Revlon

  • 40 680
  • 114
# 45
Аз си го взех от Lilly за 15 лева !
Виж целия пост
# 46
Благодаря ти.  bouquet
А как определяш червилото? Хидратира ли добре устните или е сухо,как е като трайност,цветовете наситени ли са?...
Виж целия пост
# 47
Благодаря ти.  bouquet
А как определяш червилото? Хидратира ли добре устните или е сухо,как е като трайност,цветовете наситени ли са?...

Добро е, и с едно минаване пак има и цвят и комфорт, ако мина повече пъти обаче ми идва малко в повечко цвета... Но то зависи и от цвета на кожата де. Хубавото е, че е доста дълготрайно.
Виж целия пост
# 48
Според мен хидратира доста добре и съм съгласна, че е трае дълго време !
Но ако си взимате nude...имайте предвид,че преди него е хубаво да сложите някакъв безцветен балсам за да не се наслоява и да не изглежда все едно сте с коректор на устните !
Виж целия пост
# 49

Момичета,дали я има още тази колекция на Ревлон по магазините?
Виж целия пост
# 50
Преди няколко дни мисля, че ги имаше в Lilly и DM
Виж целия пост
# 51
oстанали са по няколко нюанса от лаковете и гланцовете. А за сенките - май изобщо не съм ги мяркала
Виж целия пост
# 52
Мен ме интересува кораловият гланц,дано да го намеря.Много рано се сетих... ooooh!
Виж целия пост
# 53
Ами в Лили на Раковска мернах лилавия и розовия, но пък и аз не загледах другите, мойе да го е имало.
Виж целия пост
# 54
Много харесвам сенките им - трайни и покривни. Имах и някакво спирала за обем. Даваше хубав обем, но малко по-трудно се сваляше.
Пробва ли някой вече новия компактен Фото реди?
Виж целия пост
# 55
Пробва ли някой вече новия компактен Фото реди?

И аз чакам за него мнения   bouquet
Виж целия пост
# 56
Аз пък искам мнение за спиралите им ! Simple Smile
Виж целия пост
# 57
Аз пък искам мнение за спиралите им ! Simple Smile

Нищо особено, други марки в този клас имат в пъти по -добри.
Виж целия пост
# 58
Да попитам, пуснаха ли новата колекция по магазините на Revlon Fire and Ice http://www.revlon.com/Revlon-Home/Featured-Collection/FireAndIce.aspx мие интересно да я видя на живо какво представлява. Rolling Eyes
Виж целия пост
# 59
Кой от всичките консилери на Ревлон озарява зоната около очите деликатно и не се събира в сгъвките ? newsm78
Този Фото реди е като стик дали няма да изсушава очният контур и дали ще се нанася  лесно?
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия