Lady Popular...

  • 67 002
  • 750
# 390
Ами те май вече не дават диаманти,само точки дават ... ако не се лъжа.
Виж целия пост
# 391
И аз мисля, че дават диаманти само на 100 дни. Sad Надявам се, че на 400 ще дадат нещо по- голямо от 4000 точки.
Виж целия пост
# 392
здравейте може ли да ви попитам нещо като напусна временно курса после за да го започна отново ли трябва да плащам определената сума ?  Sad Sad
Виж целия пост
# 393
здравейте може ли да ви попитам нещо като напусна временно курса после за да го започна отново ли трябва да плащам определената сума ?  Sad Sad
Не. Тук някъде пишеше, че се заплаща примерно 100-200 долара,но нека кажат другите които са напускали курс дали е така...
Виж целия пост
# 394
Здравейте момичета Simple Smile
Ужасс сега сам на 20 ниво и този курс е страшно дълаг ..... 20 дни   Sad   #Cussing out
 
А относно напускането на курс аз вече не рискувам последния пат за курса за Журналисти така напусках курса и такмо ми оставаше 1 ден до завършване и играта ми взе наново  5000 долара и започна отначало ....
Виж целия пост
# 395
здравейте може ли да ви попитам нещо като напусна временно курса после за да го започна отново ли трябва да плащам определената сума ?  Sad Sad
Здравейте момичета Simple Smile
Ужасс сега сам на 20 ниво и този курс е страшно дълаг ..... 20 дни   Sad   #Cussing out
 
А относно напускането на курс аз вече не рискувам последния пат за курса за Журналисти така напусках курса и такмо ми оставаше 1 ден до завършване и играта ми взе наново  5000 долара и започна отначало ....

Здравейте момичета, аз не съм напускала курс, но тъй като веднъж ми взеха 3 пъти сума за един и същи курс и постоях във форума в темата за изчезнали пари и видях няколко момичета, които са напускали и след това когато са го подновили, се е оказало, че отново им се взима цялата сума и се започва от начало. Ако съм на ваше място не бих рискувала.
Виж целия пост
# 396
Това е много гадно Crossing Arms
То по добре да не се рискува,щом ти взима пак първоначалната цена на курса Tired
Виж целия пост
# 397
Здравейте  Wink Отдавна чета форума, но едва сега се регистрирах. Моето лейди се казва Bubiblue и е 37 ниво...до тук добре, но на 38 ще ми искат 6500 победи в дуелите, а аз имам 4400 Sad . Ще съм ви много благодарна ако ми помогнете да ги направя и се обръщайте към мен ако мога да ви помогна с нещо...Мерси предварително и успех на всички!  Hug  Hug  Hug
Виж целия пост
# 398
Здравейте  Wink Отдавна чета форума, но едва сега се регистрирах. Моето лейди се казва Bubiblue и е 37 ниво...до тук добре, но на 38 ще ми искат 6500 победи в дуелите, а аз имам 4400 Sad . Ще съм ви много благодарна ако ми помогнете да ги направя и се обръщайте към мен ако мога да ви помогна с нещо...Мерси предварително и успех на всички!  Hug  Hug  Hug
Здравей красавице, аз съм на 40-то ниво и мога да ти помагам само с модни дуели, защото на женските няма как да ме победиш. Ако искаш предизвикай ме. Мойто лейди се казва Ileyn
Виж целия пост
# 399
здравейте може ли да ви попитам нещо като напусна временно курса после за да го започна отново ли трябва да плащам определената сума ?  Sad Sad
Здравейте момичета Simple Smile
Ужасс сега сам на 20 ниво и този курс е страшно дълаг ..... 20 дни   Sad   #Cussing out
 
А относно напускането на курс аз вече не рискувам последния пат за курса за Журналисти така напусках курса и такмо ми оставаше 1 ден до завършване и играта ми взе наново  5000 долара и започна отначало ....

здравейте и от мен,аз съм на 34 ниво и винаги съм си прекъсвала курсовете.Сега пак(дори днес го направих) и не съм останала с впечатление,че взима пари и още по-малко,че започваш курса отначало.Освен така никъде в играта не е описано, че при прекъсване на курс го започваш отначало,точно обратното...можеш да си го продължиш когато поискаш.АЗ досега не съм имала проблем, мисля че трябва да проверите дали това не е някой от многобройните бъгове на играта,но според мен не е  нормално да ви се случва..Успех момичета..
Здравейте момичета, аз не съм напускала курс, но тъй като веднъж ми взеха 3 пъти сума за един и същи курс и постоях във форума в темата за изчезнали пари и видях няколко момичета, които са напускали и след това когато са го подновили, се е оказало, че отново им се взима цялата сума и се започва от начало. Ако съм на ваше място не бих рискувала.
Виж целия пост
# 400
все ми е било чудно - тези приятелки парички дават ли или само точки?
Виж целия пост
# 401
Само точки, доколкото знам.
Виж целия пост
# 402
здравейте може ли да ви попитам нещо като напусна временно курса после за да го започна отново ли трябва да плащам определената сума ?  Sad Sad
Здравейте момичета Simple Smile
Ужасс сега сам на 20 ниво и този курс е страшно дълаг ..... 20 дни   Sad   #Cussing out
 
А относно напускането на курс аз вече не рискувам последния пат за курса за Журналисти така напусках курса и такмо ми оставаше 1 ден до завършване и играта ми взе наново  5000 долара и започна отначало ....

здравейте и от мен,аз съм на 34 ниво и винаги съм си прекъсвала курсовете.Сега пак(дори днес го направих) и не съм останала с впечатление,че взима пари и още по-малко,че започваш курса отначало.Освен така никъде в играта не е описано, че при прекъсване на курс го започваш отначало,точно обратното...можеш да си го продължиш когато поискаш.АЗ досега не съм имала проблем, мисля че трябва да проверите дали това не е някой от многобройните бъгове на играта,но според мен не е  нормално да ви се случва..Успех момичета..
Здравейте момичета, аз не съм напускала курс, но тъй като веднъж ми взеха 3 пъти сума за един и същи курс и постоях във форума в темата за изчезнали пари и видях няколко момичета, които са напускали и след това когато са го подновили, се е оказало, че отново им се взима цялата сума и се започва от начало. Ако съм на ваше място не бих рискувала.

Аз също съм напускала доста курсове и не ми е взимало пари, нито ме е карало да ги започвам от начало при подновяването им предполагам че е бъг че ви в взимало пак пари, но вече не би трябвало да е така Simple Smile
Виж целия пост
# 403
Не съм напускала курс.......не смея да рискувам.....да не ме удари някой бъг Mr. Green Mr. Green Mr. Green
Виж целия пост
# 404
Здравейте, тези приятелки дават само точки, на всичкото отгоре, когато я разкараш ти смъква щастието (както когато късаш с гадже) и за капак нямаш право да си хванеш гадже,  #Cussing out #Cussing out #Cussing out
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия