, честито - направо се просълзих от хубавата новина. Да е жива и здрава малката Теди, за радост на мама, тати и бати Явор 
Снощи беше ад. Мъжът ми, брат му и баща ми чакаха пред 3 ясли от 18 часа - Павлово, Иван Вазов и лозенец /св. Наум/. Долу горе сме на добри места, но да видим. Стискайте палци
, че с новото бебче, Алек трябва обезателно да е на ясла, иначе не мога да се справя.Дано съвсем скоро няма никакви новини за болни дечица.
Алек 2 вечери подред вдига точно в 19 часа малко температура - 38,3; давам 7 мл. панадол и смъква веднага, и вече няма. Не знам зъби ли са, какво е?
Колко вечери подред мога да давам Панадол и да се обърна ли към лекар според вас?
Имаме само 5 зъба от доста време - други волбще не се показват.
Надина - честито за столчето - изглежда удобно.
vanina123, честито
. В Студ. град ли живееш?
И само днес ли е записването?
На пролет още малка ми се вижда и мисля на есен да я пусна, да поотрасне още малко. И добре ги гледат, ама няма как познаваме се всички, не е като в голям град

Другата седмица ще знам окончателно, ама честно казано вече взех да се оглеждам за детегледачка.