С торта,балони и приятелчета рожден ден празнува ЯНУАРЧЕто прекрасно

  • 43 703
  • 738
# 315
Еви, много сте хубави!
Ние вчера правихме рождения ден в едно клубче, бяхме малко отпаднали, но малката се забавлява.
Пазете се от тези гадни вируси, че това топло време направо е инкубатор за тях.
Виж целия пост
# 316
Ох,Мари, аз много се наслаждавам сега на това меко и хубаво време, мога спокойно да ходя сутрин с децата да водим Мърко на ясла, а не само да се чудя да излизам ли или не, и въобще е много приятно...обаче толкова болести има, дали ще има грипна епидемия тази година?
Виж целия пост
# 317
Момичета, пазете се и вие и децата.
Боби снощи вдигна Т 37.4, през нощта я покачи на 38.4 и на сутринта нямаше. Излезнахме до магазина и всичко беше наред. Качихме се в колата и той като взе да трепери, да му тракат зъбките, целия се тресеше, изкарах си акъла. Веднага хукнахме към педи, той вече едвам си седеше на крачетата и му се затваряха очичките Cry, направо се побърках от пристеснение. Влязохме вътре и като премерихме Т 40.1 Shocked Направо не бях на себе си. За първи път вдига такива стойности. Сложиха му веднага свещичка Ефералган, стояхме 1 час в кабинета да следим Т и се прибрахме. Той веднага заспа и като стана нямаше вече Т. Добре че мама дойде и сега е у нас, да ми е по-спокойно. Дано повече да не вдига такива Т, че е страшно Cry Кошмарен ден!
Виж целия пост
# 318
 Маце, напълно те разбирам. Миро направи темпертурен гърч есента. Как не умрях, не знам. Какво каза вашият лекар? Прегледа ли го?
Виж целия пост
# 319
Ирка,странен ник Simple Smile  Crazy
Виж целия пост
# 320
Честити рожденни дни на Стефания и Лъчко (с малко закъснение) !!! С пожелание за здраве, щастие, късмет и прекрасно детство, изпълнено с много усмивки!!!


Маце, Ирка, направо не мога да си представя какво ви е било.  Hug И аз изпитвам огромен страх от висока Т, макар да знам, че не е толкова опасна. Но едно е да четеш какво казват специалистите, друго е да гледаш детето си в такова състояние. Ирка, а вие как свалихте Т?
Еви, много хубаво парти сте си спретнали! Заслужавало си е усилията! По принцип и аз съм за празнуване в домашна обстановка, ноооо след тазгодишния маратон от партита, вече съм на друг акъл. Догодина ще потърся някое заведение с детски кът, където да събера всички гости наведнъж и ще поканя аниматори както Пипи. 
Виж целия пост
# 321
 Мирка, гадното беше, че това се случи през нощта. Спяхме, в просъница усетих, че Миро се размърда. Гушнах го и усетих, че гори. Той явно се поразбуди, каза " Мамо" и започна да се тресе. Аз превъртях. Скочих сънена, изритах мъжът ми. Детето се тресе, аз го обърнах настрани, за да не си глътне езика, а мъжът ми намокри една хавлия с вода. Като дойде на себе си му дадох Ефералган и се обадихме на Бърза помощ. Като дойдоха ни взеха и отидохме в болницата. Оставиха ни там. Оказа се ангина и възпаление на ушите. Ужасно е! сега като се сетя и отново спирам да дишам. Мислех си, че детето ми си отива.
Виж целия пост
# 322
Ирка, направо настръхнах! Дано повече не се случва!  Praynig И честит нов ник, госпожо?  Grinning


Виж целия пост
# 323
Честити рожденни дни на Стефания и Лъчко (с малко закъснение) !!! С пожелание за здраве, щастие, късмет и прекрасно детство, изпълнено с много усмивки!!!

Благодаря  bouquet
Виж целия пост
# 324
Светлушка, а как мина рожденния ден на Лъчко? Имаше ли купон? Какви подаръци получи?
Оф, Ивана сега иска детски лаптоп. Да си пускала сама филмчета и песнички... Идеи? А също и истинко котенце...
Виж целия пост
# 325
Ирка, кошмарно е направо Cry Педи каза, че е вирус, ама какъв е тоя вирус, ужас Cry Прегледа го, преслуша го, чисто дишане, чисто гърло, от къде това чудо незнам.  От вчера след свещичката ефералган я свали и няма. Но аз си му давам Нурофен сироп през 8 часа и хомеопатия. Вчера педиатърката и сестрата успокояваха повече мен, да не стане някоя беля. А аз едвам се държах като го гледах колко е безжизнен миличкия ми Cry Дано никога повече не се случва на никого.

Честито на Лъчи и Стефания Hug Много здраве, усмивки и весели игри Hug
Виж целия пост
# 326
 Хахаха. Мирка, схвана за ника. Пани Ковалска буквално преведено означава г-жа Ковалска, но това е едно от най-разпространените имена в Полша. Нещо като нашето Иванов или Георгиев. Та покрай една тема в Клюто се преименувах на средностатистическа госпожа  Wink.
Виж целия пост
# 327
Маца, Ирка, съжалявам за лошите преживявания!Много е стресиращо и притеснително.
Маца, нашия вирус започна с много висока температура и после премина в болки в гърлото и лаеща кашлица.То толкова разновидности имат тези вируси, ужас направо!Дано да няма повече нищо при вас Hug
Виж целия пост
# 328
Ние с Митачко-юначко сме си у дома. Вчера сутринта детето беше с 37,7 и леко зачервено гърло, обложен език. Педи изписа инфлуцид и тонзилотрен. Днеска тръгнаха сополи като от чешма. Температура нямаме днес. Вирусът го лепна от мен - аз съм с гърлобол N-ти ден и гласът ми звучи като тенекиен.
Като чета такива истории и ме втриса, да не дава Господ на никого  Praynig
И сега се страхувам, щото сигурно към 2 часа висяхме пред кабинета на педи, отвън - митинг. Повечето деца, кихащи, бършещи носове и кашлящи, бяха весели и закачливи, както и моето.
С изключение на едно, видимо много болно, но това е друга тема, която ми докара значителен потрес. Оказва се, че никой на опашката не "забелязваше" майка с дете на под 2 годинки, сгушено в майка си, почти без да мърда, само виещо с отворена уста - като рибка на сухо. Жената седеше и си чакаше реда, без да опита по какъвто и да е начин да получи предимство или да привлече внимание. Добре, че все пак мнозинството не възропта и не се намери някой нещо да възрази, когато все пак се намери някой да пусне жената без ред.
Ирка, доколкото знам, на чешки обръщенията също са "пане" и "пани". Ако пан-ът е Милев, примерно, пани ще е Милев-ова. Негово притежание. И дотук с приликите. Ние сме си още доста по-близко до Анадола.
Виж целия пост
# 329
 Вейче, горката жена с детенцето. Всички сме се отдръпнали и озлобили, че чак е страшно. Ако някой се държи любезно, чак не ти се вярва.
 Колкото до наставките при фамилните имена, полският е още по-напред. Там се различават и наставки за дъщерята. Ако фамилията на мъжа завършва на -ов, на съпругата му ще завършва на -ова, а на дъщерята - увна. Но все пак е добре. С фамилията се заявява принадлеждност към даден род.  Wink
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия