Неуморно АВГУСТинче от скука вкъщи вика, навън от студ пък дзинзирика.-тема № 25

  • 28 713
  • 736
# 465
Дани, честит имен ден, мила! Жива, здрава и все така щура, както ми звучиш!  Hug    bouquet

Ивуша, не знаех, че и Божидаровците днес имат празник. Честит имен ден на Дари!

Трейси, като те чете човек наистина никъде не чете 'аз съм бременна'.  Grinning Браво за невероятното изкарване и спомените, които сте си създали. А Дани е истински герой, евала!! И все пак не спирам да ти се чудя на вече не смелостта, а безразсъдството, особено в реда за пещерите.  Laughing Hug

Мариелка, детски, не детски май в близките години Анди кренвирши няма и да опита. Wink

Ра Ив, ние сме по час-час и половина навън. А за шейните вече изпуснахме няколко подходящи условия и реших, че направо догодина ще купим шейна (нормална, не бебешка).  Peace

Стела, нашата ДК също е 1,30 на ден и също съм много доволна!  Peace

Аз май ще се откажа от мерака си да пробваме памперсите Бейби Лъв на ДМ. Еми то 72 бр - 27лв.  Rolling Eyes Дори без намаление в Кауфланд и цена от 24лв Памперс си излизат къде къде по на сметка, а и сигурно като качество са ако не по-добри, то поне достатъчно добри. Заслужават ли си цената Бейби Лъв според вас, тези, които ги ползвате??  newsm78
Виж целия пост
# 466
Благодаря за пожеланията, но Божидар празнува на Тодоровден...но не пречи да му купя една малка тоалетна чиния от Лидъл, че много красиви на картинката...А и вече си имам нови климатици и утре имам имен ден...та ще се пие от днес до неделя...
Виж целия пост
# 467
Честит имен ден на всички именници днес! Честит празник на всички християни!

Да почерпя и аз, че съм именничка днес (Дана)...хм Радикала още не работи.
Моля виртуално да хапнете нещо за мое здраве  Mr. Green.

Хари - да ти отговоря със закъснение. Не сме имали никога алергия към млякото. Това се появи сега- като пием Коластрата. Спряхме я, на диета сме, и на лекарства. Сега имам и зелена енергия и коластра за 2 месеца, ама какво да се прави!

Виж целия пост
# 468
Здравейте и от нас!  Hug

Честит Имен Ден на Дани и на Алегорийка и на всички останали празнуващи!!!   bouquet   bouquet   bouquet Все с добро да Ви споменават!  Hug  Hug  Hug

Ра ив, ние излизаме почти всеки ден. Ако е кофти времето, стоим навън само 30-40мин., но ако е хубаво откарваме по час и половина-два. На шейна не я возя, защото нямаме, реших другата година да й купуваме, когато е по-голяма вече.

Бърби, ама ти кой номер си гледала? Аз декември взех джъмбо пак - 84бр. за 26.90лв., а когато са на промоция т.е. мега пак са над 100бр. не помня точно колко бяха за 34лв. Горе-долу излиза по 27-28ст. единия памперс. А на мене ми излезе 32ст. памперса, което пак е много добре на фона на 36ст. Пуфис или Памперс. Аз обаче взимам четворка и на Софи са й много добре. А от Бейби лав още дълго време ще си я ползва четворката, те са някак си по-дълбоки. Не те навивам, но определено съм много доволна и вече само такива ще взимам.

Мариелка, аз също скоро не бих дала на Софи никакъв вид кремвирши да пробва. Аз ги ям, но на нея не, само чисто месо!  Naughty

Трейс, добре завърнали се!  Hug Много се радвам, че си се насладила на истински релакс!  Grinning Ще ти бъде необходим в следващите месеци.  Grinning

Фликс, бележка за данъци ли? Че на нас не са ни искали, като подавахме молба..., а не сме си плащали данъците за 4 години назад ...ц...ц...ц..., немарлива работа си е нашето ...  Wink

Цвети, ех появи се и ти! Ама не зачезвай така бе, жена!!!  Hug
Виж целия пост
# 469
Честит имен ден и на Алегория,да ти се чува името в къщи и да те слуша домочадието   bouquet
Честит имен ден и на Божидар на Ивуша,весело и щастливо детство Hug
Благодаря ви момичета за пожеланията много сте готини всичките Hug Hug
Ама наистина много болнички дечица,уж като се застуди и микробите умират,а то....бързо да се оправяте всички  Praynig
Стела ние не сме ходили на хируг за пишлето,но мъжа ми смята скоро да го заведе,понеже се притеснява,а  нашата кухня е 1лв,хаесва ми,количеството е по 250гр,за пъво,второ и трето,нищо допълнително не ни дават Peace
Ра-ив ние излизаме всеки ден,стига да не вали дъжд и да не е под нулата,но не прекаляваме-не повече от един час Peace
Славенка какво стана със зъбчето,феята дойде ли вече Mr. Green
Янче жалко,че ви се е помрачило празнуването,и най-вече ,че Анди е била болничка  SadДогодина пак и ще си изкарате супер  Hug
Мариелка  и ние не обичаме кремвирши в къщи,така,че и на Ники няма да давам Peace
Цвети Hug
Трейси радвам се,че си си починала добре,ама с тези екстремни преживявания май трябва да внимаваш,и аз почнах като някоя свекърва...ама се притеснявам Rolling Eyes
Да разкажа и аз как прекарахме празниците,на коледа в къщи,естествено.На нова година се събрахме в едни приятели и изкарахме много добре,само,че Нико нали беше болен и от кашлица хич не е спал,та свеки се е измъчила малко с него.На първи Вики ходи да сурвака махалата с едно приателче и се върна с три торби сладкиши и 65 лв. ShockedНаправо се опулих Mr. Green.На втори заминахме за Плевен,а там...малка лудница LaughingСестра ми бяха там с малката и ние с двете деца,майка ми,баща ми...направо един върху друг LaughingВчера си дойдохме и вече ще я караме по спокойно Wink
И един въпрос миете ли овесените ядки преди да ги сварите или накиснете?Скоро четох в нета,че е хубаво да се мият,както мием ориз,да минат няколко води и да знаете колко боклуци излизат ooooh! Не знам моите ли са такива или всички,пробвайте и споделете.
Виж целия пост
# 470
Честит имен ден на Дани и на Алегория и на Дани на Ивуша, само по хубави поводи да се чуват имената!

Мерси за отговорите на въпросчетата ми Simple Smile

Славенче, вярно, върна ли се, разпиши се...

Мариелка и в нас кремвиршите, както и всички видове салами са табу. От преди 1 година като откриха алергията на малкия и ни забраниха всичко освен чисто месо, като и купено пилешко дори не ядем. Иначе обожавах преди кремвирши, но всичко е въпрос на навик. Наскоро купихме луканка, че ми се ядеше нещо боклучесто, ми отщя ми се, като съм отвикнала.

Трейс наистина звучиш адски отпочинала. А както винаги дани се е държал на ниво. Много ви се радвам. Голям привърженик съм на това децата да се водят напред назад и да живеят живота на родителите си.
Виж целия пост
# 471
  Здравейте,момичета,
  Включвам се набързо.
  Честит имен ден на всички именници!!!!
  Трейси,браво на теб,мила!!!Признах те!Бременна и да се подлагаш на такива екстремни преживявания.Ще чакаме и снимки да знаеш.

  Мариелка,и Никол още кренвирши не е яла,но за сметка на това всички около мен я тъпчат със всевъзможни боклуци.Никой вече не ме слуша като кажа "Това не може да го яде".Директно ми се отговаря"Ама аз мъничко само,виж как гледа".Иде ми да ги убия!!!! #2gunfire

  За излизането-излизаме всеки ден,дори когато Никол беше с 40 градуса.Аз съм на мнение,че няма нищо по-хубаво от свежия въздух,колкото и да ти е зле,дори за 20 мин.Опаковам я добре,слагам дъждобрана и навън.Обикновенно сме 1-2 часа поне навън.Но така ми липсва лятото....

  Хариелка,бележката за данъци е само в някой градове,не навсякъде я искат.И доколкото знам се изисква ,когато детето тръгне на ясла,а не когато се подават документите.

  Ивушо,а честити климатици!Със здраве и дългиииии години да си ги ползвате!

  Мариелка,а защо 5лв на ден? #CrazyАз тази седмица Никол като не е на държ.кухня и вземам ден за ден или Ози,или Ян бибиян и е 4 лв,а ако искаш за цяла седмица или месец е още по-евтино.Иначе държавната и нашата е 1,30 лв,доволна съм,но Никол нещо напоследък категорично имотказва супите. newsm78

  Янче,а добре дошли и на вас!!!Имали сте малко неприятни моменти и вие,но те май повечето дечица бяха болнички на празниците.Важното е,че Андичка вече е по-добре.

  Аз да ви се оплача съм мноооого болна.По принцип не боледувам или изкарвам всичко на крак,но тоя път здравата съм я закъсала.Всичко започна с една кашлица,която повече от месец не минава с никакви хапчета и сиропи,после синузит (ужасно гадно е,досега не ми се беше случвало),единия мъдрец ми се възпали и ме боли ужасно и за капак-оттам ми се възпали и ухото и заглъхна. #Crazy Cry Опитах да се самолекувам 2 седмици,но никакво подобрение.Вчера бях на лекар,жената се хвана за главата.Сега пия АБ (не ми се е случвало от години) и куп други лекарства.Ужасссссс!

  Хайде,лека и непробудна нощ на всички!!!!
Виж целия пост
# 472
Здравейте мам4ета  Hug Аз малко се позатрих, но вси4ко запо4на с пълна пара и ...  Embarassed
4естит имен ден на Дани, Алегория и филенцето  Hug  Heart Eyes Много да са здрави вси4ки най-ве4е и усмихнати също  Hug
Аз ви надни4ах по мъни4ко, но нямах време за писане  Rolling Eyes Макс по4на градинката, аз на у4илище, наново домашни и такива ми ти работи, хи4 не ми се връщаше към рутината, но няма как  Crossing Arms
Трейси - браво на героя и на теб, 4е си си по4инала най-ве4е  Hug
Вси4ки болни де4ица да се оправят  Naughty
Много ви е евтина кухнята 1-1,30лв  newsm78
Мариелка - аз кремвирши не бих дала, ама на градината им дават едни като надени4ки  Sick Аз съм писала да не му дават на Макс, ама знам ли ги какво правят  Naughty Аз днес и обяснявам на у4ителката, 4е немога да го накарам да яде пресни плодове, ето в4ера пак грозде му давах и само обирам от земята зрънца, а тя ми вика:"абе, знаеш ли, 4е и аз в4ера като му дадох, той си го разсипа едно по едно на земята "  Thinking Отварям аз дневника да видя какво пише и о, изненада "изял вси4кия плод"  Wink Познай как ги хранят и какво съм казала аз, дали се спазва...  #2gunfire Но като цяло или готвя или основно май я караме пове4ето на готови пюрета от буркан4ета  Whistling
Джемма - и аз май съм в твоята партия, 4е да видим  Thinking Дано бързо се възстановиш  Hug  Praynig
Нали бях на антибиотици 7 дена преди Коледа то4но, та сега ходих пак и ми дадоха за 3 месеца АБ  #Crazy  Shocked  #Crazy 4удя се какво да ги правя, хи4 не ми се по4ват като знам как ще ми падне съвсем имунитета, стомаха ще си разваля, а да не говорим, 4е и концентрацията ще ми наруши - изпити, шофиране, да не говорим за процедури като епилация (как ще оцеля косъм с игла и т.н.)  newsm78 Утре съм на кръвни изледвания и кой знае кога ше им излезе резултата, та имам идея да остискам и да ги из4акам, въпреки 4е каква ли полза ще има да знам какви са, след като нещата назна4ени там не са много свързани с това, за което ми е изписан Аб....абе некадърна работа са тия лекари тука...ама и други няма и ще видя какво ще измисля  Crossing Arms  Thinking Айде оплаках се едно хубаво  Mr. Green
Славен4е - аз от супер безстрашна се превърнах в най-голямата бъзла с тия зъбари. Дано мине бързо, 4е няма да е безболезнено е ясно, но да се приклю4ва и толкова  Hug Аз днес от една процедура така се разбеснях ...  #Crazy Не трябва да имаш метал по себе си, за да си я правиш, а аз имам металокерамика ли как се води един зъб и направо цял ден ходя с метален вкус в устата и ми е едно такова гадно...  Sick
фликс - много се смях с теб и Ивуша, да знете  Hug
Рене - бая си се изморла с тая торти4ка, така и не каза ти ли си и майстора  Hug а може и да сте заминали за гръцко ве4е  newsm78
Амбишъс - разпиши се, 4е явно и теб те е хванала лудницата наново и нямаш време  Hug
ра_ив- нямаме сняг за шейна, но май го дават утре да вали отново  #Crazy
Макс слава богу изкара градинката добре. Още го мъ4ат тия 2 ку4ешки, но се ядва. Просто нон стоп са му пръсти, целите ръце и каквото намери из устата. Изтипосали го на един борд с рекламки за музикални 4асове и танци за де4ица. Много се смях като го видях. Седнал и с един лист хартия пред него рисува с гумите на едно камион4е потопени в бои4ки  hahaha Трябва да снимам борда да го видите, но вали от в4ера и съм сигурна, 4е нищо няма да излезе, просто е супер мокро отгоре стъклото, с което е покрито. На тоя допълнителен 4ас мисля да го заведа да видя дали ще му хареса  newsm78 Да не става музикален инвалид като баща си или пък дърво като него, 4е...  Naughty На мама гена трябва да влезе в сила тука. Незнам защо, ама все си мисля, 4е един мъж трябва да може да танцува  newsm78
Айде, 4е пак се олях, а уж нямаше какво да пиша (ама добре го нахвърлях-сега някой дали ще си направи труда да го про4ете  Mr. Green )
Никакви болни пове4е  Naughty
П.С. - защо вси4ки ползвате радикала ??? Аз отивам на снимката, която е ка4ена някъде из нета, давам десен бутон и вю имидж инфо, после копирам локейшана, като предватирелно съм натиснала иконката за снимки на поста си и м/у мигащите скоби4ки го пействам и това е ???
Виж целия пост
# 473
Добро утро,да пием по кафенце
Днес спахме до 9 часа ShockedОт както е по-добре Нико,спи до по късно,е събуди се в 7.30ч ,но му дадох мляко и откърти до 9ч.
Джема спасение няма от добросъвестни роднини,които са решили,че детето ти не може без нито един боклук  ooooh!,аз вече се отказах да забранявам,само когато е преди вечеря .Ама и ти ,как си се подредила,трябваше по рано да отидеш на лекар,че сега и с тези хепатити,с които спекулират по ТВ....Бързо да се оправяш Hug
Лиде ама как така за три месеца АБ #Crazy Ще го пиеш три месеца без прекъсване ...или аз не съм разбрала нещо newsm78 А Радикала го ползваме ,защото няма нужда да се качват снимки в нета,а направо от твоя компютър,и също така можеш да намалиш размерите до подходящите за форума,а и има опция "увеличи"и въобще за мен е много по удобен,от твоя начин,който ползвах и аз преди да открия Радикала Peace
Виж целия пост
# 474


Айде, че кака ви има имен ден!!! От вчера ми е тръгнало на алкохолизъм и май довечера ще продължи...Сега не съм на център, ама като си легнем с Дари ще се оправя и довечера с нови сили!!!
Хубав ден на вас!
Виж целия пост
# 475
Добро утрооо Simple Smile



Честит имен ден, Ивушке! Бъди здрава, много усмихната и все така позитивна! Да си хапнеш мнооого пържени картофки днес!


 За кренвиршите да кажа- след линка, който пусна Силви. д и Алекс няма да яде повече. Реших, че като са детски, няма да са натъпкани с боклуци и разни консерванти, но явно доста съм сгрешила. Принципно не е ял никакви колбаси, (като изключим една негова кражба от масата на едно саламче) , занапред също няма да го прави. Заради алергията много го пазехме какво яде, допреди няколко месеца не беше опитвал нищо странично от това, което трябваше да хапва. Но гледаме да избягваме всички "вредни храни ".


Дани, мерси за кафенцето. Simple Smile Направила съм си едно мляко с нес преди един час и се опитвам да разсейвам Алекс с разни неща, за да излезна на терасата да си пийна с една цигара, но нещо не ми се получава.   Joy Embarassed

Джема, ти добре си се нагласила.  Sad Оправяй се бързо и никакви болести вече!  Hug Кухнята ни е 5 лв. с доставката.  Peace

Лиде, имаш си и модел вкъщи. От мъничък по рекламките го слагат.  Hug Представям си го колко е сладък. Simple Smile

Трейси, добре завърнала се и от мен! Интересна почивка сте имали.  Peace


Да ви кажа Алекс от сутринта какви ги върши  ooooh!- на повивалника сме му сложили много плюшени играчки и той почти всяка сутрин като стане си ги хвърля по земята и ги разхвърля. Аз използвам да полежа докато той се занимава с тях и го гледам от спалнята. Днес обаче, вместо да ги хвърли на земята ги дръпна в креватчето повечето и стана купчина. Покачи се в/у тях и от там се покатери отгоре на шкафа.  ooooh! Shocked Shocked Shocked Както си дремех не знам даже как скочих и за секунда бях до него....... само като си помислих ако падне от такава височина какво може да стане.... ooooh! А той се смее с глас нашия. И явно доволен от това, че може да се катери, откакто сме станали не е спрял- на спалнята, на дивана, на секцията. ooooh! Добре, че са ниски, а и знае как да слиза.


Хубав ден на всички!
Peace
Виж целия пост
# 476
Разписвам се аз да ви кажа,че никаква не я свърших... Embarassed Излязохме вчера да свършим няколко задачки с мъжо и малкия, но малкия заспа в ръцете ми и не можахме да стигнем до зъболекарката.Прибрахме се да го сложим да спи и с ясното намерение като се събуди да ходим, но познайте - той се събуди в 16.00, а тя работи до толкова часа...и пак отложих.Днес не знам дали ще идем.Сега спят и малкия и татко му.Може би като се събудят ще видим...Аз знам,че не мога да отлагам до безкрай, но така ме е страаааааааххххххххххх....ужас... Shocked Shocked
На всичко отгоре една глава ме боли та не мога да стоя  изправена...ох... бягам да лягам за малко поне..

Честит имен ден на всички мацки!!!
Не изброявам,че може да пропусна както не съм в кондиция....
Виж целия пост
# 477
ивуше-да си жива, здрава, да хапваш много пържени картофки с буричка,филето да те слуша много,а татко му още повече.Довечера ще си сипя едно за твое Драве преди да съм решила да го почвам тоя аб,че 3 м суша....Да си изкараш страхотно и да би пуснеш някоя пиянска снимка  Hug   bouquet
Дани-не си се объркала 3месеца без прейъсванки пеницилин било  Crossing Arms
мариелка-палаво Алексче става май и то от рано му се щурее  Mr. Green  Hug Опитвам се и аз да го обясня на мъжо,ама той все още си му има доверие,че това немиже,онова неможе... Naughty Хич не ме слуша и сега се гледат сани да вудин....
Аз си кисна тука да ми вземат кръв и почват лудите да ме хващат. Като дойдох вкузаше номер 34,А аз съм 73  ooooh! Имам приятелка в тази болница,но в друго отделение и снощи ми каза,че можела тя да ми вземе кръв и да я остави в лабораторията без да чайам,но днес не е на работа  Whistling Тя диализа прави, но явно и тук има враткчки  Mr. Green Ох,номер 57 докато напиша 2 поста,че нещо нета не е на ниво. Искам кафеееееееее
П.С.-много правописни грешки,сори
Виж целия пост
# 478
Здравейте, момичета!  Hug

Ивелинкееее, честит имен ден!   bouquet   bouquet   bouquet Все на празници да ти върви!!!  Hug  Hug  Hug Много бутилки, бе жена!  #Crazy Аз си мислех, че си метнала пържените картофи и бирата, а ти с доста по-сериозни неща се занимаваш...  Laughing

Джема, леле леле, много гадно да си болна. А пък болна да си гледаш детето и е още по-кофти.  Sad Бързо да се оправяш!  Hug Ясно, значи трябва да си платим данъците до септември месец.  Mr. Green

Лиде, ти направо ни шашна,  бе жена!  Rolling Eyes Така ли се изписват антибиотици за 3 месеца, тия там добре ли са???!!!  #Crazy А какво си го закъсала толкова? Бучките махнаха ли се?

Мариелче, София също вече се катери сама по леглата, ама на повивалника скоро няма шанс да стигне, защото ние нали откакто пада от креватчето, леко го реконструирахме, та повивалника й е доста висок. Но наистина е много опасно, ако падне от такава височина. Дано да не се случва! Трябва да измислите нещо.

Мале, Дани, а аз какво да кажа, като ние със София всяка сутрин ставаме в 11ч. Преди само тя спеше до толкова, а сега и мама .... Срамммммм!  Embarassed Аз досега не съм мила овесените ядки, нито другите, които използвам, нито фидето. Само ориза го мия.

Хайде хубав ден на всички, нищо че обещаха слънце, а никакво го няма. Ама ние пак ще излезем за малко де. Аз до -5 градуса я извеждам Софи, стига да не духа студен вятър и да не вали.

Виж целия пост
# 479
Ивушо, честит имен ден! Да си здрава, щастлива и все такава креативна и щура  bouquet  bouquet  bouquet

Честит имен ден и на всички други, които празнуват!



Ей, пак болни  Confused Да се оправяте бързо!  Hug

Мариелка, много щуро е станало твоето момче!  Hug Адашът му е същата работа, катери се постоянно, мести си столовете за да се качва по тях и да достига до разни качени на високо неща. Щурава работа  ooooh!

Хариелка, приятна разходка на вас, дано издържите на студа! Ние излязохме, но само 30-40 минути издържахме, аааадски студено е!  cold

Да се оплача от моя бандит- не иска да спи! Заспива късно, става рано, през деня не спи повече от половин час, а днес и през нощта не спа добре... Направо ми се реве за сън, а на него не му спи въобще! Уффффф! Оплаках се  Mr. Green

Приятен следобед на всички  Hug
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия