Кървене по време на бременност - тема 3

  • 376 403
  • 1 786
# 225
Няма срок за кървенето - може да е ден, може и до края на бременността. Това, че кръвта е тъмна, означава, че е стара и задържана в матката, а в момента се чисти. Единствено трябва да лежиш постоянно, без ставане по каквата и да е причина освен тоалетна
Виж целия пост
# 226
Благодаря за отговора. Аз лежа но на обяд взимам детето от училище и май само тогава ставам. Sad Надявам се всичко да е наред.
Виж целия пост
# 227
Jenipuh ,няма какво друго да се прави освен да се почива максимално и да се чака.SadЗнам че се ужасяваш от мисълта да не се случи нищо лошо но ти правиш всичко правилно както трябва да е.Бъди спокойна и не ставай вобще.На мен без отлепване само с кървене ми трябваха около 20 дена за да спре кървенето и да се изчисти.
Бъди позитивна и се зареди с търпение!Успех! Hug Hug Hug
Виж целия пост
# 228
Jenipuh, на мен при кървене ми казваха да пия Утрогестана, а да не го слагам вагинално.
Виж целия пост
# 229
Вагинално е по-вероятно да не се усещат неприятните странични ефекти от утрогестана, а според някои и по-бързо се усвоява. Който лекар както е свикнал така го изписва, но и в двата случая е едно и също.
 Hug
Виж целия пост
# 230
Вагинално е по-вероятно да не се усещат неприятните странични ефекти от утрогестана, а според някои и по-бързо се усвоява. Който лекар както е свикнал така го изписва, но и в двата случая е едно и също.
 Hug

Не е въпроса в това кой как го изписва. Винаги ми е изписван вагинално и затова писах, че при кървенето, което бях получила по време на бременосттау  ми казаха да го пия.
Виж целия пост
# 231
Jenipuh, освен лекарствата, лежане му е майката, не полуседнала, не облегната, а напълно легнало положение и по възможност от твоя страна често да лежиш на лявата страна.И аз си откарах месеци наред в леглото - без домакинска работа, детето издивя тези месеци, нито съм я разхождала, нито нищо.Мъжа ми чистеше и готвеше.А аз само лежах, ставах до тоалетна и ядях в леглото.И така избутахме дотук, за което съм много благодарна на Бог!Също като теб бях с кървене и зацапвания, които се появяваха през 6-7 дни няколко месеца заради много ниско разположена плацента.
А иначе тъмното зацапване е чистене на задържана в матката кръв!
Стискам палци всичко да е наред!
Виж целия пост
# 232
Здравейте, моето кървене се превърна в много рядко тъмно жълто до кафяво течение. Буквално усещам как изтича. На някой случвало ли му се е това? Дали това е все още кървене което се чисти или някакво течение или инфекция? Rolling Eyes
Виж целия пост
# 233
Здравейте, моето кървене се превърна в много рядко тъмно жълто до кафяво течение. Буквално усещам как изтича. На някой случвало ли му се е това? Дали това е все още кървене което се чисти или някакво течение или инфекция? Rolling Eyes
Не,такова не ми се е случвало,заминавай на лекар.Simple Smile
Виж целия пост
# 234
Здравейте, момичета. Аз съм бременна в 14 г.с. и днес ми казаха, че имам хематом около 1.5 см. в матката и отлепяне на плацентата. Не съм имала кървене до сега през бременността. Възможно ли е да има отлепяне на плацентата без вагинално кървене?
Виж целия пост
# 235
Здравейте, моето кървене се превърна в много рядко тъмно жълто до кафяво течение. Буквално усещам как изтича. На някой случвало ли му се е това? Дали това е все още кървене което се чисти или някакво течение или инфекция? Rolling Eyes
Здравей, аз се занимавах и с такива цветове, няколко дни след като получавах кървене, след това течението ставаше в описаните от теб цветове и лекарите специално в моя случай казваха, че зацапванията са от матката и след няколко дни кафеникавото или тъмножълтеникаво /каквото беше и моето/ са изтичаща кръв, която като се заседи 2-3 дни и докато стигне до долу и изтече става такъв цвят /доста цветно го обясних, но за да се разбере все пак/
И аз всеки път бягах на доктор, за да се видят нещата.
Виж целия пост
# 236
Шоколадово бонбонче много благодаря за отговора, надявам се и при мен да е това, утре ще ходя да провери доктора да не е околоплодни води. Добре че той човека е супер свестен че аз му звъня за най - малкото  Simple Smile Ааааа и аз съм от Бургас, хехе Simple Smile)
Виж целия пост
# 237
Здравейте, момичета. Аз съм бременна в 14 г.с. и днес ми казаха, че имам хематом около 1.5 см. в матката и отлепяне на плацентата. Не съм имала кървене до сега през бременността. Възможно ли е да има отлепяне на плацентата без вагинално кървене?
Ако поне двама лекари го потвърдят, значи е възможно
Виж целия пост
# 238
Уф днес ходих на доктор, оказа се че тази течност не е от водите, супер Simple Smile
Виж целия пост
# 239
Това е супер. Значи течението ти трябва да спре. Взехте ли материал за микробиология или все още неможе .?
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия