Кървене по време на бременност - тема 3

  • 376 410
  • 1 786
# 285
Здравейте мили момичета,
аз тук пиша в различни теми, но сега ще споделя и с вас какво ми се случва!
Миналото лято преживях спонтанен аборт в 10 г.с, през цялото време бях с кървене, лежах за задържане пих много лекарства, но бебо си отиде.  Cry Cry Направих си някой изследвания и ми откриха Хашимото и висок пролактин вече почти година пия хапове и от този месец решихме да направим скромен опит за бебче, а то взе че стана или поне така се надявам. Имам 4 положителни теста, ходих на преглед и едва се видя малка точица, но все пак съм в 5г.с. Но най-голямото ми притеснение е, ЧЕ ПАК ИМАМ ЗАЦАПВАНЕ, пия си хаповече за заболяванията ми, а гинеколожката ми изписа утрогестан, нош па и инжекции прегнил. Много ме е страх да не изгубя пак бебето, чак след една седмица съм на преглед за да се установи напълно дали има нормална бременност. Моля за подкрепа  Praynig  newsm45 newsm45
Виж целия пост
# 286
Тери, не се притеснявай мила, кървенето щом е само зацапване не е толкова опасно и аз имах кървене и също бях на прегнил, пий си хапчетата и почивай Hug
Виж целия пост
# 287
Тери, не се притеснявай мила, кървенето щом е само зацапване не е толкова опасно и аз имах кървене и също бях на прегнил, пий си хапчетата и почивай Hug

Благодаря ти за подкрепата!
Лошото е, че и предния път беше само зацапване ту розово ту кафяво, а не завърши добре и сега всичко ми е като на един повторен филм (ДЕЖАВЮ)!!!
Дано Бог е с мен и с всички вас  Hug
Виж целия пост
# 288
katrina_n ,teri_sun -моми4ета успех!Само спокойствие и по4ивка! Hug Praynig
Виж целия пост
# 289
teri_sun колко време продължава зацапването и само кафяво ли ти е, и течението около датата на цикъла ли е?
Виж целия пост
# 290
katrina_n ,teri_sun -моми4ета успех!Само спокойствие и по4ивка! Hug Praynig

Момичета, кървенето не спира, в момента в който се изправя и се раздвижа, започва отново. Днес, трябва да ми излезе резултата от теста и съм страшно притеснена. Лежа си вкъщи и се чудя какво става... Вече ми идва да  smile3518 Незнам какво да правя, чувствам се ужасно безпомощна, много ме е страх да не е извънматочна. Моля се, ако има бебче, да ми е живо и здраво и да мине всичко наред. Дори не съм сигурна дали съм бременна, и после си казвам явно съм щом има такова дълго кървене, и после - ужас щом има бременност, защо кървя..... Направо ще полудея newsm45 Banghead smile3514
Виж целия пост
# 291
katrina мисли позитивно...реално щом има две чертички значи има бременност...на мен така една докторка ми разправя че не съм бременна защото тя нищо не виждала на ехографа и даже матката ми не приличала на бременна и тестовете ми за нея бяха грешни (аз бях направила около 10) ама пък съм си бременна...Лежи си вкъщи почивай си и си мисли само за хубави неща...все пак положителните мисли са по полезни от стреса и притесненията Simple Smile
Виж целия пост
# 292
teri_sun колко време продължава зацапването и само кафяво ли ти е, и течението около датата на цикъла ли е?

Здравей,
ами зацапването не е само около датата, започна един-два дни преди очакваната дата на цикъла и продължава и до днес. Освен кафяво понякога е и розово! Направо ще полудея вече и лекарите нямат обяснение, казват, че било често срещано.
 #Cussing out #2gunfire #Crazy
Виж целия пост
# 293
katrina мисли позитивно...реално щом има две чертички значи има бременност...на мен така една докторка ми разправя че не съм бременна защото тя нищо не виждала на ехографа и даже матката ми не приличала на бременна и тестовете ми за нея бяха грешни (аз бях направила около 10) ама пък съм си бременна...Лежи си вкъщи почивай си и си мисли само за хубави неща...все пак положителните мисли са по полезни от стреса и притесненията Simple Smile

Благодаря ти много ro6li4ka  Hug
Аз съм реалист човек и сега незнам къде е истината. И мъжа ми се е шашнал.... Е скоро ще се разбере, и ако съм бременна, ще опищя света пред докторите докато не разбера защо кървя и естествено докато не спре това кървене.... Е остават още няколко часа и ще се знае със сигурност дали съм бременна или не. Ще Ви пиша... Успех момичета.
Виж целия пост
# 294
Ами честно казано е много вероятно и да немогат да ти отговорят от къде идва това зацапване...аз имах леко зацапване ама нямах отлепяне нито някаква видим причина и доктора каза че било от преумора...и те не знаят винаги каква е причината...ти само си лежи и си почивай и всичко ще се нареди Simple Smile
Виж целия пост
# 295
teri_sun колко време продължава зацапването и само кафяво ли ти е, и течението около датата на цикъла ли е?

Здравей,
ами зацапването не е само около датата, започна един-два дни преди очакваната дата на цикъла и продължава и до днес. Освен кафяво понякога е и розово! Направо ще полудея вече и лекарите нямат обяснение, казват, че било често срещано.
 #Cussing out #2gunfire #Crazy

Да май , наистина е често срещано явление, но след като си на лекарства ще отшуми - при мен трая малко повече от 2 седмици, но аз имах и ярко червена кръв със съсиреци. Около седмица след като спря кървенето, имах 1 ден с кафяво зацапване  Peace
Моята терапия беше - дуфастон, утрогестан, но-шпа и инжекции Овитрел  Peace
Стискам палци бързо да се оправят нещата и да нямаш повече притеснения  Hug
Виж целия пост
# 296
Ами честно казано е много вероятно и да немогат да ти отговорят от къде идва това зацапване...аз имах леко зацапване ама нямах отлепяне нито някаква видим причина и доктора каза че било от преумора...и те не знаят винаги каква е причината...ти само си лежи и си почивай и всичко ще се нареди Simple Smile

Ах, ще видим. Как се подлъгах, че е цикъл незнам. Лошото е, че от две седмици не спира, а в началото направо си беше кървене.... Като гледам и другите момичета се притесняват, дано всичко мине по-най добрия начин за всички ни... Praynig Praynig Praynig Четох, че кървене се получава при къса лутеална фаза.... но честно казано неможах да разбера съвсем. Одеве ходих до 00 и ми падна един съсирек и сега пак на нокти..... Абе объркващо си е newsm78
Виж целия пост
# 297
Ами честно казано е много вероятно и да немогат да ти отговорят от къде идва това зацапване...аз имах леко зацапване ама нямах отлепяне нито някаква видим причина и доктора каза че било от преумора...и те не знаят винаги каква е причината...ти само си лежи и си почивай и всичко ще се нареди Simple Smile

Ах, ще видим. Как се подлъгах, че е цикъл незнам. Лошото е, че от две седмици не спира, а в началото направо си беше кървене.... Като гледам и другите момичета се притесняват, дано всичко мине по-най добрия начин за всички ни... Praynig Praynig Praynig Четох, че кървене се получава при къса лутеална фаза.... но честно казано неможах да разбера съвсем. Одеве ходих до 00 и ми падна един съсирек и сега пак на нокти..... Абе объркващо си е newsm78



Здравейте,

 Взех си теста. ЧХГ 27,150 - зарадвах се, после се обадих на гинеколожката и радостта беше дотам. Каза, че стойността е твърде ниска. Каза да мисля за кюретаж. Аз и казах, че в събота ще пусна още едно ЧХГ и тя се съгласи. Но не беше оптимистка. Не съм очаквала такова нещо. За пръв път ми се случва. Моля ви,  Praynig имам нужда от помощ, на 25.03 би трябвало да ми е била овулацията и тогава пробвахме. Ако е станало тогава, би трябвало сега да съм във 2.5 седмица ако не броя времето за имплантиране. Мислите ли, че има шанс ЧХГ да се удвои. Моля помогнете ми. Ужасно съм разстроена, искам да спася бебето си, дори ако има минимален шанс.
Виж целия пост
# 298
Катрина,здравей първо да те попитам, че нещо не ми стана ясно 27 ли е или 27150.Защото ако е второто хич не е малко Thinking.ако не се лъжа си в 4-та седмица, мисля че е много рано да каквото и да било, камо ли за кюртаж,то в тази седмица има само сакче.И накрая за успокоение на мен ЧХГ-то също ми беше по-ниско и ме ми казаха да съм готова за кюртаж, спешно отидох на лекар и въпреки лошия резултат видяхме даже тупкащо сърчице, така че не се отказвай така лесно, мен ми предписаха Прегнил и нещата се нормализираха, стискам палци всичко да е наред при теб Praynig
Виж целия пост
# 299
Ако ЧХГ е 27 не звучи много добре, но може да е станало просто по късно...тя овулацията не винаги е когато ние си мислим че е...възможно е да е по-късна овулация...правила ли си си още уринни тестове ? Ще стискам палци ЧХГ да се е удвоило до събота Simple Smile Аз намерих това като информация за нивата на ЧХГ и като гледам до 5 седмица може да е даже под 20...така че ще стискам палци всичко да е наред  Hug
3 седмици от ПРМ: 5 - 50 mIU/ml
4 седмици от ПРМ: 5 - 426 mIU/ml
5 седмици от ПРМ: 18 – 7 340 mIU/ml
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия