(това за баща и)


. Много обича да си тананика и пее на нейния си език, а пък колко е ината типичен скорпион, проклето до няма и къде..... 





но въобще не ми се спореше.занесох я в спаляна,метнах я на кревата и Йоси започна среднощната си серенада, пее си човка за приспиване, не се сърди, не плаче,пее. ида съответно почна да му шшш-тка. погалих я и я успокоих, че скоро ще престанеи отидох да дигна съпружето, който междувременно вече беше задрямл на дивана. сръчках го и му казах, че Ида го чака, а той нещо сърдито измърмори, ужасен е като е сънен. та премести се и той, но дребния не спира и двамата с Ида ме изгледаха сърдито, все едно аз съм му казала "пей!", и къде ми беше акъла, предложих да го преместя в кошарата в хола та сега той си пее, а аз седя на тъмно, да не го разсейвам и цъкам, а мислех да си почета малко за приспиване, ама не смея да светна. май ще се преместя направо в на Ида стаята, там леглото е толкова удобно, юрганчето - топло и има супер нощна лампичка
само да издиря дебело одеало подръка за юнака, че е с тънкото чувалче, а тук е по-хладничко 
като за успешен ден 


...
!
Криси етрудно да го снима човек, не стой бяга, на мен се е метнал, аз не обичам да се снимам.
!
! Препоръчани теми