А и все пак съм секцио, та да съм спокойна.

! Страхотен екип! Искам пак да раждам с тях! Ако може още утре!
. Включиха ми системи, направиха ми клизма, поставиха ми епидурален катетър и ме пуснаха да се разхождам. Периодично Илиев и Ели ми проверяваха разкритието. Като достигна 7 см, контракциите станаха болезнени и Илиев (анестезиолога) ми вля упойка. После - пак разходки до достигане на 10 см. Оттам в родилна зала... беше ми много приятно и весело, никой не бързаше, нямаше излишни нерви и сприхавост...и... с 4 напъна в рамките на 2 контракции Тервел се роди! Без епизиотомия, без разкъсвания, сякаш яйчице снесох. Нямам ни един шев!!! 
в момента в който я слагат, спираш да усещаш всякаква болка. В този смисъл не намаля, а спря усещането, ако за болката питаш. За контракциите не мога да преценя, аз и преди си ги усещах единствено като болка.
А и все пак съм секцио, та да съм спокойна.
(когато питах още не бях си взела епикризата)
в момента в който я слагат, спираш да усещаш всякаква болка. В този смисъл не намаля, а спря усещането, ако за болката питаш. За контракциите не мога да преценя, аз и преди си ги усещах единствено като болка.
.
В 9г.с. съм и преди 2-3 седмици след проучване реших, да се следя и раждам живот и здраве в Токуда. Тогава като се обадих да запазя час ми казаха че за по ЗК има часове за след ужасно много време и си запазих платен. Днес като отидох мислех че ще ми пуснат първите необходими изследвания и т.н. лекарката обаче ми каза, че трябвало да се запиша по каса , защо да съм плащала като съм здравноосигурена и само ме видя на видеозон. След прегледа отидох на регистратурата да запазя час за по каса обаче първият възможен е за 29.01
В 9г.с. съм и преди 2-3 седмици след проучване реших, да се следя и раждам живот и здраве в Токуда. Тогава като се обадих да запазя час ми казаха че за по ЗК има часове за след ужасно много време и си запазих платен. Днес като отидох мислех че ще ми пуснат първите необходими изследвания и т.н. лекарката обаче ми каза, че трябвало да се запиша по каса , защо да съм плащала като съм здравноосигурена и само ме видя на видеозон. След прегледа отидох на регистратурата да запазя час за по каса обаче първият възможен е за 29.01 
Аз бях останала с впечатлението че тези първи кръвни и т.н изследвания се парвят едва ли не началото на третия и много се притесних, че аз на прегледа ще съм чак в 14 г.с.
Много хубав ден! Препоръчани теми