Две Звездички озариха небето, красиви...ярки , ах как тъжи сърцето!№18

  • 25 684
  • 726
# 540
ЧЕСТИТО БЕБЧЕ на 7/8!!!  newsm44 Да расте много здрав и бързо възстановяване на мама! Simple Smile

 
Виж целия пост
# 541
Момичета, сетих се да попитам тези, които са със секцио... което предстои или които са минали вече по пътя... На всички ли е направен тест за упойки? И кога се прави? Забравих този път да попитам как стои въпроса. Миналия път лекарят ме пита дали имам доказани алергии. А аз нямам такива и така казах. Да не би да е преценил, че няма смисъл.... ама ми се вижда рисковано да не се направи.  newsm78
Виж целия пост
# 542
Честит син, 7/8!  bouquet Да бъде здрав и много, много да го слушате! Simple Smile
Ето и един музикален поздрав за всички декемврийки, най-вече за тези сдобили се вече с рожби!
http://www.youtube.com/watch?v=nzDY1Z0EPH0
Mary_Angel, Poli.t, ще стискам палци и с нетърпение ще чакам новините за малките дами!
Момичета, и аз вече нямам търпение... Първите май ще станем последни... Вече страшно ми тежи и ме боли гърбът, а за киселините да не говорим. Първият път преносих с една седмица, ако и сега е така...
Бройте ме и мен в отбора на нормално раждащите (надявам се!) Утре съм на преглед и после ще се отчитам.
mama Iva, заложила си на мен Simple Smile Дай Боже! Hug
Страхотни снимки във FB, страхотни юнаци!
vilkoni, поклон! Sad
Лека нощ от мен на всички!
Виж целия пост
# 543
7\8,o6te vednaj chestito.momi4eta,prekrasni razkazi za normalnite vi rajdaniq,ot tova po-hubavo nqma.
Виж целия пост
# 544
KalinaZ, аз си направих тест за упойки  Peace
Питах мои приятелки, на нито една не са й направили такъв преди секциото  Shocked
Изумена съм как така се правят операции, без тестуване, а се оповаваш на честната дума на пациента, че няма алергии  ooooh! Ами аз откъде да знам, да не ми слагат всеки ден такава упойка?
И моят тест е стряскаш, алергия към 8 от лекарствата, сега съм на Ериус и нещо друго имам предписано като система преди операцията.
Виж целия пост
# 545
KalinaZ, аз си направих тест за упойки  Peace
Питах мои приятелки, на нито една не са й направили такъв преди секциото  Shocked
Изумена съм как така се правят операции, без тестуване, а се оповаваш на честната дума на пациента, че няма алергии  ooooh! Ами аз откъде да знам, да не ми слагат всеки ден такава упойка?
И моят тест е стряскаш, алергия към 8 от лекарствата, сега съм на Ериус и нещо друго имам предписано като система преди операцията.

Rozaly, благодаря ти!  Hug ще питам и ще гледам да си направя и аз  Peace Ти къде прави теста? И къде постъпваш утре... може би си казала преди, но съм пропуснала...
Виж целия пост
# 546
Момичета,благодаря ви за коментарите за тампоните,и аз си ми слих,че няма да е редно,затова реших да се съветвам с вас. Иначе съм си взела 2 пакета превръзки за родилното,простио не ми се щеше да става мазало.
Виж целия пост
# 547
KalinaZ, и аз съм на мнение, че трябва задължително предварително тестуване. Аз примерно съм за нормално раждане, но тъй като имам астма и алегрии към милион неща, ще имам среща с анестизиолог за всеки случай, ако стигна до епидуралната или нещо ако не дай си боже се объркат нещатата и трябва спешно секцио...
Тук при мен за съжаление като не правят често прегледите, дори и в 9ти месец   Sad  поне това за тестушането ще се възползвам Simple Smile
Виж целия пост
# 548
KalinaZ, правила съм тестове и за предните си процедури на три различни места в София, най- верен е теста от ВМА  Peace
Виж целия пост
# 549
rozaly, няма от какво да се страхуваш! Замисли се само какво прекрасно събитие ти предстои и как някакви броени часове те делят от него, даже трябва да искаш по-бързо да мине това време! Няма нищо, с което да не се справиш, докато дойде момента за първата среща с малкото човече!!!! Всичко ще бъде наред, бъди сигурна в това Simple Smile   
Виж целия пост
# 550
Благодаря за куража, пожелавам късмет и на другите бъдещи мами  Hug
Виж целия пост
# 551
Rozaly, отново късмет и стиснати палци от мен Simple Smile Всичко да мине благополучно и още една хубава новина да получим утре Wink  Hug
Виж целия пост
# 552
Мами, да ви питам, имате ли силни бодежи ниско долу все едно бебо се мъчи да излезе Blush от няколко дни са толкова силни, че само успявам да стисна крака и чакам да отмине. В понеделник бях при АГ и толкова ме е яд, че не попитах за това, много съм разсеяна  Crazy
Виж целия пост
# 553
Minaliq pat test za upoki mi napraviha v 8mi mesets,togava mi be6e i zadaljitelnata sre6ta s anesteziolog.smqtam,che testovete sa vajni i pri normalno rajdane,koeto moje da premine i v sekzio.Qvno tuk v nqkoi bolnitsi nehaqt za tova.
Виж целия пост
# 554
Добро утро момичета  bouquet
На всички, които ще се срещнаj със своите малки съкровища стискам многгооо палци и чакаме хубави новини.
Искам да ви почерпя, че днес имем имен ден. Hug Hug Hug
http://image.shutterstock.com/display_pic_with_logo/86946/86946, … uits-13533028.jpg

(Дано съм успяла да сложа картинката Embarassed)
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия