Кървене по време на бременност - тема 3

  • 376 403
  • 1 786
# 450
Напротив Wink или си научаваш правата и искаш това което ти се полага или мрънкаш, че всички са глупаци и некадърници Wink
Аз /за себе си мога да кажа  Mr. Green/, че правата си ги знам и изисквам, въпрос и на професия (какво да се прави), друг е въпроса, че по моему некадърници и глупаци има навсякъде и по колкото си щеш ooooh! Mr. Green без разграничение на страни, континенти и пр ..
Виж целия пост
# 451
Здравейте, аз също съм в Лондон и съм с кафеникаво зацапване от една седмица (от утре съм в 5 седмица). Ин витрото ми беше в българия и оттам се прибрах с куп лекарства, утрогестан дуфастон естрофем аспирин протект и но шпа. Засега чакам как ще проработи системата тук, днес говорих с моя джи пи и той твърди че не е опасно, но имам час за понеделник когато смятам да го моля да ме изпрати за ранен скан. Естествено аз не мога да спра да си мисля защо ли прокапвам, но изчетох целия форум и ми помага да знам че има всякакви изходи. Смятам да послушам за този уикенд съветите да си полежа. Чудя се дали да спра аспирина (взимам по една таблетка вечер)   newsm78
Виж целия пост
# 452
Не е необходимо да чакаш , просто отиваш в най близката болница. Бих ти препоръчала ако си близо до Хамстед Роял Фрий да отидеш там. Качваш се на 6 етаж в имърджънски гинекологфията и там ще те прегледат на деня! Сигурна съм , че и други болници имат същата опция .
Виж целия пост
# 453
Благодаря Troy. Полезна информация. Аз си мислех че задължително трябва първо рекомендация от джи пи-то! Той изпрати такава до queen Charlotte hospital във вторник, ако те приемат възрастта ми впредвид (43) може и да се обадят бързо, кой знае... Ако съм само с това кафеникакво течение си мисля да изчакам уикенда с повечко почивка (въпреки че времето е като по чудо хубаво днес и така ми се излиза....) и да действам в понеделник, но това за royal free е полезна информация и мога да го използвам   bouquet  Забравих да кажа че аз в началото тръгнах с ниско ЧХГ и моята лекарка от БГ ми препоръча да отида на скан по средата на седмицата (предполагам че преди това нищо няма да се види).
Виж целия пост
# 454
Не ти е необходимо никакво направление или поне за Хампстед роял фрий не ти трябва такова, просто трябва да е в работен ден Wink На мен ми правиха там 2 кюретажа и ми казаха ако забременея пак , да ходя направо при тях без да искам каквото и да било направление от Гп-то . Сигурна съм че и други болници имат подобна практика , така че просто разпитай . Успех.
Виж целия пост
# 455
Ще разпитам, да. Малко съм обезпокоена че слвд като полежах два часа след като си сложих вагинално утрогестана, при ставане до тоалетната ми капнаха две три по червени капки, все още рядка консистенция но стресиращо. Опитах се да се обадя и на двете места но никой не вдига. Ако се увеличи може направо да се дигна, все някоя дежурна акушерка ще е там. Уф
Виж целия пост
# 456
Ще разпитам, да. Малко съм обезпокоена че слвд като полежах два часа след като си сложих вагинално утрогестана, при ставане до тоалетната ми капнаха две три по червени капки, все още рядка консистенция но стресиращо. Опитах се да се обадя и на двете места но никой не вдига. Ако се увеличи може направо да се дигна, все някоя дежурна акушерка ще е там. Уф

Гледай да лежиш колкото си може повече. Това за 6 етаж на Хампстед работи само в делнични дни, иначе трябва да отидеш в бърза помощ.
Виж целия пост
# 457
Светулка7 Без да съм в Англия, а не съм и лекар, но понеже съм минала през това, което се случва с теб сега, ти препоръчвам плътно лежане до окончателно спиране на зацапването, също така смятам, че трябва да спреш аспирина временно (докато спре напълно), той има кръворазреждащо действие и е възможно докато го приемаш и да кървиш вкл и от носа Peace Стискам палци и чакаме хубави новини Praynig
Виж целия пост
# 458
Desdemona благодаря за стискането на палци. Днес моя джи пи ме изпрати на вагинален скан, но нищо не се вижда, тоест все още сме в неизвестност. Според много симпатичната лекарка е все още рано, лигавицата ми изглежда добре и това е... Никаква очевидна причина за кървенето, което все още си продължава. Направиха ми кръвен тест на чхг и прогестерон но все още не съм получила резултатите, може би чак утре. Мъчително чакане засега.    Sad newsm50

Между другото открих полезна информация за кървенето в ранна бременност но е на английски.

http://www.fertilityfriends.co.uk/forum/index.php?topic=284798.msg5085820#new
Виж целия пост
# 459
Между другото открих полезна информация за кървенето в ранна бременност но е на английски.

http://www.fertilityfriends.co.uk/forum/index.php?topic=284798.msg5085820#new
  bouquet Светулка Hug а излезе ли ЧХГ-то? Как си днес?
Виж целия пост
# 460
Да, резултатите дойдоха, ЧХГ 700 (преди една седмица беше 132) и прогестерон 24 (преди седмица 12.3). Доколкото изчетох, ниски но все пак в някякви долни граници стойности. Все още имам кървене, включително и червена кръв, която май идва от малки по размер съсиреци. Все още не е като цикъл и не се лее, та се опитвам да не се тревожа. Спрях аспирина, гледам да лежа. Утре съм пак в отдел ранна бременност на кръвен тест. Бях много доволна от тях вчера, като отношение и професионализъм. Надявам се да ми помогнат да устискам..
Виж целия пост
# 461
Да, резултатите дойдоха, ЧХГ 700 (преди една седмица беше 132) и прогестерон 24 (преди седмица 12.3). Доколкото изчетох, ниски но все пак в някякви долни граници стойности. Все още имам кървене, включително и червена кръв, която май идва от малки по размер съсиреци. Все още не е като цикъл и не се лее, та се опитвам да не се тревожа. Спрях аспирина, гледам да лежа. Утре съм пак в отдел ранна бременност на кръвен тест. Бях много доволна от тях вчера, като отношение и професионализъм. Надявам се да ми помогнат да устискам..
Е как ниско ще е ЧХГ 700? Това на кой ден е пуснато newsm78
Виж целия пост
# 462
Ами пункцията ми беше на 24 юли така че бавничко се движи... Но засега се движи. Не знам дали ниските стойности могат да допринесат или предизвикат кървене. newsm78
Виж целия пост
# 463
Ами пункцията ми беше на 24 юли така че бавничко се движи... Но засега се движи. Не знам дали ниските стойности могат да допринесат или предизвикат кървене. newsm78
А ЕТ на 3 или 5 ден е бил? Ниско е затогава -да, но как е тръгнало в началото newsm78 и на кой ден си го изследвала първоначално?
Ниските ст-сти могат да покажат ако се появи и кървене, че е имало имплантация, но ембриона не се е задържал и започва кървене (изчистване при теб), но могат да покажат и сто други неща. Peace Чудя се, как за това време Shocked не са те гледали на ехографа, сърчице, сакче да видите има ли, няма ли ooooh! newsm78
Виж целия пост
# 464
ЧХГто тръгна бавно, на 13 ден след пункцията беше 26, на 16 ден - 56, на 18 - 132. Трансфера ми беше на трети ден, прибрах се в лондон две седмици след това. Тук е много скъпо да се прави часген кръвен тест (тези на 16 и 18 ден си ги платих по 50 лири), но после реших да изчакам. Ако нямах кървене, сигурно още нямаше да са ме викнали в АГ, но от понеделник ме следят. В понеделник вагиналния ехограф не показа нищо (при 700 чхг доколкото разбирам е нормално).  Аз се надявах да се види причина за кървенето но не. Видя се само затъмнена част, която лекарката нарече потенциално място за БР и дебела лигавица. Днес съм отново на кръвен тест и стискам палци да се е качило ЧХГ. Ако не, тогава ще е ясно защо кървя  Sad
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия