Q&A
Обобщени въпроси и отговори от темата *
Къде мога да намеря във Варна черна панaма за гоблени?
Какво е Крейник и той ли е вид панaма?
Какви са предимствата на гобленовия бод 1X4 пред кръстатия бод?
* Предложените въпроси и отговори се генерират машинно от автоматизиран езиков модел на база потребителските мнения в темата. Генерираното съдържание може да е непълно, неактуално, подвеждащо или неподходящо. Вашите оценки спомагат за подобряване на модела и неговото усъвършенстване.
-
Къде мога да намеря във Варна черна панaма за гоблени?
-
Какво е Крейник и той ли е вид панaма?
-
Какви са предимствата на гобленовия бод 1X4 пред кръстатия бод?
-
Как мога да създам овали за картички за гоблени?
-
Какви са предимствата на специалната лампа за бродиране?
Става невероятен, възхищавам ти се, че си започнала толкова голям и сложен гоблен. Нямам търпение да го видя готов

.
започнах първият си гоблен малък е.. гобленов бод 1X4... та кръстатият по-лесен и бърз ли е за изпълнение? Поздрави на всички за красотите.
от красоти и скорости! Аз целия уикенд бях на работа, много напрежение и едва сега отварям! Неповторими красоти - БРАВО!
БРАВО
Опитвала съм и през деня, но явно е въпрос на навик - много по-трудно ми е