Георги на мама Лони е МАЙско момченце за милиони!

  • 38 978
  • 727
# 450
Аааа,моля ви се! Щом е за Трифон зарезан,ще се празнува! На 14,ама то и без това освен Галя други влюбени има ли Laughing
Виж целия пост
# 451
Ако има-да се обадят...аз и за тогава съм си приготвила хубаво червено винце.... Mr. Green
И,да се пофаля-преброих се он-лайн,докато си пийвах ...,`ма то много тъпо това преброяване..както и да го гледам,едва ли ще даде реална представа за състоянието на нацията ни към момента...`ма,карай,нямам излишни пари за глоба и време за губене с преброители...
И тук да питам-г-жа Иванова,ще ли да се брои? Wink

Миме,имаме доста от западните промоции/даже нашенските им появи излизат на малко по-добра цена/,ама не всичко....Иначе дрешките и обувките  ги има и се  с добро качество/трикото не мръдна на блузките и пижамките при пране и сушене/...,ама е трудно да се вредиш от "бедните" пенсионери/не иронизирам положението им...,но наистина  вече не вярвам в бедността им/
Виж целия пост
# 452
И аз се преброих виртуално. Докато чакам да дойдат интересните въпроси и преброяването приключи!
Виж целия пост
# 453
Добро утро за мен започва работния ден, вече го изпих но за тези които не са заповядайте:


Та сватбата на брат ми ще е на 10 март (четвъртък), майка купи на малката шаферка едно страхотно пухкаво палтенце, че се чудехме с какво да е отгоре все пак март месец не е много топло, а рокличката е екрю е не върви да я облека с дънковото й яке  Mr. Green. Майка е в огромен размисъл какво да облича и май ще я водя по магазините, защото тя иска да е с панталон, а аз категорично не давам  Joy (не че ще ме пита де).

Руми когато и да прочетеш това имаш и моята подкрепа в начинанието си и аз съм на мнение, че отдавна трябваше да се замислиш над това още при първото ти майчинство, а сватбената торта ще е от Романса (те живеят в Симеоново и познават доста добре продукцията им), булката даже има роднина която работи там в производството   chef заради теб от сега обещавам хубави снимки на тортата от всякъде  bowuu

Радвам се, че бремените ни майчета вече нямат неразположения и се радват на растящите си коремчета за вас момичета   bouquet
Катя и вие сте измислили супер сложна схема от детегледачи! Дано да минава всичко спокойно, че никой няма нужда от излишно напрежение. Успех с работата!   bouquet
Люба приятна почивка днес дано да отделиш повече време за себе си отколкото на къщата!

И нашето домакинство се бреброй вчера успешно!Ани и аз бях като тебе все мислех че ще има много въпроси, а то за радост не беше така! Как върви обзавеждането при вас?

Нарушихме мълчанието хайде и другите да последват примера ни!
Виж целия пост
# 454
И ние сме преброени... че даже и нашите ги преброих, и баба ми, и де що има кандидати  Joy
Само много се чудих тоя глава на домакинството дали да е и глава и на семейството, или да си ги поделяме с мъжо двете длъжности  Mr. Green
Освен туй, ме вкараха в голям замисъл с тия длъжности и основни дейности на фирмите  Thinking
Ама нейсе, квото такова....

Галето си е изпила кафето, ама аз мойто не, тъй че отивам да го свърша това основно "работно" задължение....

Хубав ден на всички   bouquet
Виж целия пост
# 455
Гале, почти сме готови вече. Май ще успеем да се нанесем преди предвидения краен срок. Остава ни само диван и килим за хола да вземем, мивка и шкафчета в банята. Пералното не сме го почвали, ама то по нататък, както и двора. После остава само да преместим всички багажерии, което ми се вижда най сложната част. Ивко няма търпение вече да се местим в новата къща и после като остареела да се местим на по нова. Събира си играчките в торби и поръчва да кажем на майсторите по бързо да работят.
Виж целия пост
# 456
   Добро утро Simple Smile
   Ние не сме се преброили още, но се сещам една смешна история от предишното преброяване.
   Аз и татко бяхме у дома, той беше безработен тогава. И започват да му задават въпросите, той отговаря... На глава на семейството сложи себе си разбира се, но в един момент идва някакъв въпрос за работата и той казва, че в момента няма. Преброителката се попритесни и каза - Господине, извинете, ама ще пишем тогава жена ви като глава на семейството, а вас ще ви изтрия(пишеше с молив). Дълго време се смяхме с това изтриване Laughing
   И още един от бисерите на баща ми - ама този път не съм била свидетел - звъни на вратата младо момче, продава нещо. Татко е в кухнята, топло е и се е съблякъл по потник, защото разфасова някакво голямо парче месо... Та отваря той, с окървавен нож в ръка и изрича думите - Казвай, че бързам! Онзи нищо не казал, направо избягал Joy
   Дано да съм ви развеселила Simple Smile
Виж целия пост
# 457
Ха-ха-ха,Мими,само си представих баща ти с тоя нож Joy
Кате,ти винаги си била много високо в моите очи! Помня аз как гледаше деца,докато Килиан беше още много малък. Честита нова работа!Да ти носи много удовлетворение!
Любе,ама сега като си почиваш,нали ще намериш временце временце,не винце пак пояснявам Laughing/ за един по-дълъг пост? Змейка къде се изгуби?
Бабълче,аз не питам-мислех,че си съвсем в началото и си мълча. А ние скоро даже ще знаем какво ще е бебчето Grinning
Мими,пак към теб: аз теб чакам да носиш новини за сватбата Laughing Знаеш ли,че пак написах "Дари".
Ей,мами,има ли още такива гаднярки сред вас,които не са навършили 30? Да им се разсърдя,не за друго. Изведнъж започнах да се чувствам стара.Така бързо минаха 20-те...
Виж целия пост
# 458
Привет, девойки!

Радвам се, че сте се преброили и в темата.  Laughing Така разнообразявам скучния си до безобразие ден...

Мими, историята с баща ти е направо трепач!  Joy И да попитам - ти няма ли да искаш да се сдобиеш със специалната серия презервативи с Принца и бъдещата му съпруга?  Mr. Green То кой знае още какви интересни продукти са пуснали с техните ликове...

Ей,мами,има ли още такива гаднярки сред вас,които не са навършили 30? Да им се разсърдя,не за друго. Изведнъж започнах да се чувствам стара.Така бързо минаха 20-те...
Ирка, Иркаааа.... бива ли така?!? Аз дори не знам на колко години съм. Като ме попитат някъде по болници и администрации и разни там формуляри и трябва да се замисля и да си ги сметна, че хич не си давам труда да ги помня, щото не се чувствам на толкова.
Годините нямат никакво значение... Важно е да се чувстваме добре в кожата си, да се веселим и усмихваме както на 20 Simple Smile при всяка отдала се възможност! Аз поне съм на този принцип.
Съпружеството е втрещено от възрастта си още като мина 30-те и постоянно си мисли колко е стар - вече е на 41, ама човек няма да му ги даде НИКОГА, особено на акъл  Mr. Green, ама това хич не му пречи да си мисли колко е стар, немощен и отписан от живота.  Twisted Evil

И аз като Виф не съм си свършила "основното работно задължение" за деня, така че отивам да си направя кафе, пък вие ако през това време  предоставите някоя и друга история подобна на баща с кървав потник и нож в ръка няма да е зле...

Виж целия пост
# 459
   Шмърци, не знаех за тази серия с принца, ама така е, като пия хапчета Laughing
   За възрастта - аз все си мисля, че съм на 27 и като ме попитат някъде започва голямото смятане. Лошото е, че взех да се бъркам и с килограмите Laughing
   А татко ми е голям образ и винаги намира какво да каже. Преди 2-3 месеца отиваме заедно с него в поликлиниката - той ще си купува лекарства, аз чакам при личния лекар. Зададе се една възрастна роднина, той се заприказва с нея. По едно време стана дума, че и аз съм там - чаках малко встрани - татко ме посочва с думите - ето я и госпойцата. Жената казва - отдавна не съм я виждала, защо така е напълняла? И татко - ами две бебета роди, още не е влязла във форма. Жената пак - аууу, защо така стана - две деца, пък госпожица? Тя си помисли, че нямам мъж, че после трябваше да й обясняваме, да не се тревожи жената Laughing
   
Виж целия пост
# 460
Миме, представих си картинката  Laughing
Не е скучно около вас.
Аз си мисля, че имаше доста на под 30, ама се спотайват нещо, вече не смеят да си признаят май  Wink
Мен вчера ме преброи главата на семейството, като ме питаше от време на време някои неща по скайп и след въпроса за религиозното определяне, ме пита за брой извънбрачни връзки  Wink
Само се чудя наистина ли е имало въпрос за "Източници на средства за съществуване" за децата, както и дали са религиозни или той нещо се е омотал  newsm78
Виж целия пост
# 461
Пу писах, писах и накрая екрана заподскача и всичко се затри  Crossing Arms
Та
Галя,  ако ще сменях попрището - агенция за партита винаги ще можеш да направиш и то успешна! Успех и в Любовта!
Руми, не се чуди за тортения бизнес - клиенти винаги ще имаш   chef Ти си нашата гордост, аз съм ти голям фен и Стоян е впечатлен от една торта с Гурмити!
Ирка, ти за 30 години говориш, а аз за тези който са около 40-те. Joy
Миме, голям майтап - весело е у вас.
Това е, че майка дойде и да гледа Стоян утре и в петък, че е малко настинал и аз да ходя на работа.
Лек ден!
Виж целия пост
# 462
   Ето и новини от сватбата - за Ирка и всички, които се вълнуват:
   http://dariknews.bg/view_article.php?article_id=654924
    Joy
Виж целия пост
# 463
Ирка,аз време ще намеря,ако ще турско да стане/и винце,и винце,нищо ,че не ти влиза в паръчката Mr. Green/,ама да се оплача,че каквато съм късметлийка,пак извадих най-късата клечка:ще ми се паднат два почивни дни накуп/нещо равносилно да улучиш джакпот-а от тотото/ и аз ще се тръшна болна......от снощи нещо ме тресе,боли ме зверски главата/и категорично не е от виното Naughty/,не чувам ,не мога да викам/т.е. не мога да упражнявам обичайните си методики за контрол на мъжкото  присъствие вкъщи/.......,та както и да го гледам,споходила ме е честта да изкарам свинския грип....
За преброяването-аз снощи се писах /без изобщо да го обсъждам и подлагам на коментар/ за глава на семейството/пък и без това съм основен източник на доходи от бая време/..Иначе,да,наистина го има тоя въпрос Бъбълче.....както и някои други доста тъпоумни/в смисъл,че не ми стана ясно какво точно ще  дадат като представа за състоянеието на нацията/....Но пък се почуствах едва ли не горда,че сме направо "баровци"-имаме водопровод,канализация,даже вътрешна тоалетна и баня Joy
Миме,аз да си призная честно ще чакам повече новини за сватбата на брата на  Галчето ....те тези и без моят интерес ще да се оженят пищно и шумно....а,за баща ти и неговите истории и аз да кажа,че доста се похилих...... Laughing
За Пловдивската група,мога да кажа само за Пепсънова,че в недля вечер се видяхме хубаво/както си  трябва-отделихме си къде 2-3 часа и на воля се наклюкарихме/.......ама за Змейкова-нямам информация.

И последно да река на Иринка,че никак не  е честно с такива въпроси да комплексира част от тук пишещите....щото тя ако е попреминала 30-те наскоро,ние сме ги минали отдавна и .....
Виж целия пост
# 464
Бабъл, всичко е вярно само за извънбрачните връзки въпроса си го е добавил от себе си. На мен пък ми хареса Дидо като се опита да си посочи колко деца има. Мъчи се да пише 1 ама не става. Той обаче упорит, не се предава. Накрая се върна да прочете условието и видя че за мъжете не важел тоя въпрос.  Mr. Green Ами така си е - децата са си на жената!
Таня, сериозно ли Калин е по голям от брат ми!? Да му се не надява човек!

Ирка , май всички сме над 30те!  
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия