За моногамията

  • 17 352
  • 151
# 120
Цитат
Боже, не мога да разбера каква е тази мания да се разграничим от животните и да се изкараме по възможност извънземни!
Много е просто!
На хората е дадена една допълнителна способност и тя е,да мислят!
Животните се водят от инстиктите си ,защото не могат да мислят в посока :"Ей тая женска роди от мен,сега трябва да стоя с нея ,докато детето порасне."
Когато нагонът ги напъне,те просто се чифтосват.
Когато огладнеят ,просто нападат първото животно,което е пред очите им и според калибъра им.
Когато човек е гладен ,не влиза в първия магазин,за да се наяде...той мисли и знае ,че първо трябва да си осигури парите за храната.
И така за всяко нещо...

Ако някой се отъждествевява само с нагона си,о.к.Негов си проблем.
Ама не е лошо и чат-пат да се замисли защо Господ му е дал и разум...
Виж целия пост
# 121
Да! Напоследък точно това си мисля: не сме моногамни, имаме много партньори и то защо: просто, за да имаме по-голямо поколение. Повече партньори -> по-голям шанс за забременяване -> по-голяма приспособимост.
Виж целия пост
# 122
краси.мира, потресена съм от това, което си написала, честно!
Освен, че знаеш твърде малко за животните, което е тъжно, но си е твоя работа, не мога да пропусна ей това изказване:

Животните се водят от инстиктите си ,защото не могат да мислят в посока :"Ей тая женска роди от мен,сега трябва да стоя с нея ,докато детето порасне."
Според теб мъжете остават с жените си, защото си мислят горното ли  #Crazy

Също така споменаваш, че животните се водели от инстинктите. Предполагам за разлика от хората, които хич, ама хич не се водят от инстинктите. Те такова нещо въобще нямат  Laughing
Хората правят секс водени единствено от разума си, едва след внимателно премисляне на плюсовете и минусите от подобно действие, винаги с най-подходящия партньор, с когото ще останат за цял живот и едва след като са осигурили поминък и прехрана за семейството си две поколения напред  Mr. Green

Боже  ooooh!
Виж целия пост
# 123
А аз отново се чудя-как можете да смятате,че само човека може да мисли?!? ooooh!

Въпросът не изисква отговор.

Виж целия пост
# 124
Котката ми определено действа по-рационално от някои хора, които познавам.  Joy
Виж целия пост
# 125
Котката ми определено действа по-рационално от някои хора, които познавам.  Joy

Важи и за кучето ми.   hahaha
Виж целия пост
# 126
Животните се сексят за да осигурят потомство, а хората И за кеф  Laughing
Образованието ми залита към медицинско   Naughty
 Joy Joy Joy Joy
Изкрахте моногамията пречка за еволюцията засрамете се  bishop
Виж целия пост
# 127
Не само хората правят секс за удоволствие!
Срамота ще е,ако не го знаеш и залиташ към медицинско образование.
Виж целия пост
# 128
Sarcasm™ маймуните ли имаш напредвид  Laughing, щото например при жабите няма как да се получи  Joy Joy Joy

Виж целия пост
# 129
Многократно се спомена тук-освен за маймуните, се сещам и за делфините.
Виж целия пост
# 130
Животните се сексят за да осигурят потомство, а хората И за кеф  Laughing
И на животните им е кеф  Mr. Green
Наличието на разум не е единствената предпоставка за кеф от секса. Оргазмът при прасетата продължава 30 минути Laughing
Виж целия пост
# 131
Спорът , който водим тук е безсмислен, защото хората наистина са животни, но за разлика от тях притежават и интелект  Laughing
И не ми казвайте сега за кучето дето рисува и маймуната дето пише стихове  ....................... Naughty
Човекът променя природата, той е най-разумното и най-неразумното същество на тая планета  Rolling Eyes
Никое друго животн съзнателно няма да тръгне да се самоунищожава, а ние го правим с финес, еволюцията много ни е дала, но не го използваме правилно.

Виж целия пост
# 132
Леле,стига с тези животни моля ви!Споделете нещо за вас ,а не а домашните ви любимци.
Виж целия пост
# 133
Спорът , който водим тук е безсмислен, защото хората наистина са животни, но за разлика от тях притежават и интелект  Laughing
И не ми казвайте сега за кучето дето рисува и маймуната дето пише стихове  ....................... Naughty
Човекът променя природата, той е най-разумното и най-неразумното същество на тая планета  Rolling Eyes
Никое друго животн съзнателно няма да тръгне да се самоунищожава, а ние го правим с финес, еволюцията много ни е дала, но не го използваме правилно.
Добре, чудесно. Но тук говорим за секс, нали така? И ти също като краси.мира ли смяташ, че сексът при хората е плод на разума, а не на инстинктите?
И въобще защо е нужно да изреждаме приликите и разликите си с животните? Какво общо имат животните с човешкия секс? Въобще не разбрах как ги намесихте и защо и какво се доказва чрез тях.
Виж целия пост
# 134
Олеле, тази тема е загубена.

Всичко може и така, и иначе да се каже.

Аз мисля, че главната цел на природата е да се размножаваме, пък всичко друго е спекулативно... Въпросът е кое осигурява по-голямо потомство: моногамията или полигамията?
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия