си приятели. И аз имам горчив опит с един, ама пък той където ме видеше, вадеше една носна кърпа и ми говореше за чувствата си....Сълзливо ни излезе приятелството. Другите пък откровено не ме искаха за приятел. Сега ми хрумва, провокирана от високите оценки, които получих за личността си сутринта, че може да са давали курбан на датата на която сме се разделили.... newsm78

П.П. Пусто и телефоните все домашни, как да им звъннеш! Mr. Green Mr. Green
Виж целия пост
# 86
Шев, ако съм на твое място, ще си потърся друг. Не си губи времето  Wink
Мисля, че историята ви е много заплетена, а такива не водят до нищо.
Виж целия пост
# 87
НЕМО  Hug

Не се хаби  Peace, някои са решили, че като не им е гот от нещо, и трябва да плачат на целия свят.

Е ... получава им се ... донякъде  Mr. Green
Виж целия пост
# 88
Ай, аи , ай!!!
Дайте да запалим кладата и да изгорим оня слаб мъж, дето е решил една жена да спре да му се качва на главата и си е намерил нова, пък и неще да продължи да бъде шматка и като му звънне телефона да припада от вълнение.
Иначе Дракон, така кат чета, добре че не съм от влюбчивите, че май ще станем много на виртуалния ти клон............

Камелия, цветята и сърчицата най-вероятно ги получаваш в реалния живот, та тук ще се въздържа, но държа да ти подаря една голяяяяма усмивка  Hug Hug Hug
Виж целия пост
# 89
Лу аз изобщо не си губя времето. Има хора, които заслужават да си го губя в тяхно име има и такива на които и една минута внимание да обърнеш, пак им е много....
Драконе, свекърва ми казва, че ако едно дете не плаче, майка му не му дава да яде Много тъпа поговорка, ама пък не съм я измислила нито аз и най-вероятно ще ни надживее...А доколкото знам вие мъжете носите на сълзи. Виж на нещо по-силно като емоция може да не устоите, ама пък сълзите ги разбирате. Женските де! Mr. Green
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия