Суперхраните на Аквасорс - 4!

  • 212 842
  • 938
# 255
щом до сега си й давала повече неща давай само Ацидофилус и Бифитус а за течното злато по принцип дозата е 2 пъти по 20капки,но според мен 1 път на ден по капки е достатъчно Simple Smile
Виж целия пост
# 256
В момента давам ЗЕ и К, но детето си е по-енергично и искам да питам за заместител на ЗЕ, който да не енергизира?  Rolling Eyes
Виж целия пост
# 257
Zilla, много благодаря за отговора...сега съм на ацидофилус и бифидус и като ги свърша, ако не са ми се решили проблемите, може да пробвам и това, което казваш...  bouquet
Чувала съм, че не е хубаво да се дават пробиотици, докато се приемат антибиотици, защото пробиотиците може да възпрепятстват работата на антибиотиците...не знам дали е правилно, но според мен има логика. Препоръчва се веднага след спирането на антибиотика да се започне с приемането на пробиотиците...просто споделям.
Виж целия пост
# 258
В момента давам ЗЕ и К, но детето си е по-енергично и искам да питам за заместител на ЗЕ, който да не енергизира?  Rolling Eyes

Така е, малко е рисково да се дава Зелена енергия на деца, защото стават много активни. Моите деца и без зелена енергия са доста буйни, затова им давам чиста АФА - там нямам проблем.
Виж целия пост
# 259
Zilla, много благодаря за отговора...сега съм на ацидофилус и бифидус и като ги свърша, ако не са ми се решили проблемите, може да пробвам и това, което казваш...  bouquet
Чувала съм, че не е хубаво да се дават пробиотици, докато се приемат антибиотици, защото пробиотиците може да възпрепятстват работата на антибиотиците...не знам дали е правилно, но според мен има логика. Препоръчва се веднага след спирането на антибиотика да се започне с приемането на пробиотиците...просто споделям.
аз също съм на мнение че по добре да се дават след лечението с антибиотиците  Peace
Виж целия пост
# 260
Зелената енергия предоставя широк спектър от най-важните хранителни вещества,протеини,витамини,минерали и ценни микроелементи,определено подпомага имунната система,подържа ефикасна обмяната на веществата,подобрява настроението и ни зарежда с енергия
Виж целия пост
# 261
Zilla, много благодаря за отговора...сега съм на ацидофилус и бифидус и като ги свърша, ако не са ми се решили проблемите, може да пробвам и това, което казваш...  bouquet
Чувала съм, че не е хубаво да се дават пробиотици, докато се приемат антибиотици, защото пробиотиците може да възпрепятстват работата на антибиотиците...не знам дали е правилно, но според мен има логика. Препоръчва се веднага след спирането на антибиотика да се започне с приемането на пробиотиците...просто споделям.

Не се възпрепятства и по принцип не е проблем. Антибиотиците по принцип унищожават всички бактерии в организма, както болестотворните, така и добрите бактерии. Затова нуждата от пробиотици е голяма в такъв момент. Някои лекари, с които съм говорила, са на мнение, че пробиотиците следва да се дават след приключване на антибиотичния курс, защото преди това няма смисъл - така или иначе, докато се вземат антибиотици, те унищожават всичко, включително и това, което се получава от пробиотиците. Тъй като и моите деца скоро прикючиха антибиотиците, в момента им давам един изключително полезен продукт, който хем усилва имунната им система, хем пък им дава всичко, което им дават и пробиотиците:

http://www.vodorasli.com/colactive3.htm
Виж целия пост
# 262
В момента давам ЗЕ и К, но детето си е по-енергично и искам да питам за заместител на ЗЕ, който да не енергизира?  Rolling Eyes

Плодова енергия също става но е добре за деца над 5г. Simple Smile
Виж целия пост
# 263
Зелената енергия предоставя широк спектър от най-важните хранителни вещества,протеини,витамини,минерали и ценни микроелементи,определено подпомага имунната система,подържа ефикасна обмяната на веществата,подобрява настроението и ни зарежда с енергия

Няма спор, че е така, но на малки деца следва да се дава избирателно, защото има деца, които стават свръхактивни от нея. Тя е по-подходяща за зрели хора, които имат проблем с хроничната умора, енергичността и др.такива. Между другото Аквасорс имат един продукт, който ми е действал по този начин така, както никой друг преди това - това е Активирания ечемик на Аквасорс.

http://www.vodorasli.com/aktiviran_echemik.htm

Винаги, когато съм приемала този продукт съм се чувствала супер енергична и сякаш направо летя. Изобщо не чувствах умора. Тъй като съм пила години наред много различни добавки / и никоя от тях не ми е действала по тоя начин/, първите дни, когато се почувствах толкова добре, изобщо не се сетих, че е от ечемика - ако не бях го изпитала лично, никога не бих предположила, че това може да действа така. От този момент ечемика горещо го препоръчвам на всеки, които има проблем с липса на енергия, нарушена концентрация и работоспособност, хронична умора. Казвам ви, че това е продукта, които от всички други, които съм пила, е повлиял най-добре тези проблеми.
Виж целия пост
# 264
Благодаря много за отговорите ви! Детето ми е на 2 г. и ще опитам тогава към Колактив да добавя и АФА щом последното не енергизира Simple Smile
Виж целия пост
# 265
Да се включа и аз към хубавата темичка Hug
От както давам на дъщеря ми коластра съм забравила за антибиотици.Пак се разболява,но мнооого по рядко и кара всичко много по леко.Температура не ми е вдигала Grinning Започнах да давам през април миналата година и не спирам до днес.Давала съм и аз съм пила зелена енергия и есенциалните мазнини и съм много доволна,сутрин се събуждах в настроение и много добре ми действаха на нервите.
Виж целия пост
# 266
Здравейте! Много хубава темичка! Може ли един може би тъп, но фундаментален въпрос?  Embarassed Продукти от типа ЗЕ, К, Кл. Енергия, Водорасли и пр са хранителни добавки, а не хомеопатия, нали? ОТ скоро започнах да чета и да се интересувам от алтернативни методи за лечение и поддържане на добра форма и все още съм доста объркана кое, какво и от къде.  Hug
Виж целия пост
# 267
Да, точно така - хранителни добавки са, хомеопатичните лекарства са нещо съвсем друго.
Виж целия пост
# 268
Не, Аквасорс не са хомеопатични препарати. Категорично! И все пак смятам, че колкото и да са добри и полезни, тяхното значение не бива да се преувеличава. Аз давам на децата си почти непрекъснато коластра вече от около две години, но това не може да ги предпази от вируси и болести. Големият ми син почти не боледува, въпреки, че и той изкара една ангина този месец, докато малкия ми беше с пневмония. Тези продукти, въпреки, че са много по-качествени от тези, които се предлагат в момента в аптечната мрежа, не са и не могат да бъдат панацея. Те могат да само да подпомогнат процеса на оздравяване и да допълнят лечението с лекарства от конвенционалната медицина,като намалят вредния им ефект, но сами по себе си не могат да доведат до оздравяване. Това разбира се, по никакъв начин не омаловажава тяхното значение. Аз ги харесвам много и съм употребявала /аз или децата/ по-голямата част от тях, и се радвам най-вече за това, че са една добра алтернатива на това, което се продава в аптеките....Защото няма какво да се заблуждаваме: хранителните добавки, които се продават по аптеките, в 80 % от случаите не струват. Ако тръгнете да купувате на детето си витамини от аптеката ще видите, че в аптечната мрежа е невъзможно да ви предложат витамини /или каквито и да е препарати за деца/, които да нямат в състава си аспартам.
Аз установих това преди две години и от този момент нататък не купувам никакви добавки на децата си от аптека с изключение но омега-3 /просто защото там няма как да набутат аспартам/.

И въпреки, че темата е за Аквасорс, надявам се, че никой няма да се разсърди, ако споделя /освен много от продуктите на Аквасорс/ какви други добавки използваме в нашето семейство:

Това са омега - 3 на Ескимо, /напоследък много трудно ги намирам обаче за съжаление..../,
Акай бери на Сомбазон и Саменто от Лечител.
Виж целия пост
# 269
Не виждам защо някой ще се сърди. Това е форум за взаимопомощ и споделяне на опит.   Simple Smile И всеки може да прецени за себе си.
Аз съм много доволна от Течното злато и въпреки цената не бих го заменила с друго. Но това е за мен.  Просто моите проблеми са мои и само омега 3 не работи.
Само с две думи за тези, които са като мен. Имам алергия към изкуствени материи на потните жлези на стъпалата и често не мога да стъпя  на краката си. Като се появят мехури не е за приказка. Чувствам се като неудачна нестинарка. Изпих две опаковки Течно злато веднага като го пуснаха и ефекта беше изчезване на мехурите. Изпих още една и сега от една година не съм се подувала. Все пак пия профилактично през три четири месеца по едно шишенце.
Нищо, ама нищо до този момент не е имало подобен ефект. С алергия съм повече от 18 години.

 Hug Hug Hug Суперлативи за продукта.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия