След "1001 нощи" - Приказката прелива в една "Безкрайна песен" - 153 (12)

  • 31 824
  • 749
# 630
marman,   bouquet
Виж целия пост
# 631

Това по време на предаването ли се случва, в коя част, че нямах време да изгледам всичко спокойно. Довечера ще го направя.

СТРАХОТЕН Е ХАЛИТ! Много се радвам,че Берг има до себе си мъж като него!


        БЕЗ ДА ИМАМ ПРЕТЕНЦИИТЕ ДА СЪМ АБСОЛЮТНО ПРЕЦИЗНА      Embarassed

        Даниела: Шехерезада и Онур, Халит и Ергенч ( тук Даниела допусна грешка -искаше да каже Бергюзар)
       И все пак вкъщи сте само мъж и жена. Искам да ви питам:  - Кой чисти и кой готви?
       Те се засмяха
       Берги: Нямаме разпределение – аз съм чистач, а ти готвач.
       Даниела: Браво, това е за аплауз!
       Халит: Много обичаме сами да  вършим  тези домашни задължения.  Бергюзар отлично  
       приготвя, отлично готви.
       Даниела: Какво прави най-добре?
       Халит:  Най-много обича да прави кокошка в мед.
       Водещ: Това звучи фантастично! Поздравления!
       Даниела: Аз имам кухня. Утре ще направите за нас двамата. Може ли? – Храна.
       Халит: Добре.
       Водещ: Договорихме се. Ето. Колко е хубаво като се работи в телевизията. Отлично.
       Халит:   А аз съм добър в поправянето на  нещата, що се касае за техниката и останалото...
       Даниела: Отлично.  Организирахме кухнята.
       Водещ: Добре, това го направихме.
       Мене ме интересува, Бергюзар да ми каже: -Халит е популярен сред жените и в Сърбия, и
       на Балканите и в Турция. Ето, потвърждават с аплодисменти. Добре.
       Но за да им е по-леко – Дали има някакъв недостатък? Нервира ли Ви с нещо?
       Халит поглежда Берги и се засмива. Тя   леко се замисля и се засмива.
       Водещия: Това казва: повече от думите. Това няма да го  преведем.
       Халит се смее, потупва успокояващо Берги по крака и казва: - Кажи , кажи, спокойно кажи!
       Берги отговаря смеейки се: Тежък е въпросът. И наистина не мога пред тези жени да
       отговоря на този въпрос. Момент, момент! Може да е комично, но наистина добре се
       справя. Толкова добре, че когато се роди Али, толкова се усеща според него спонтанно и
       добре. Сега добре сме се разпределили  що се касае за работата.Няма работа,която не  
       иска да направи. Само понякога е малко бавен.
       Халит: Не, не че съм бавен. Ами искам да  съм малко по-отпуснат.
       Берги: Аз съм по-бърза. И обичам да съм по-активна, но се срещаме някъде по средата.
       Водещ: Това е много опасно, което казахте. Защото тези жени, които го гледат – сега
       още повече отвориха очите си  още повече го пронизват с поглед. Трудна задача е да го
       върнете в къщи. Може някоя да го открадне тука.


       Тук Халит целува ръка на Бергюзар.
Виж целия пост
# 632
Planet.....Благодаря много!!!Невероятни са newsm51 smile3525 newsm51 smile3525
Виж целия пост
# 633
Planet, разкошна и всеотдайна, както винаги! Благодаря ти за всичко!   bouquet Поздравявам те с една любима сцена, скъпа!

http://www.youtube.com/watch?v=AogFFI5vdD0&feature=related
Виж целия пост
# 634

      За мен е голямо удоволстиве да ги гледам и слушам!
Виж целия пост
# 635
http://www.svet.rs/clanak/%C5%A1eherezada-i-onur-stigli-u-beograd
Виж целия пост
# 636
Планет,и аз ти благодаря много! Hug Hug Hug
Виж целия пост
# 637
       Mydream  Hug Ето ги, мила!
      
       НЕ МОГА ДА ЖИВЕЯ БЕЗ ТЕБ!

       Само че , аз не съм сложила забрана за деца до 12 години!  smile3503
Виж целия пост
# 638
Belgrade, 11.12.2010







11.12.2010



Yesterday, after the show, Halit and Berguzar had dinner at the restaurant "Madera", no 43  bd. King Alexander. Waiting the real pictures...

Виж целия пост
# 639
Това е един от най-прекрасните ти клипове за нашата приказка! Heart Eyes
Планет ,благодаря,че отново го сподели с нас!
Винаги гледам тези могове с голямо удоволствие!

Виж целия пост
# 640
MIKI ,THANK YOU! Kissing Heart Flowers Bouquet Kissing Heart
Виж целия пост
# 641
*MALENA,благодаря !    bouquet
Тук пише ,че на летището при посрещането е била и Светлана Миленкович-
журналистката,която направи интервю с Халит и Берг през лятото в Истанбул.
Дано отново  е имала възможност да разговаря с тях.
Виж целия пост
# 642
Планет, благодаря ти за клипчето, което е само един от многото твои вълнуващи подаръци за всички в темата! Избрах другото за теб, защото видях, че си направила превода/в унисон със сръбската вълна, която ни тресе от вчера/ и исках да чуеш любимите гласове!  Hug Hug Hug

Miki,    bouquet!
Виж целия пост
# 643

11.12.2010
From the hotel to the airoport...








Виж целия пост
# 644
Miki23bouquet  bouquet  bouquet!

Снимките от предходния пост на  Miki23 са от пресконференция. Дано да имаме видео, за да им се порадваме отново!
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия