Георги на мама Лони е МАЙско момченце за милиони!

  • 38 976
  • 727
# 465
Таня, сериозно ли Калин е по голям от брат ми!? Да му се не надява човек!

Ха! Видя ли сега! Ти си го виждала на живо и не му даваш годините, нали....  Mr. Green
Ама на поведение хич не го докарва съответстващо за възрастта му.  Joy
Виж целия пост
# 466
Пак аз
Честит Мъжки празник - Петьов ден! Хич не си мислете, че го иронизирам. Корените му са далеч - в едни тъмни времена на оцеляване.
За годините - като Танчето смятам по лекари и учреждения и затова реших да родя още едно та съвсем да се омотам и подмладя естествено  Joy Ирка, не е страшно да си на 30 - страшно е да си на 30 да се чустваш на 50 и да изглеждаш на 60  Heart Eyes а ти няма от какво да се притесняваш - на 30 си, а изглеждаш на 22.
Любе, да ти имам късметът - дано бързо се оправиш и да си влезеш в обичайното състояние на глава на семейството.
И за зъбите писах сутринта - търпение от зъболекарката е нужно. Стоян има 2 пломби и 10-15 посещения и нямаме проблем. Казва че му е приятелка и се радва да я види, а и тя винаги му дава подаръци - малки играчки. Много и готина и приятна.
Сега пак ви оставям не се знае до кога  Heart Eyes
Виж целия пост
# 467
    Лошото е, че взех да се бъркам и с килограмите Laughing
     
Днес е много забавно в тази тема Joy
Сега ще се осведомя как стоят нещата със сватбата Grinning
Ех,Недеееее,  bouquet Личи си,че не си ме виждала скоро. Аз ако до докарвах и на  26,нямаше да се оплаквам. Ми то съм на 31 навършени, но може и за повече да мина. А се чувствам на 45 най-малко. Така че ако има под 30 годишни,да си мълчат,че съм зла Mr. Green
Любе,добре дошла в отбора,но не оставай в него. Хич не ми е добре днес и като вървя се задъхвам. Много неприятно.
Виж целия пост
# 468
Здравейте мами! Да се разпиша и за Новата година. Да сте здрави, усмихнати и щастливи, вие и семействата ви!
 Тук е станало много весело. Миме днес се смях със сълзи на твоите писания.
 Ирка какво се вълнуваш на колко години си, всяка сутрин се усмихвай на слънцето, радвай се, че си се събудила; когато ти е тежко прегръщай момичетата и благодари на Господ, че ги имаш. Децата ще растат, ние ще остаряваме, но аз това  искам-да остарея и да се радвам на внуци. Важното е да не губим детското в себе си.
 Неде ти какво против 60-годишните имаш, а ?Последно време хич не ми пука как изглеждам на външен вид( по много причини), обаче винаги намирам за нещо да се смея и ми е едно леко на душата.
 и Ирка, ако ти попаднат от тия прочути кралски презервативи да ми купиш, като се видим ще ми ги дадеш. Че ние второ май няма да хващаме, ама поне да видим какво са избрали за  принца и принцесата.
Виж целия пост
# 469
Имарова, вие в гората ли ходите да хващате децата?!?  Mr. Green
Ако е така що не каза по-рано, ами се мъча тука като грешен дявол?!
Виж целия пост
# 470
Да се преброя и аз тук, снощи преброих нашето домакинство по нета...

Не пиша, че няма с какво хубаво да се похваля...
Бела тъкмо оздравя от бронхита, Кали цъфна с шарка  Confused Изолирахме я при свекитата, за да се закрепи малко Бела.
Горкото има пъпки навсякъде, ушите, в носа, заже между пръстите на крачетата... Не можела да спи по цяла нощ, защото се чеше насън... хем искам да си я приберем, хем не искам Бела сега да я кара...

Миме, развеселипа ме твоите истории  Hug Hug

Любче, обаждайте се с Пепсънова за женски сбирки  Hug
Виж целия пост
# 471
Добро утро!
Пиша бързо,че нали знаете,че съм "много авгажирана" Mr. Green

Змейке,бягай за ВИРАСУТ и ако помогне Кали да не се чеше ще ме споменеш с добро CrazyЩе ти пиша и на Скайпа да не би да не видиш тука.Бързо да й минава на Кали и дано Бела не прихване Hug

Имарова,ти толкова добре изглеждаш последно време,че е нормално да не ти пука за външния вид Hug

Денева,по спомени май само Крейзибрат беше набор 84 или нещо такова,другите все се 30+ Crazy

Хубав ден,че ще се гласим за детски център Hug
Виж целия пост
# 472
Добро утро,

Ани супер много се радвам, че всичко върви по план с обзавеждането да не ни забравиш после със снимки, че аз още си спомням виртуалните проекти на хола и трапезарията и снимките на празните стаи нямам търпение да видя как се е получило.  Praynig
Змейка дано да отшуми бързо шарката!  Praynig
Сиска ти май не се засичаш много много с този съсед дето пуска шоуто, но разпитах и разбрах, че на 3 март със сигурност ще има такова, така че съм там (живот и здраве).
Миме страхотни истории като се сетих пиши още такива!
Танче, ама вие тези деца не ги ли хванахте в гората? Как така да не знаеш, че аз за това не ходя вече по горите  Mr. Green Имар страхотен лаф си измислила!  Blush и за много години и на теб!
Ирка с тези размисли за възрастта ни депресираш тук недей така на 31 била, та аз на толкова родих, но и мен като ме питат на колко съм и започва едно смятане, защото от няколко години съм си все на 28 и там мисля да си остана  Embarassed поне още някоя и друго годинка пък после ще вдигна с една хахахах Ох кг са ми болна тема, детето ще стане на 5 г. а аз все се каня да си връщам кг от преди бремеността, ама все е от утре  Laughing С майка вчера си говорихме да почнем една диета тя за сватбата явно иска, и аз подкрепих идеята с две ръце, защото вечер се почва едно готвене едно ядене пред телевизора не е истина просто. Та дано да е от днес вече началото  Joy
Виж целия пост
# 473
Добро утро!

Ама вие сериозно я подхванахте темата за годините... Айде сега 30+ или 30- ... голяма работа...
На моята работа най-голямата колежка, изключая мен, е на 27 години, обачееее... никоя от тях все още няма трайна обвързваща връзка, камо ли дете, че да се опитвам да ги гоня на външен вид, отговорност към живота и останалите или запивни вечери... Но си имам чудесно детенце, което да ми се усмихва, да ме целува сутрин рано по бузката и да ми казва "Мамо, обичам те"... Ха сега да видим, кой по-стар  Heart Eyes

Абе тез Кралски особи, що ще им правят специални презервативи не схващам  newsm78 Те няма ли да правят кралско потекло  Thinking Или аз нещо съм изостанала.....

Любе, бързо да влизаш във форма!
А Калинка - от раз да й минат ужасните пъпки и сърбежи  Hug

А Мимето ме разсмя на н-та степен, даже взех да се оглеждам, дали не ме гледат странно в офиса  hahaha

Галка не е сложила кафе, тъй че аз слагам
Виж целия пост
# 474
Аз пък ще си пожелая темата ни да е все такава готина и Ирка след още една десеттилетка да пита някой остана ли под 40!  Mr. Green

Вифче, много ти готин колектива. Моите колежки пък тук всички са на 40+ само аз и още една сме на 30+.

Ирка , на Недка не знам дали й личи че не те е виждала наскоро , но аз съм те!   Flutter И тез 45 не знам от къде ги докара. То и рутината малко товари, но повече срещи с приятели с деца оправя положението.

Гале снимки ще сложа разбира се. Без снимки за къде сме!  Laughing

На Кали бързо да и избиват пъпките и да мине с по малко ако може! Остана ли още някой не искарал шарката?
Виж целия пост
# 475
Мариса не е още, но имат болно дете в детската - карантината е до 09 така че има време.... ще дойде и нейния ред тя вече 4 години е по тези детски заведения и само чакам ли чакам   Joy
Виж целия пост
# 476
Здравейте, младежки Simple Smile

Аз пък ще си пожелая темата ни да е все такава готина и Ирка след още една десеттилетка да пита някой остана ли под 40!  Mr. Green
Peace Предполагам, че тогава ще бъде даже още по-весело!  Mr. Green

Никола също не е карал шарка и дано в скоро време да не кара, че и аз не съм изкарала никаква шарка и в сегашното си състояние - не ща и да си помисля! Калин вчера ходи да ми вземе резултатите от изследванията и установих, че кръвната ми захар е над норма, което доста си ме притесни. Днес съм на преглед, да видим какво ще кажа доктора..... Бреййййй, тая бременност ме побърка, ей! Имарова!!! Трябваше по-рано да кажеш ти за хващането в гората - не те е срам!

Виф, те тези кралски презервативи неса за "WC"-то (кралското семейство) Mr. Green, а за простосмъртния народ - един вид сувенир се води.... Joy

Змейка, дано Кали бързо се оправи и да й мине по-леко. Милото дете.

Ирка какво се вълнуваш на колко години си, всяка сутрин се усмихвай на слънцето, радвай се, че си се събудила; когато ти е тежко прегръщай момичетата и благодари на Господ, че ги имаш. Децата ще растат, ние ще остаряваме, но аз това  искам-да остарея и да се радвам на внуци. Важното е да не губим детското в себе си.
Имароваааа, ще се разревЪ, Имаровааааа.....

Хубав и весел ден ви пожелавам - Ирка да пише дали й намаляха годините, на които се чувства....
Виж целия пост
# 477
 Аркова, кой си има мъж в къщи, забременява . Ама моя като все го няма, трябва да ходим в гората да си хващаме бебе. И недей да ревеш сама, изчакай да се видим на живо и заедно да поревем, сълзите изчистват много добре кожата на лицето Simple Smile
 Сисе, изглеждам ти добре, защото все ме гледаш нахилена и бръчките ми все едно са усмивката, не от възрастта.Ходенето на фризьора го приемах като наслада и поне 2 часа само за мен, но последно време като си водех и отрочето с мен не ми беше толкова релаксиращо и нещо разредих посещенията . Сега чакам да видим кога ще имам пак няколко часа само за мен. Но като се има в предвид, че от известно време  го играя като "самотна майка", незнам дали ще ме огрее скоро.
 Шарка и Иван не е карал, но ми се иска да я изкара скоро, че да не го мисля. Баща му не се знае дали е карал, няма и кой да ми каже и ако синчето се ошари, ще изолираме таткото.
 
 
Виж целия пост
# 478
Божидара не е карала варицела PeaceС милион "клизми" я опазих докато бях бременна с Мина,защото просто не ми се мислеше с новородено бебе и оварицелена Божа.Ако знаех,че ще я изкара леко нЕма проблем,ама не знаех.Та сега карантината е до 17.02.
Гале,значи Мариса има силин имунитет,което може само да те радва Hug
За слабеенето аз съм за пореден път на 90 дневната диета CrazyХа,дано този път отслабна!

Имарова,пъпките два дена преди да избият детето е заразно CrazyЩе гледаш ошарен Свил Heart Eyes

Снощи имах една приятелка на винотепария/аз не пих/ и си говирим с нея,че си търся работа.Божидара по едно време се обажда и казва,че аз не работя и съответно нямам заплата и баща й само вземал заплата.Приятелката ми й отговаря,че не е баш така,че за денонощните грижи за Мина вземам заплата,но е по малка.Божа я изслуша и каза:
Абе,Катя ходенето в Смехоландия,пиенето на кафе,обикалянето на магазините и салоните не е работа.Хубавото от цялата тази "истина" е ,че детето се опитва да мисли.Категорично това не са приказки на баща й Blush
Виж целия пост
# 479
Имарова,пъпките два дена преди да избият детето е заразно CrazyЩе гледаш ошарен Свил Heart Eyes
Пепел ти на устата и клавиатурата Сисе, че нали знаеш че ако се ошари на тази възраст може и безплоден да остане, да пази Господ. Че тогава наистина ще обикалям горите да си търся второ дете Simple Smile, а кутийката ще си я ползваме само като сувенир. Брат ми кара едната шарка заедно с голямата племенница на 28/29 години беше той. Едва оцеля, искаха да го взимат и в болница. Беше голям кошмар.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия