Надявам се, че на 400 ще дадат нещо по- голямо от 4000 точки.







Отдавна чета форума, но едва сега се регистрирах. Моето лейди се казва Bubiblue и е 37 ниво...до тук добре, но на 38 ще ми искат 6500 победи в дуелите, а аз имам 4400
. Ще съм ви много благодарна ако ми помогнете да ги направя и се обръщайте към мен ако мога да ви помогна с нещо...Мерси предварително и успех на всички!
Отдавна чета форума, но едва сега се регистрирах. Моето лейди се казва Bubiblue и е 37 ниво...до тук добре, но на 38 ще ми искат 6500 победи в дуелите, а аз имам 4400
. Ще съм ви много благодарна ако ми помогнете да ги направя и се обръщайте към мен ако мога да ви помогна с нещо...Мерси предварително и успех на всички!







Препоръчани теми