Ние вчера правихме рождения ден в едно клубче, бяхме малко отпаднали, но малката се забавлява.
Пазете се от тези гадни вируси, че това топло време направо е инкубатор за тях.
, направо се побърках от пристеснение. Влязохме вътре и като премерихме Т 40.1
Кошмарен ден! 
И аз изпитвам огромен страх от висока Т, макар да знам, че не е толкова опасна. Но едно е да четеш какво казват специалистите, друго е да гледаш детето си в такова състояние. Ирка, а вие как свалихте Т?
И честит нов ник, госпожо? 
Педи каза, че е вирус, ама какъв е тоя вирус, ужас
Прегледа го, преслуша го, чисто дишане, чисто гърло, от къде това чудо незнам. От вчера след свещичката ефералган я свали и няма. Но аз си му давам Нурофен сироп през 8 часа и хомеопатия. Вчера педиатърката и сестрата успокояваха повече мен, да не стане някоя беля. А аз едвам се държах като го гледах колко е безжизнен миличкия ми
Дано никога повече не се случва на никого.
Много здраве, усмивки и весели игри
.

Препоръчани теми