Шуслерови соли - полезни ли са?

  • 896 413
  • 2 312
# 555
residence, пробвала съм комбинацията 5,9,10 в началото ми се струваше,че има ефект ,но после .....вече не бях убедена толкова.....  Confused

   Без да контролираш какво и по колко ядеш само със солите нищо не се получава.....
   Това е личното ми мнение ,без да ви обвързвам  с него  Peace
Виж целия пост
# 556
По принцип отслабването е много субективен процес. При всеки е различно. Човек трябва да си познава достатъчно добре организма и да има някаква представа кое му се отразява зле и кое добре на фигурата.
При мен например е от голямо значение движението. Всеки ден ям закуски сутрин, позволявам си сладки неща, ям нормално /къде нормално, къде като прасе/, но ако имам движение си поддържам едни добри килограми за моята височина /170см-55кг/.
Виж целия пост
# 557
Искам да попитам, възможно ли е ефекта на сол№5 да е мигновен. Вчера усетих , че може би започва сезонната депресия при мен и след само един прием се почувствах много по-добре? Или съм си внушила?
Виж целия пост
# 558
Хм,аз за солите знам,че трябва натрупване в организма за осезаем ефект,но знае ли човек..Самовнушението често само по себе си е голяма сила.

Някой по-назад беше дал този линк   http://dreamland-bg.com/index.php/topic,2045.0.html

Доста е полезен наистина за запознаване със солите  Simple Smile
Виж целия пост
# 559
Момичета, благодаря ви за отговорите! Hug
Все още не съм убедена и за момента реших, че няма да давам излишни средства.
Виж целия пост
# 560
Искам да попитам, възможно ли е ефекта на сол№5 да е мигновен. Вчера усетих , че може би започва сезонната депресия при мен и след само един прием се почувствах много по-добре? Или съм си внушила?
При мен също сол 5 имаше мигновен ефект . Страдах от недоспиване от което се изнервих много.Благодарение на 5тицата избутах летния сезон ,който беше доста тежък за мен.
Виж целия пост
# 561
Искам да попитам, възможно ли е ефекта на сол№5 да е мигновен. Вчера усетих , че може би започва сезонната депресия при мен и след само един прием се почувствах много по-добре? Или съм си внушила?
При мен също сол 5 имаше мигновен ефект . Страдах от недоспиване от което се изнервих много.Благодарение на 5тицата избутах летния сезон ,който беше доста тежък за мен.
Същото мога да споделя и аз! Много съм доволна от комбинацията за отслабване - свалих 5 кг за 1 месец, но на този етап не мога да си позволя да отделя повече средства.  Със сигурност ще повторя след известно време. Преди това ползвах и лепенки за отслабване, но просто щях да умра от гаден вкус и горчилка в устата, едвам ги изтраях да свършат. Сега се насочих към друга част от мен - косата и пия "Приорин", който е много скъп, но ефектът е поразителен срещу косопада. Като ми свърши терапията пак си взимам 5,9 и 10.
Виж целия пост
# 562
За солите за отслабване= пила съм ги ,но съм постоянна 2,3 дена после разредих и накрая спрях.Но като прочтох добрите отзиви се стягам и продължавам!Зная ,че се пият поне 6 месеца да има ефект.
Докато пиех соли 1 и 11 кожата ми се поопъна,но спрях ли ги стана пак същата.Време и постоянство във всичко му е цаката!
За кашлица и хрема имали ли сте ефект при дечица?Аз давам на 19 месечното ми бебе 3 пъти соли 3 и 8 по 1 ,но не спират сополите.
Виж целия пост
# 563
Аз от вчера започнах №3 за хремата на сина ми,днес започна и кашлица.Дали да не комбинирам с №7.
Виж целия пост
# 564
moje li kombinaziite za ostlabvane .Izviniavam se za latinizata .
Виж целия пост
# 565
moje li kombinaziite za ostlabvane .Izviniavam se za latinizata .
Шуслерови соли с номера 5, 9 е 10.
Виж целия пост
# 566
Вчера отидох до аптеката да си купя от тези соли. Не бях сигурна, че съм запомнила номера и помолих за листовката на продукта и за моя изненада вътре не пишеше нищо конкретно. Това не е ли странно. Дори не става ясно какво купуваш. Поне една дума да се хвана, за да разбера коя точно сол купувам. Ако не е Интернет няма как да разбереш. Не Ви ли се струва странно? Защо това, което го пише в сайта им не го пише в листовката? Малко ми изглежда като измама. Може ли някой да ме обори.
Виж целия пост
# 567
Така е scarlette. Аз забелязах, че на самата кутия пише хомеопатичен лекарствен продукт, без специфични терапевтични показания.
А в листовката няма никакви показания. Трябва да знаеш какво купуваш и за какво ще го използваш. Не знам точната причина, може би защото се прилагат при различни оплаквания, понякога и в комбинации... Нямам идея.
Виж целия пост
# 568
  Обикновено по аптеките солите са изложени в нещо като полу кутия, в/у която срещу всеки от номерата с по няколко думи е описано коя сол за какво служи .  Peace
Виж целия пост
# 569
Здравейте!

Предварително се извинявам, ако сте го написали някъде по-горе в темата, но много искам да знам какъв вкус имат тези соли? Нямам време да чета всички страници.  Rolling Eyes
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия