Бродирана красота - Гоблени 78

  • 108 677
  • 745
# 75
di-ni, няма да ми омръзне да те хваля!   bouquet Става невероятен, възхищавам ти се, че си започнала толкова голям и сложен гоблен. Нямам търпение да го видя готов  Hug

И аз последните дни нещо нямах време да шия  Cry
Виж целия пост
# 76
Момичета Hug Hug Hug
Много ви благодаря за похвалите, май ушите ми пораснаха от тях hahaha hahaha hahaha
Но да си кажа правичката - това за мен е стимул и то голям  Simple Smile
Гоблена го започнах точно на 16.08.2010г.,ама аз нямам толкова много задължения в къщи,защото си имам мамина отмяна и куп други помощници,та времето ми след 17.00 часа е свободно ( в повечето случаи).
Виж целия пост
# 77
та времето ми след 17.00 часа е свободно ( в повечето случаи).

Охо, ти си добре!  Hug Моето свободно време е от 23.00 до 03.00  Mr. Green А всички похвали са абсолютно заслужени   bouquet
Виж целия пост
# 78
та времето ми след 17.00 часа е свободно ( в повечето случаи).

Охо, ти си добре!  Hug Моето свободно време е от 22.00 до 03.00  Mr. Green А всички похвали са абсолютно заслужени   bouquet
И аз в този интервал от време шия  ooooh! .
Виж целия пост
# 79
та времето ми след 17.00 часа е свободно ( в повечето случаи).

Охо, ти си добре!  Hug Моето свободно време е от 22.00 до 03.00  Mr. Green А всички похвали са абсолютно заслужени   bouquet
И аз в този интервал от време шия  ooooh! .

А не се ли увреждат така очите...?
Аз все гледам да шия на дневна светлина, на много светло, защото съм с очила, а не знам какво може да ми стане. Но аз съм лесна, нали съм с бебе....
Виж целия пост
# 80
Най-вероятно се увреждат, но само тогава ми е свободното време. Когато всички си легнат и ме оставят на мира идва моят ред  Mr. Green .
Виж целия пост
# 81
Аз шия по всяко време когато мога, денем-нощем, ако ще и по един бод,ама боцвам. Даже съм шила докато малкия ми седи на единия крак, а аз нстрана си шия  Rolling Eyes ама то неволята учи.
Виж целия пост
# 82
Аз пък имам нещо като суеверие, че ако не боцна някой бод преди нощна, на работа ще ми се разкатае фамилията.  ooooh! Joy
Виж целия пост
# 83
здравейте... аз като начинаещ имам въпросче  newsm78 започнах първият си гоблен малък е.. гобленов бод 1X4... та кръстатият по-лесен и бърз ли е за изпълнение? Поздрави на всички за красотите.   bouquet Дано някой ден и аз имам такива
Виж целия пост
# 84
di-ni Браво на тебе  Hug, не стига че бързо ами и прекрасно , гобленът ти става разкошен newsm47
Виж целия пост
# 85
Лично за мен е по-бърз и по-лесен.И седи по-добре.
Виж целия пост
# 86

  di_ni ,нека ти почервенеят малко ушите и от мен. Simple SmileБраво на теб!   bouquet
 

   Фъстъчка , горещо препоръчвам  тези лампи.Не знам дали ги има в БГ, но купувайки я от Англия ще ти струва 20лв.Заслужава си за тези пари и то много.Наистина се родих както се казва откакто я ползвам.
Виж целия пост
# 87
Ехеее, момичета направо ми  #Crazy от красоти и скорости! Аз целия уикенд бях на работа, много напрежение и едва сега отварям! Неповторими красоти - БРАВО!
dianjeli3 - кончетата са много красиви!
Goody и rosirai коледните ви фъсътчета са страхотни, създават страхотно настроение!
skorpion - нищо че нямаше камбанки и сърчицата ти се получават супер! Вече ме настройвате да крася коледната елка вкъщи!
di_ni - наистина си заслужаваш похвалите! Вече си представям като го сложиш в рамка колко ще е красив!

 smile3525 БРАВО newsm51 smile3525 на всички thumbsup момичета thumbsup  bouquet  Стимулирате ме и мен да шия ... още и още ...... bouquet

Иначе, време няма много, но пък, все правим компромиси, първо това, после онова и хобита все на заден план! Трябва да се преорганизирам и да отделям повече време за любимите си неща! За мен няма значение денем или нощем ще шия, а когато усетя, че ме боли главата просто спирам ден два да си починат очита малко и пак наново!

а и Clear_sky според мен гобленовия бод върви по бързо, но за тези малки красоти - като коледните например, са по симпатичнички като са на кръстче!
Виж целия пост
# 88
  di_niq, поздравления за гоблена! Невероятен е newsm51
Виж целия пост
# 89

А не се ли увреждат така очите...?
Аз все гледам да шия на дневна светлина, на много светло, защото съм с очила, а не знам какво може да ми стане. Но аз съм лесна, нали съм с бебе....

Аз също съм с очила, само че аз не виждам надалеч, така че шия без тях. Не съм забелязала засега да ми става нещо, с компютъра определено ги увреждам повече  Wink Опитвала съм и през деня, но явно е въпрос на навик - много по-трудно ми е

 
Аз пък имам нещо като суеверие, че ако не боцна някой бод преди нощна, на работа ще ми се разкатае фамилията.  ooooh! Joy

 hahaha Joy Аз пък съм си втълпила, че ако сваля гергефа и го сложа на друг гоблен, едва ли скоро ще се върна към първия. Затова за мъничетата съм си купила един отделен, а този от големия гоблен изобщо не го махам  Laughing

Биляна, благодаря за линка! Има ли нещо по-особено в светлината на тези лампи? Аз опитах с обикновена лампа, но ми блестеше прекалено много и се отказах. Редактирам се: сега видях, че тази лампа разсейва светлината и сигурно е по-приятно за очите, моята лампа бие в една точка. Тази дали ще е удобна  newsm78 http://www.goblenite.com/article_60.html

Clear_sky, на мен лично гобленовият ми е по-лесен и по-бърз. Обаче с кръстчета има много по-хубави и по-разнообразни модели  Hug
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия