Георги на мама Лони е МАЙско момченце за милиони!

  • 38 975
  • 727
# 480
Здравейте,

Ех тази варицела.. много ми се иска и Ралица да я изкара, обаче засега все я подминава.
Дано на Кали по-бързо да и мине и да не се мъчи милата.

По темата с годините, напоследък и аз се замислям, че почваме да остаряваме. Макар, че приятелките ми от училище все още са на "свободния пазар" а аз съм с 2 деца.

Сисе, дано този път изкараш диетата. Аз съм много доволна от нея. Отслабнах 12кг и сега съм 55кг., дори понякога съм и 54.8. Само това, че алкохола е забранен е малко неприятно.
А щерка ти ме разби. Много умна и съобразителна е тази твоя Божа. Да не повярва човек че е само на 4 и половина.

Аз да ви се похваля открих ски сезона с няколко дни на Банско и Добринище. Много добре ми дойде 4 дена без деца, каране на ски по цял ден и после едни тежки и напоителни кръчми до 2ч. по среднощ. Ех... много хубава почивка си спретнахме с мъжо и колегите му, но беше за малко.

Другото ново при нас е, че Стефан проходи преди няколко седмици и после направо започна да тича. Сега си търся свободна събота или неделя за прощъпулник.

И не знам дали си спомняте, бях споменавала че с братовчедките ми раждаме през година. Първо аз с Ралица, после и те двете с момичета, сега пък аз със Стефан и те двете сега са с момчета, едното се роди, а другото момче ЖЗ ще се появи Юни. Много се смяхме с братовчедките.
Сега се разбираме да имаме ли трето, че както аз поведа хорото, така се и продължава.

Ох Стефан се събуди и надава вой от кревата си, така че чао и лек ден.  Hug




Виж целия пост
# 481
Ха Ирка гадничка си нещо ,ааа  Rolling Eyes Дето вика Недка ние към 40 какво да кажем  Sad
Все си мислех,че съм на 28 и аз като Галето,не знам що съм харесала тая възраст,не е знаменателна нещо..И по болници и учреждения като ми зададат въпрос се почва едно смятане и броене,пък и нали съм в края на годината,да не се прекарам и да кажа повече от навършените години.
Това дето децата като малки не се заразяват не е съвсем критерий за силен имунитет.Аз като дете не съм била от тия с имунитета,но все ошарени имало покрай мен единствено варицелата дето прави имунитет не съм карала и се пазех като дявол от тамян.Дори се изпокарах с една позната,щото детето и беше контактно, после с 40 градуса температура,го мъкнеше по барчетата и кафенетата и го караше да целува моето и още едно  Twisted Evil Пазих се, пазих се и детето пазих и накрая без да знаем от детето на едни приятели.Изпозаразих всички дори и мъжа ми,който уж беше карал.Толкова тежко карах,че докторката се беше изумила с мен.Имах чувството,че съм на умирачка..Дано децата да изкарат сега,докато бива,че после е страшно.Девер ми също кара в зряла възраст-много,много тежко.
Имарова -мъжете не стават безплодни от варицела,няма страшно,онова е заушка споко.  Peace
Аркова твоя на 41 моя на45 ,акъла му къмто 15 годишен някъде там  Twisted Evil
Диета и аз трябва да захвана имам едни 2 кг дето са много упорити или поне по-упорити от мене.Само с приказки явно не се отслабва.Платих си пакет от LPG пък да видим дали ще ги уморя тлъстинките.
Тая 90 дневна диета ако е без плодове и зеленчуци не е моята.  Crazy
Змейке и Жули имаше междупръстите,на стъпалата отдолу,в ушите,в косата и където ти дойде на акъла ама изкара леко все пак...Дано и вие и да минава..

На кой сайт е преброяването девойки.Да взема да се преброя и глава ще се пиша и без това съм по-зряла умствено поне.  Twisted Evil
Виж целия пост
# 482
На кой сайт е преброяването девойки.Да взема да се преброя и глава ще се пиша и без това съм по-зряла умствено поне.  Twisted Evil
Ето тук можеш да се преброиш: https://iscensus2011.nsi.bg/

Сега като Руми каза, че няма да се появява във форума поради липса на интернет и все за нея си мисля....

Любче, ти как си? Пребори ли свинския грип?
Виж целия пост
# 483
 Ееееее,добре започнахте,нахилих се,свалих 5 години и после с тая шарка качих 7 Crossing Arms  Joy Моите девойки не са карали нищо повече от гнойна ангина и бронхиолит. Аз съм карала варицела и рубеола.Петър-всичко. Мен пък ме е страх от Морбили. Та всеки със страховете си.
Змейка,по-добре Бела да не я кара сега,че няма годинка. Милото Кали Praynig!
Мимозка,моля ти се! Хич не ми говори за години като имаш наглостта да споменеш 2,да правилно чухте 2! килограма! Аз ако имах само толкова,вече да съм се пуснала по къса пола Laughing
Гале,ти откачи ли?? Мозъкът ти се е размил от тази любов. Виждала съм те ЛИЧНО и това,което ми направи много силно впечатление тогава е колко си слаба. А с това бебешко личице къде си тръгнала да се пишеш за 30+??
И аз съм щастлива,че родих на 26 и сега хем съм освободена от отговорности по повече деца,хем на 35 ще са вече лесни за поверяване на роднини и приятели,а аз ще мога да си живея още Grinning
Мимозка,така се хиля на твоите писания,че Елла чак ме пита защо плача Laughing
Отивам да готвя. Петър ще е нощна смяна и ще си дойде само за вечеря. Жал ми е,че кара дневна-нощна-дневна,но и се радвам,защото в момента много ни трябват парички.
Виж целия пост
# 484
Мацки, мерси за поздравите за Кали - днес й бяхме на "свиждане" - почнали са да прегарят пъпките и от днес няма Т, хапва си добре и е веселка  Heart Eyes Heart EyesАма си е доста страшна гледка с тези пъпки милото  ConfusedА и много сме се затъжили и ни липсва...

И  аз в отбора на току-що навършилите 30... но пък още ми се струва, че съм на 25  Laughing

Сисе, мерси за кремчето, аз днес тръгнах да им го казвам, но свеки като каза, че вече минават и не го взехме... Hug

Уна, честит ти проходил малък мъж  Hug
Бела не я виждам скоро да прохожда - тя дори не се обръща - само може да стои седнала - никаква друга физическа активност от дебеланка Laughing Но пък вече казва любовно ба-ба-ба-ба на майка ми, която тия дни я е поела почти изцяло - аз само кърмя и продължавам задачите  Rolling Eyes

Ирка, кога ще ни кажеш за новите планове - стискам палци да се осъществят и всичко да е още по-хубаво от преди  Heart Eyes
Виж целия пост
# 485
   Здравейте, дами!
   Нещо не ми стига времето, толкова много задачи има, а децата не слушат Tired Ема вече не иска в проходилката, държи се за ръба на масата, леглата, секцията и си обикаля, бута, събаря наред... Дарито измисля някакви игри, в които трябва да участвам и аз, постоянно е разхвърляно и все се спъвам в някоя играчка ooooh!
   Шарка още не са карали децата, Дари винаги е била на ясла и градина, когато има болни деца, но така и не се зарази. Сега тук е обявена грипна епидемия, а тази седмица отделно пък е и много студено и я оставих в нас, но от понеделник пак ще ходи на градина.
   Уна, честито прохождане на Стефан Simple Smile
   Ние с мъжа ми и двамата сме на 32, но не си го признаваме Laughing
   Като каза Сиска за 90-дневната диета, отивам да прочета какво пишеше за нея, че с Дюкан нещо не ми върви Confused
Виж целия пост
# 486
Няма кафе,няма закуска. За диети от сутринта Crossing Arms И аз обаче днес реших да започна с чай. Напредването на годините ми е право пропорционално на килограмите ooooh!
Имарова,как те пропуснах вчера? Не знаех,че си от мойта партия с работещия мъж. То като не е работа, е мач,аман.Оня ден игра с колегите,днес е на редовния петъчен,другата седмица пак мач ще се играе на работа и т.н....Ама и аз как пък можах да попадна все на приятелки,за които стоенето вкъщи е основен приоритет? То една да имаше,на която й се излиза! Всъщност една има,но горката издържа две дъщери студентки и хич не й е лесно.
Мрън-мрън-мрън,да взема да се спра,а?
Стефан проходил,аз и това прочетох,но коментирах ли Embarassed Да са му здрави и бързи крачетата!
Миленка,малка е още Бела. Непроходила няма да остане Grinning Радвам се,че Кали е добре вече!
Мими,у нас е същото. Вчера казах на Петър,че искам два дни да остане вкъщи:един,за да отида някъде по-далече от парка и още един,за да изчистя къщата /т.е. да изведе за цял ден децата/.
Моята Миа стана страхотна сънливка. Заспива към 10 вечерта и спи до 12 на обяд. Даже оня ден заспа в 8.30 вечерта и спа пак до 12 Grinning
Виж целия пост
# 487


Ето да сложа обяда за тези които не са на диета да им е сладко.
Ирка чак ти съчувствам, аз съм чешит които мрази да е сам (дори и детето не решава този проблем) искам като съм с нея навън да има и възрастен с мен. Толкова години не се преборих с този си проблем, при положение че бащата никога не ни е придружавал навън, носех книги да чета ама не.. нещо се обръща в мен като съм сама не мога да го обясня. А за вечерното излизане като направя организацията идват, защото всеки чака някой друг да се обади и само да ги информира за мястото и часа и готово скачат. Но пък ти завидях за спящата Миа радвай се, а мъжа щом работи толкова има нужда и той от разтоварване иначе ще изтрещи, радвай се че е спорт, а не нещо по лошо. Съвет обаче как ти да разтоварваш стреса нямам...  newsm78освен тук да се оплакваш на воля да ти е леко на душата.
И Ирка изобщо не се пиша в 30+ на 28 съм още има време  Joy
Честити бързи крачета на Стефчо!
Радвам се, че Кали е по добре!
Божидара и аз мисля, че е изключително умно и будно дете! Пълен анализ на майка си е направила от раз!
Ани как е Оги?  Laughing

Днес след детска ще водя Мариса и още една голяма женска компания на кино за първи ден пускат Winx ,та ние като големи фенове още на първия ден ще се класираме, а утре живот и здраве заминаваме към Рибарица малко на басейнче и разнообразие пак с нея.. милото не дава да я оставяме. Дано да спи като Миа  Embarassed но едва ли  Mr. Green

Бързо да минава работния ден и да идва един слънчев усмихнат уикенд за всички ви!  bouquet
Виж целия пост
# 488
Гале, Оги е добре! Играе си си доста често в корема. Оня ден дядо му на Ивко му казал че си има 4 момченца. Ивко с недоверие пита: Кои са те? Дядо му: Ти, Ивайло(братовчед му), баща ти и чичо ти. Ивко ядосано пита: Ами Огито, защо го забрави!? Laughing
Каквото и да яде, все ми дава, или носи от някъде нещо и все за Огито. Грижел се за него. Голяма любов. Всяка сутрин и вечер ми целува корема освен мен. Ще го видим като се появи на бял свят.

Сисе, аз казах ли ти че Божидара от бебе има белези за интелигентна мацка!  Grinning

Уна, честити бягащи крачета на Стефан! Прави прощапулника и да кажеш какво е хванал.
Виж целия пост
# 489
 Гале, приятно изкарване на Рибарица-любимото ми мястоза почивка.   
 И ние с Бети в понеделник ще ходим да гледаме Winx., сабота - неделя госпожицата е много заета сутрин балет вечр тренировки на ледената пързалка Mr. Green,
   Уна да тие живо здраво бягащото човече.
 
Виж целия пост
# 490


Добро утро никой не е имал време през уикенда да пише, пийнете си кафенце и разкажете какво правихте!
В женска компания в петък гледахме Winx (едвам го издържах честно казано), но децата бяха супер щастливи!
А за уикенда, освен че случихме на чудно време за пътуване и хотела ни беше супер, басейна топъл, Мариса сериозно си поплува с един пояс, които намерихме там. На връщане разгледахме и Съевата дупка страшно ми хареса, Мариса беше впечатлена от прилепите, които спяха вътре и даже попя в една голяма зала страхотен звук. А като се прибрахме вчера по нас дойдоха и брат ми да ни донесат поканите, останаха за няколко часа за вечеря, много хубаво си поговорихме четиримата и аз съм много щастлива, че моето семейство приемат моя любим Митко много добре. Дори ми стана мило като прочетох на поканата за Галя, Мариса и Митко (женска му работа). Mr. Green
Ето снимки накрая ще я видите в шаферската рокля, вчера я облече за да я покаже на чичо Митко  Heart Eyes
http://galiushana.multiply.com/photos/album/66/Marisa_-_Ribarica_02.2011

Хайде ваш ред е!
Виж целия пост
# 491
Гале пу пу ,върна ми надеждата,че хората могат да си намират половинки.И то бързо,ние не можахме да се насладим много много тук на момински трепети  Mr. Green Важното е,че си намерила човека.Шаферката е разкошна   bouquet
Ние се разхождахме покрай морето,товя ясно,няма къде другаде.Вчера беше филмовия ден с Жули щяхме да ходим на Гъливер,той пък бил със субтитри тя като чу като ревна ,викна..Хайде бързо на др.МОЛ да хванем Рапунцел.Батко и пък никой не можа да го разубеди да не гледа Пираня обаче не му се отвори парашута забранен под 18 г.Та гледа за Вещиците и после Рапунцел,а аз вместо филм -приятелка ,която виждам два пъти в годината.  Grinning

Миме,забравих да пиша че на случките с баща ти искрено се смях  hahaha Страхотни са,особено с ножа.Като се сетиш пиши още.  Peace
Виж целия пост
# 492
   Гале, много сте хубави и тримата, но най-вече малката шаферка! Heart Eyes
   Други истории не се сещам, при татко смешките идват най-вече от начина му на говорене. Например на сервитьорките в заведенията казва "Моме" и те често се обиждат. А израза му, който помня от детството, когато имахме москвич - "Отивам да запаля каруцата" - в превод - да запали колата ние докато се облечем и слезем Laughing
   Дари от днес е на градина, много е тихо и спокойно вкъщи Rolling Eyes
Виж целия пост
# 493
Гале, много ти е сладка шаферката, и колко е доволна самоооо.

Момичета дайте ми някаква идея за зимна почивка. Да не ми е много далече, горе долу до средата на страната.  Grinning Имахме идея да ходим на Пампорово, в нашто си хотелче и аз да си почивам, а Дидо да кара ски. Но, не знам дали писах, Дидо си сряза пръста, покрай нашите ремонтни работи. Днес му свалиха шевовете, но все пак му е много трудно да борави с ръката и му мина мерака за ски. А на мен ми се почива, поне за 3-4 дни. Ще ми се в хотела да има басейн, заради Ивко, че той на басейна се е навил, да има къде да се ходи наоколо. Гале това Рибарица на къде е , че нищо не ми говори, а добре ми прозвуча като условия? Ако някой има идея нека да предложи нещо, че хич ме няма по изнамирането на готини дестинации.
Виж целия пост
# 494
Привет! Wink
Аз само да се обадя,че оживях......ама много свински се оказа тоя грип-три дни не се дигнах от леглото...и вече още толкова се влача като парцал......ма,ще ме бъде,май....инат съм-не се давам лесно.
Гале,нямаш си на идея,колко ти се радвам.......и на емоциите и на пътуванията и на всичко.От сърце ти пожелавам тоя момент/на влюбването и тръпката/ да продължи колкото се може по-дълго.И,да знаеш,че шаферката е страхотна Peace
Уна,честит ти пешеходец!
При нас ново-няма.....освен,че от днес НВ/половинът ми/ е вече работещ-колкото и да е странно почна в оня фирма,дето ни разкараха до Сливен/ама явно така и не са намерили по-опитен кандидат,та все пак му се обадиха да иде пак и да почва/...,та се надявам поне малко да се поразсее нервното напрежение  наоколо..Иначе,децата са здрави-ходят на градина,четат си палеонтологическата литература и си се занимават взаимно,та и да искам-няма от какво да се оплача....
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия