sweet_maniche,, много хубава идея. Да ви се оплача - някой псевдошофьор така е ударил колата ми на паркинга, че няма да мога да карам колата доста време
sweet_maniche,, много хубава идея. Да ви се оплача - някой псевдошофьор така е ударил колата ми на паркинга, че няма да мога да карам колата доста време
При нас стана много лесно, само в един момент малко ме беше страх, но педиатърката свърши работата вместо мен, дръпна го докрая и така. Болки или кръв при Дани не е имало. Знам, че и майките, които не забелват, пак нямат после проблеми децата 

И в нашия хол има много място за мебели, но не знам кога ще стигна до него. Сега имаме само ТВ, диван и библиотечка за книгите. Ще го правя всичко в бяло
С 2 думи, надявам се да няма проблеми.
Тази сутрин така пя на едни патета, клипче даже направих. Ама по обяд като почна да мрънка - сукане на 30-40 мин, сърдит, спи му се ... Сега е в люлката - дремна за 10 мин и пак се ококори.

Вечер заспива към 22,30-23,00 и така до 7,30.ОбЩО ВЗЕТО СМЕ ДОБРЕ
За коледните подаръци,таткото го уредихме с поръчка от Спорт директ на маратонки и пуловер,бабите и дядовците както и повечето от вас ще се правят календари
А сега в събота ще отидем и ние до Джъмбото за пръскане на някои лев за Коледни играчки и други дреболийки,вече нямам търпение,много го обичам този магазин
) на любовта една кафе машина ,че нашата се развали ,та съм се спряла на няколко и не мога да реша , дайте мнение


Препоръчани теми