СЕПТЕМВРИ - тема 33 - Коледна

  • 25 799
  • 737
# 270
Бебешондел  Hug  bouquet, честито - направо се просълзих от хубавата новина. Да е жива и здрава малката Теди, за радост на мама, тати и бати Явор  Heart Eyes

Снощи беше ад. Мъжът ми, брат му и баща ми чакаха пред 3 ясли от 18 часа - Павлово, Иван Вазов и лозенец /св. Наум/. Долу горе сме на добри места, но да видим. Стискайте палци  Praynig, че с новото бебче, Алек трябва обезателно да е на ясла, иначе не мога да се справя.

Дано съвсем скоро няма никакви новини за болни дечица.

Алек 2 вечери подред вдига точно в 19 часа малко температура - 38,3; давам 7 мл. панадол и смъква веднага, и вече няма. Не знам зъби ли са, какво е?
Колко вечери подред мога да давам Панадол и да се обърна ли към лекар според вас?

Имаме само 5 зъба от доста време - други волбще не се показват.

Надина - честито за столчето - изглежда удобно.

vanina123, честито  Peace. В Студ. град ли живееш?
Виж целия пост
# 271
И в София е на принципа на джуркането. ОДЗ-тата(детска +ясли) са с онлайн регистрация и се джуркат, а само яслите се записваш на място и е според това кой номер си записан... та ние за такава се редихме, че на тези с тегленето не разчитам много.
Пламито, в Симеоново съм, но тук има само ОДЗ, а тази ясла в Студентски ме устройва също
Виж целия пост
# 272
Е аз като съм записана от май месец сега какво да правя? newsm78И само днес ли е записването?
Ванина,щом сте приети кога ще тръгват на ясла?
Виж целия пост
# 273
Надина: дай отзиви за този стол, че ми хареса. От къде го взе и пробва ли го? Нашата маса е доста висока, повдига ли дупето достатъчно? Лора и тя  все на масата при нас наредена, та май ще ми свърши работа Thinking
Виж целия пост
# 274
Предполагам че трябжа да сме приети, според техните думи....списъците излизат юли месец, а тръгват от септември на ясла. Не съм много сигурна, като си се записала миналата година дали важи за тази...защото ние като ходихме да питаме, мисля че беше август, ни казаха че записванята за тази година, започват от първия работен ден на годината...трябва да попиташ, иначе онлайн регистрациите в исодг си важат
Виж целия пост
# 275
Ами директорката ми беше казала да отида януари т.г. да ми даде нов номер,че сме 193 и съответно сега ще сме по-напред,но днес каза на един мъж пред мен,че приемното време й е от 9-11,но ако отида утре пък да не е късно.... Thinking
Виж целия пост
# 276
Ех, ако знаете колко е хубаво тук на село. Когато реша мога да я дам Лора на градина, ще бъде в смесена група. Отивам, записвам я, пускам изследванията и готово.  Wink На пролет още малка ми се вижда и мисля на есен да я пусна, да поотрасне още малко. И добре ги гледат, ама няма как познаваме се всички, не е като в голям град Mr. Green
Виж целия пост
# 277
Хм, нашата маса си е стандартна с този стол, на Боби краката почти са опряли масата от долу, доста добре му е на височина. Мислех си, ако е ниско да сложа отдолу под самия стол възглавница и така да закопчея столчето за стола, за да е още по-високо...Столчето го има в магазина на Чиполино в двете кули за 21 лева, търсхих го преди това в Хиполенд - нямаха подобно нещо, а в Рая до Метро ми казаха само поръчка от каталога на Чиполино. В Рая имаше подобно на Кам за 115 лева, цялото от пластмаса, но така или иначе не ми вдъхна доверие....
Виж целия пост
# 278
arllina, да знаеш как ти завидях. Така ми се иска да съм сигурна че и Ади ще я гледаят добре....
Виж целия пост
# 279
Честита Коледа, Честита Нова година, честит имен ден на имениците ... честото каквото се сетите. Пропуснала съм 2-3 теми, ама никой да не ми забелязва сега! Wink

Хайде за другата Коледа пак ще дойда! Wink
Виж целия пост
# 280
Честита Коледа, Честита Нова година, честит имен ден на имениците ... честото каквото се сетите. Пропуснала съм 2-3 теми, ама никой да не ми забелязва сега! Wink

Хайде за другата Коледа пак ще дойда! Wink
Що направо не ни я честитиш и нея, та да не се преуморяваш тогаз.  Laughing
Виж целия пост
# 281
Ние имаме такова столче и аз съм доволна от него, особено като пътуваме толкова. Зависи и колко е висок столът, не само масата  Peace Ако не, винаги може и една възглавница под него, както каза Надина.
Виж целия пост
# 282
Ех, ако знаете колко е хубаво тук на село. Когато реша мога да я дам Лора на градина, ще бъде в смесена група. Отивам, записвам я, пускам изследванията и готово.  Wink На пролет още малка ми се вижда и мисля на есен да я пусна, да поотрасне още малко. И добре ги гледат, ама няма как познаваме се всички, не е като в голям град Mr. Green
и при нас е така. В момента  са 2 деца в яслата.
Виж целия пост
# 283
Бебешондел , честита рожбичка   bouquet , нека да ви носи само  радост и много щастливи мигове !!! Аз се върнах на работа още преди 3 месеца  хубавото е ,че не съм всеки ден . Когато съм през седмицата идва свеки , а съботите и неделите я  гледа мм . Абе гадно си е , ако ми позволяваха финансите щях да си я гледам поне до 3г ама ... каката си я гледах до 10г  Mr. Greenхаха затова трудовия ми стаж да не казвам колко е ... няма да доживея до пенсия  Joy
Арчита ,  лютеница съм давала детската на Олинеза , харесва се .
Виж целия пост
# 284
Ех, ако знаете колко е хубаво тук на село. Когато реша мога да я дам Лора на градина, ще бъде в смесена група. Отивам, записвам я, пускам изследванията и готово.  Wink На пролет още малка ми се вижда и мисля на есен да я пусна, да поотрасне още малко. И добре ги гледат, ама няма как познаваме се всички, не е като в голям град Mr. Green
и при нас е така. В момента  са 2 деца в яслата.
Ех, щастливи хора сте вие! Аз като гледам няма да се доредим до ясла Sad Другата седмица ще знам окончателно, ама честно казано вече взех да се оглеждам за детегледачка.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия