Косопадът

  • 110 717
  • 749
# 495
Някоя от вас да ползва Триховитал  Thinking
Виж целия пост
# 496
antidreampill - косата, която е израстнала е мъртво тяло! (като израстнал нокът!)

но замисли се как това мазило ще се отрази на кожата - на скалпа, в която е живата част от косъма - където са космените луковици Peace където е ефективният растеж!

например - би ли си намазала лицето с това нещо! и би ли стояла с него някакво време - дали на кожата ще й хареса?

като цяло съм скептична към този род "продукти" - неясно как действа, неясно на какво помага ... но прилагани с постоянство  newsm78

а представи си, ако прилагаш подходящ продукт с това търпение и упоритост  Hug

вече много пъти се писали, че косата която пада сега е умряла преди 2-3 месеца;

при косопад - косъмът напуска луковицата и се задържа под себумната жлеза около 2 месеца, след което пада

т.е. това, което виждаш е в резултат на събитие от преди няколко месеца Peace помисли дали не си ила в стрес и тогава, диета, драстично намаляване на протеинови храни ... а може да е просто сезонен

в този дух - докато не опадат - вече умрелите - преди месеци косми ....нищо няма да ти помогне; но с предприетите мерки - ще стимулираш новите растежи  Peace
Виж целия пост
# 497
Ще изчакам... пък да видим. Междувременно може да си пусна изследване на хормоните, на което се каня от много време така или иначе. Пък дано спре косопадът междувременно
Виж целия пост
# 498
да, но го направи с лекар - стойностите на различните хормони варират според това в какъв момент от цикъла си  Peace
Виж целия пост
# 499
Хей, момичета, и аз от косопад страдам. Косата, всъщност, спря да ми пада от много отдавна, ама не иска да расте. Доста е редичка. Ходих на толкова доктори и никой от тях не можа да ми каже какво не ми е наред. Аз ползвах чесън преди. Смачкваш го и после го втриваш в корените и така стой за поне 1 час. Май помагаше, ама много мирише. Сега си правя маска от авокадо, банан и зехтин. Четох, че тази маска подхранва косъма и почиства скалпа. Също взимам витамини особено витамин Б. Забелязвам малки косъмчета на скалпа да растат. Мисля, че помага. Simple Smile
От около 2 -3 месеца си мажа скалпа с витамини АД3Е и забелязвам разликата,в основата се появяват косъмчета.Тъй като косата ми е много суха не ги отмивам(мазнички са),но определено разлика има.
Виж целия пост
# 500
По- добре е да се пият капсули, така риска да си увредиш скалпа е по-малък отколкото с разни маски,ракии и други смеси.Аз пих масло от ракитник два месеца и вече почти не ми се скубе косата.
Виж целия пост
# 501
Признавам не успях да прочета цялата тема  Embarassed

Има ли някакъв продукт - билков или някакво средство което мога да използвам по време на бременност против косопад ?
Виж целия пост
# 502
Признавам не успях да прочета цялата тема  Embarassed

Има ли някакъв продукт - билков или някакво средство което мога да използвам по време на бременност против косопад ?
спрей Билка  Simple Smile
Виж целия пост
# 503
Признавам не успях да прочета цялата тема  Embarassed

Има ли някакъв продукт - билков или някакво средство което мога да използвам по време на бременност против косопад ?

имай предвид, че вит.А е токсичен за плода в 1 триместър (води до малформации) - каквото предприемеш - трябва много да внимаваш - за дозите вит.А които съдържа продукта, който ползваш

успешна бременност  Peace

сега - ако имаш проблеми с косата - най-вероятно са хормонални и предприетите мерки - оже да не с анай-успешни Peace
Виж целия пост
# 504

Благодаря ти !   bouquet

имай предвид, че вит.А е токсичен за плода в 1 триместър (води до малформации) - каквото предприемеш - трябва много да внимаваш - за дозите вит.А които съдържа продукта, който ползваш

успешна бременност  Peace

сега - ако имаш проблеми с косата - най-вероятно са хормонални и предприетите мерки - оже да не с анай-успешни Peace

Благодаря за пожеланията! Hug
 Внимавам с витамин А наясно съм с проблемите с него. Аз съм в шести месец и от може би две-три седмици имам страхотен косопад. Нямам анемия ,не знам какво може да е . Храня се и здравословно. Пия хранителни добавки за бременни.
Виж целия пост
# 505
може да е сезонен косопад, може да е хормонално, но е възможно и да имаш недостиг на протеини; също така - от приетите протеини за растежа е важно да се синтезират някои ензими - тази обмяна може да е нарушена ....
Виж целия пост
# 506
Да ,може и да си права !  Стискам зъби да ми остане косичка на главата   Joy  и да е нещо сезонно  важно е бебчо да е добре .
Още веднъж много ти благодаря !
Виж целия пост
# 507
Да се оплача - ужааасно ми пада косата!
Да, знам, че родих преди три месеца, но в момента е просто ужас.
При къпане събирам по три малки топки, из къщи е пълно с мои косми.
На всичкото отгоре са ми се оголили слепоочията, нещо, което преди никога не се е случвало.
Слагам си Себорал Форте и пия витамини, но докато опада тая коса ще полудея! smile3511

Не знам какво да правя.
Дали да не се подстрижа късо?
А пък ми е жал, защото таман започнах да си пускам косата от каре.
Виж целия пост
# 508
L'Agent, преди да започнеш с наливането на пари пробвай  по - евтин и при мен много ефикасен вариант -  Фитовал шампоан и капсули с рибено масло Ескимо. Много бързо даде резултат, а от години пия какво ли не. Вземи си и добър продукт за дължините, защото стават сухи.
Виж целия пост
# 509
L'Agent  Peace и после първата коса тръгва по слепоочията и контурите .... аз също бях пред постригване Tired .....
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия