Месечни помощи за дете (детски надбавки) - инфо, документи, въпроси - 5

  • 116 264
  • 788
# 600
. А със временна регистрация не може ли?

тц

само по ЛК

Жалко. Много ти благодаря за бързия отговор!   bouquet
Виж целия пост
# 601
ЗНае ли някой дали е увеличен максималния доход за получаване на детски надбавки/от 350 лв.на член от семейството/ ? Защото ми казаха, че от август е бил видгнат, но в нета няма нищо и явно е само слух... newsm78
Виж целия пост
# 602
ЗНае ли някой дали е увеличен максималния доход за получаване на детски надбавки/от 350 лв.на член от семейството/ ? Защото ми казаха, че от август е бил видгнат, но в нета няма нищо и явно е само слух... newsm78

не е вдигнат
Виж целия пост
# 603
Мерси за отговора!   bouquet Така си и помислих, след като не намерих нищо на сайта на СГ , ама все пак да питам...Защото за мин.година прехвърлих допустимия доход с тридесетина лева на месец и взеха та ме лишиха от седемдесет...Усетих го още първия месец, честно казано...Вярно , че не са много пари, но все пак ми бяха от помощ... Tired
Виж целия пост
# 604
усеща се липсата им разбира се
има мацки,които превишават прага с 0.01 лв и пак ги губят
Виж целия пост
# 605
Здравейте ! Предстой ми подаване на документите за детски, в момента съм по майчинство и ме интересува кой доход ще впишат социалните - този, който е реално изплатен, или този от който е изчислено майчинството, защото са ми изплатени 1100 лв, а в нои се виждат 1350 ?
Виж целия пост
# 606
Здравейте ! Предстой ми подаване на документите за детски, в момента съм по майчинство и ме интересува кой доход ще впишат социалните - този, който е реално изплатен, или този от който е изчислено майчинството, защото са ми изплатени 1100 лв, а в нои се виждат 1350 ?

взима ти се предвид това,което си получила реално
Виж целия пост
# 607
Elfita ♥ Ƹ̵̡Ӝ̵̨̄Ʒ ♥ , т.е. нетото така ли? Защото ако е така ние по-рано ще можем да подадем документи за детски. Аз си мислех, че взимат брутното възнаграждение, това от което е изчислено майчинството.
А за дохода на съпруга ми кое се гледа?
Виж целия пост
# 608
Гледа се Брутното възнаграждение, това върху което са изчислени осигурителните вноски и при двамата!
Виж целия пост
# 609
Да и аз така си мислех, но като прочетох поста не Елфита и реших, че може и да по-различно да е сега.
Виж целия пост
# 610
Взима се брутния доход ако работите. Когато сте в болнични се взима реално получената сума.
Виж целия пост
# 611
Ясно, благодаря!  bouquet Сега вече го разбрах. Значи като си подавам документите ще впиша сумите, които реално съм получавала докато съм в майчинство.
Виж целия пост
# 612
Извинявам се първо, че не е малко по темата, Embarassed но на една позната са спрели наследствената пенсия на детето и ме помоли да попитам, дали не е трябвало да занесе бележка в соц.. че детето посещава училище /както е за детските/. А след като е частен ученик може ли това да е причината /няма 18 г./?
Виж целия пост
# 613
Извинявам се първо, че не е малко по темата, Embarassed но на една позната са спрели наследствената пенсия на детето и ме помоли да попитам, дали не е трябвало да занесе бележка в соц.. че детето посещава училище /както е за детските/. А след като е частен ученик може ли това да е причината /няма 18 г./?
Не видях в КСО изискване детето да посещава у-ще, за да получава този вид пенсия. Нека ня място да проверят, да не еотпуснат друг вид пенсия или просто наистина да е необходима сл.б-ка, че учи.
Виж целия пост
# 614
Здр.  смятате ли че от новата 2012 г ще има увеличение на прага за детските???
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия