Майчета 2009! - 4

  • 30 162
  • 739
# 90
Ехоо купонджийките.  Laughing Айде разправяйте къде ходихте после Grinning
Виж целия пост
# 91
Добрюутро  Laughing
Аз всъщност си лягам след малко. hahaha
Срещата си стана направо едно яко парти с готини мацки.
Мотто, Пиано бара, Алкохол обиколихме, а аз после и Баркод и бара на Сашо (на Мачо Пикчу у царевичака) Laughing
Беше суууупер, а сега си лягам, че се прибрах 7.00ч. сутринта...след надпиване с текила. Joy
Виж целия пост
# 92
Върнах се!Момичета,радвам се,че се запознахме и прекарах една чудесна вечер с вас!Искам пак Crazy
Виж целия пост
# 93
Ех, аз не успях да дойда, ама чакам  с нетърпение по-обстойни разкази и снимки!  Grinning
Новото ни постижение е да се изправяме върху спалнята и да тичаме нанякъде. Засега успяваме с баща му да го хванем, преди да се хвърли на пода, ама докога ли... А също и си казва името - Няня.  Laughing
Виж целия пост
# 94
Муцета и аз искам пак  Hug
Виж целия пост
# 95
Фотота искамее Crossing Arms
Ако може и паролката отново Embarassed
Виж целия пост
# 96
Макар, че не можах да издържа до края на нощта съм страшно доволна. Радвам се, че се запознах със Сиска и Дикси и, че се видях с другите момичета.
Днес гледам като ударена с мокър парцал, а малката няма и капка милост  Crazy
И аз искам пак  Crossing Arms
После ако мога ще разказвам, а снимков материал очаквайте от Сис, Дикси и Дени  Sunglasses
Виж целия пост
# 97
Привет!
Преди малко се прибрах на плевенска земя. Снимки ще кача малко по-късно.
Аз си изкарах супер, макар, че напуснах Алкохол бързо, бързо, но в противен случай щях да получа топлинен удар. Беше ми адски горещо там Crazy Дени добре ме подгря в пиано бара  Mr. Green
И аз се радвам, че се запознахме  Hug
Следващото събиране къде ще е не знам, но се надявам да завърши в караоке бар. Гаранция ще се попикаем от смях  Laughing
Виж целия пост
# 98
newsm18 Снимки, снимки  newsm18
Виж целия пост
# 99
Има снимки имаа. Отивайте в снимката Grinning Леле леле какво съм изпуснала
Виж целия пост
# 100
 newsm44
Виж целия пост
# 101
Ох, Снимка БГ е много отвратителен сайт, бре  ooooh!
не посмях да ги кача в друг или ФБ, че нали уж нашите снимки са с парола и може някой да има нещо против  Peace
Качих ги, надписах ги, остава и да ги отворите - http://may2009.snimka.bg/reports/hello-motto.547320.all
Паролата е известната.
Имам и още, но ще ги запазя за личния архив, че не са пред хора  Laughing
Да си призная на разбрах кога Кверти, Вайза и Мадленка са си заминали. Едно довиждане не си казах с вас, извинете ме  Embarassed  Hug
С две думи, наистина ми е готино, че се запознах с немалка част от списващите в темата. Така, да си призная общуването тук ще ми е много по-лесно и приятно.
Големи купонджиики сте, момичета, много ми беше забавно с вас!  Hug

Днес заведох Митко на камбаните. Много приятно място за разходка с децата. Не бях ходила от невръстните си ученически години. Имаше доста хора с деца дошли на пикник - полянки с каменни маси и столчета, барбекю си бяха направили някои... То и времето си беше прекрасно, де, но ми се видя супер дестинация да избягаш малко от градкия шум.
Виж целия пост
# 102
АААГГРРРРРррррр, не е честно, вие купонясвате мен ме лови махмурлук... от два дни съм сууупер зле, ша мра, все едно съм изпила сичките шотове с 8 бири и три водки с вермут  Sick
Виж целия пост
# 103
Може ли някой паролка на лични? Hug

Аз показах ли ви снимките на дребните? newsm78 Днес много радват мама и само се надувам Mr. Green
Виж целия пост
# 104
Яд ме е, яд ме е  newsm61 Изпуснала съм купона  Cry

Много сте готини, алкохолички такива  smile3534
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия