. Аз си казах моите виждания. И писах не лесно, а по-лесно. Изобщо не омаловажавам грижите във всяка възраст. Все пак едно е докато дондуркаш ревящо бебе, каката да стане, да се облече, измие зъбите ... Друго е с едната ръка друсаш с другата помагаш за чорапи, потник, да си съблече блузата. Все пак на 5-6 год си мисля са по-самостоятелни от 2-3. А и голямото винаги помага в отгелждането на малкото, може да е с много малко или с мнооого, какъвто пример даде, сигурно е имало не е един пъти, в които си казвала на каката да наглежда малкото ти да свършиш някаква работа. Друг е въпросът дали голямото дете ще се радва на такива грижи или ще му тежат, а и най-вече зависи от степента на обгрижване де. Това го пиша с абсолютно добронамерен тон
, да не се изпокараме сега за една разлика във възраста. А най-важното е, че не винаги става, както сме го планували
! Не мисля, че е лесна каквато и да е разлика - и десет години да са , едва ли е лесно с ревящо бебе и започващ да се осъзнава пубертет, предполагам че е ужас и с две бебета, ама не си струва да да сравняваме на кой му е по-лесно или по-трудно - от това едва ли ще ни олекне! Избора си е наш и често - Божа работа - аз мислех по-рано да си имаме бебче, ама не ни се получи, исках и много други работи, ама дано ми се случат в друг живот поне
Но сега точно, в този момент ми се вижда много трудно да отглеждам две бебета. Да приспиваш, къпеш, миеш зъби, лице, храниш и други..подобни!
Лично аз смятам да разботим по бебеправенето, когато Ади навърши 3 годинки.. 
Много съм зле. Днес ще купувам пуканки и довечера ще я довършвам. Ще се отчета със снимков материал. А другите творения - Миа, ще ги снимам след 4ти януари, щото свекитата дойдоха на гости за празниците и ние избягахме отново при майка ми и баща ми, а творенията ми си останаха при свекитата
), състоящо се от Рая, татито и аз 

Пфууу а аз така се радвах,очаквах с нетърпение..че и фотопушката бях приготвила..амъъъъ ей на не се получи.За сметка на това поотъпкахме снега около блока. 