сега и аз се хиля без причина .Пепинче ,радвам се ,че се оправяш ,а за момчето не се тревожи ,ще се обади
КЕЛСОН ,КИАРА
,АБЕ за всички голямо гуш
Имен вече ме сърбят ръцете и ми се бачка
Лек ден морячки !
сега и аз се хиля без причина .Пепинче ,радвам се ,че се оправяш ,а за момчето не се тревожи ,ще се обади
КЕЛСОН ,КИАРА
,АБЕ за всички голямо гуш
Имен вече ме сърбят ръцете и ми се бачка
Лек ден морячки !
и отпочивай
като търся само с името на кораба -няма данни ,а като избрах район ми показа кораба ,е как става тая работа


, че тия сайтове или не се обновяват или се обновяват със закъснение...никой не е помислил за нас, че само така можем да проследяваме пътя на момчетата ни и по-лесно да понасяме раздялата 

макар че никак не е смешно, доста ме развесели как рано сутринта си изтезавала операторчето
Очакваме добри новини от теб, да се похвалиш, че днес твоето моряче се е обадило 
, пък и два дни не са толкова много, а както самата ти казваш, битовизмите са по-леки, когато половинката ни е до нас
Взимам си и от горещия шоколад, че тука е както казваме...студ на кутийки
....ама си имам истински ибрик
от порцелан, нарисуван със много китки шарени. Чучурчето му и основата са от метал...ама забраЙФ името на мИтала.
Четохме и видяхме някъде във ИнтернетО за това. Ми как няма да се разшири района, като някой има сметка от това
Ама ние и мъжовете ни да треперем и да се нервим, да не можем да спим докато го минават това проклето място 
Да не го пия моето самичка, че БатЮ спи
Кви вилики сили ,всичко е пари ,чуден бизнес
Лесно е да си със пищоФ....
.
, стигат ти толкова неприятности и притеснения. Край, това беше! 


За тези които са в моето ! Ох ,Ежко
как край бе душко, като до края на контракта още 3 пъти ще го минават -държът Европа-Австралия
За тези които са в моето ! Ох ,Ежко
как край бе душко, като до края на контракта още 3 пъти ще го минават -държът Европа-Австралия 

.
, а не само за украса!


Препоръчани теми