
Кали Мей, мноооого ме изкефи текста ти в подписа!!!

Ние наесен ще си имаме 2ма ученика, Дани тръгва предучилищна в у-щето, което избрахме за Емко (засега така сме го решили). Все за малък го имахме засега, но детето си порастна.



!
!
.
. Трябваше да се прибере утре, но го отлагат с още една седмица... (засега). Тони вече е на градина поне.
!
!
Ема е на занималня,малкото човече също е с нея
Почнах работа преди месец и все още ми е трудна раздялата с Мила
Предната седмица се прибрахме на бегом до Варна,че имах разни бумащини за уреждане и нямаше как
Всички много се радваме, а Яна се хвали на познати и непознати че ще става кака и ще си има братче. От известно време обаче е доста променена - като че се връща към бебешките си номера, иска повече внимание, все по-често се гушка и ми казва, че много ме обича, през нощта става и се промъква в моето легло под предлог, че сънувала кошмари...А същевременно е и малко по-непослушна, повече се глези...Силно се надявам да е само период и той да приключи като се роди бебето.
, и страшно обича да яде мръвки - както каза една лекарка " Че ти мъж вегетарианец виждала ли си?" 

!
! 




!
, аз я почнах (за 1 седмица) и я зарязах набързо, но пак ще я ревизирам

Целувки и от нас за Тони!

Прегръдки и целувки за теб и Яна
Препоръчани теми