Януарската дружинка чукна втората годинка

  • 28 206
  • 739
# 255
Честит рожден ден на Йо-Йо, Пъси и Кари! Да са живи и здрави!   bouquet Hug

Същата работа сме - и с мъжо се караме, и с приятелките вече не вървят нещата... Т.е. не вървяха де, ама май взеха да се сещат пак - явно порасна чавето и почнаха Wink А Кало от известно време ме бие. Ама само мен  Rolling Eyes. Като се ядоса на баща си подхожда по старому - реве и ми се оплаква на мен. Но когато аз го ядосам, ме гледа лошо, удря ми 2-3 шамара по където свари и уж си тръгва. Ама прави 2-3 крачки, връща се пак с ядосан поглед и ми зашива още един шамар - да не би да си помисля, че ми се е разминало  Joy. А на мен ми е смешно, 2 не виждам, та едва удържам да не се разсмея пред него  hahaha  Mr. Green
Виж целия пост
# 256
Мисля, че е време да помисля за стая на 4-ти километър...Седнала съм и рева, че мъж ми е легнал мръсен, ама като ви казвам много мръсен, да спи в сменените чаршафи от мен сутринта...Вместо да рева, че ни изгоря колата...и можеше да съм и без мъж...Май наистина съм луда...
Виж целия пост
# 257
ни изгоря колата...и можеше да съм и без мъж...Май наистина съм луда...

Shocked Какво е станало, Дони?!  Shocked  Hug
Виж целия пост
# 258
Запалила се колата и един съсед случайно минавал и видял, че пуши. Добре, че пожарогасители има и я изгасиха...и че е студено, защото щеше и да гръмне - гръмне ли- отиде и къщата...А аз тъкмо се показвам на вън да видя какво бучи и виждам Мартин как влиза в горящата кола - влязъл, за да отвори предния капак, но си изкарах акъла...
Някой нещо ни е проклел.
Виж целия пост
# 259
Ужас. А защо се е запалила? И как така - както си е била угасена ли?  Shocked
На едни наши съседи (вече бивши де - в Банишора) така им изгоря колата на връх нова година (преди 3 години може би..) - тяхната и колата в съседство...

Ужас, верно много се натрупаха нещата при вас  spoko  Hug
Виж целия пост
# 260
Дони, майната им на и чаршафите и на колата, важното е , че всички сте живи и здрави!!!  Hug
Виж целия пост
# 261
Дони, майната им на и чаршафите и на колата, важното е , че всички сте живи и здрави!!!  Hug
Peace Peace Peace
Комшу, ако това те успокоява не сте единствените - в Самоков в двора на къщата принципно ги паркираме нашата, тази на сестра ми и тази на баща ми една до друга. И като се запали тази на баща ми /с пълен догоре резервоар, той така я държи/  Joy Joy Joy , никой от нас съответно няма пожарогасител /абсолютни идиоти/, да видиш как се гаси пламнала кола с лимонада, кока кола и пр. подръчни течности  Joy Joy Joy Абе сега ми е смешно, ама тогава  ... А баща ми гадината не ще да излиза от колата, седи вътре и мята някакви друхи върху пламъците  ooooh!
Сис и Делян мен ме тормози - бие, скубе, рита, ама все се надявам, че е от любов. Даже в петък като се прибрах от работа ми беше обиден - аз очаквах да ме гушне да ми се зарадва, той само си взе "Киндер сюрприза" и продължи да си играе  Sad . Цяла вечер се държа нацупено с мен, и като легнахме заедно да се приспиваме, вече агресията му изби тотално - то не ми се кара, то не ме скуба, то не ме рита - ужас... После през нощта се събуди викайки ме /а той от доста време насам си спи непробудно до към 07.00 и като се буди вика баща си/. Явно наистина му се е отразила раздялата ни  Tired

Виж целия пост
# 262
Абе малкия Дявол...сега тъкмо ще купим по-голяма Mr. Green Сиска, изгасена беше колата...
За биенето - и аз в кюпа. Млати ме...явно усеща, че ще става нещо и мен ме бие и търси баба му да го гушка Rolling Eyes
Комшу, ама нали Лели преди искаше тати вкъщи, ти да ходиш на работа - сега недоволен Joy Угодия нямат Simple Smile
Виж целия пост
# 263

ЧЕСТИТ РОЖДЕН ДЕН НА КАРИ, ЙО-ЙО И ПРЕСЛАВ!Да са живи и здрави, умерено палави и мнооооого щастливи и безгрижни! Весел празник и много подаръци!
Виж целия пост
# 264
И един виц:
Какво е матриархат?
Когато след секс жената обърне гръб на мъжа ,а той разплакан взима децата и отива при баща си hahaha
Joy Joy Joy Joy
Честит рожден ден на Йо-Йо, на Кари и на адаша Преславчо Hug Hug
Много много здрави и малко не чак толкова послушни Hug Hug
Аз все пак отидох на рожден ден с двамата EmbarassedБеше супер Laughing
Ето и две снимки на бонбонка Grinning


Виж целия пост
# 265
Моник, разкошна е малката бонбонка:) Радвам се, че сте си изкарали добре, дано да няма болести после и весело изкарване на сладката питка!
Аз забравих да ти отговоря за ортопеда- тук нямат навика да изпращат на ортопед, а камо ли с направление. Тук има само един д-р Райков. Аз май кам 3 мес. водих Анди и се чудя сега дали да водя малкото. Според мен, ако има проблем личната ще ме насочи или бъркам?
Виж целия пост
# 266
Ехоу!
Дони, добре, че се е разминало с това, то пак е неприятно, де..И аз щях да психясам при такава ситуация.
Мони, прекрасна е Сами. Очичките й зелени ли са или на мен така ми се струва?
Бубсссс, така е, усещат добре човечетата. И ни наказват.
В тази връзка при нас има напредък - не ми казава мама, но поне почна да ми вика Уби.  Laughing Все е нещо.
РД изкарахме добре. От всички поканени дойдоха само едни приятели с 2 дечица. Другите били болни. Така е в това зимно време..
С мъж ми и ние все се джавкаме нещо. И все за глупости. Италианско семейство сме.
От малка съм свикнала с много приятели. Сега вече се виждам с по-малка част. Няма как - всички ги грабва животът. Едни - в чужбина, други - със семейства, деца ( като мен), а трети - по дискотеки и срещи. Не се оплаквам, де. Малкото останали смятам за истински. И ми е хубаво с тях.
Хайде, лека и мека! На който пие - наздраве!
Виж целия пост
# 267
Честит Рожден Ден на Йо, Пъси и Кари! Да са живи и здрави, весели и щастливи дечица!
Честит Рожден Ден и на всички, които изпуснах тези дни!
[/color]

Дони, важното е, че сте живи и здрави Hug. Представям си какъв шок е.
Сами е много красива, Моник! Heart Eyes
Бубс, дано бързо свикне Делян с промяната. Как е на бач отново-гадно ли е?
Лорини – тортата ти е убиец! Страхотна е, браво! Личи си че много добре сте изкарали, а Катерина става все по-чаровна
Ягодке, и моят Шуш умира за балони с хелии, такова заливане със смях е
За приятелите – аз никога не съм имала кой знае колко много приятелки – 3 но много врени. 2 още нямат деца и наистина малко ни раздели живота, но се чуваме и виждаме 1-2 пъти месечно. С тази, която има деца, сме редовно на телефона на обмяна на мисли и емоции покрай децата.
За биенето – посягал ми е един-два пъти, когато е ядосан но толкова рязко реагирах, че повече не посмя. Но виж, като си играе на игра яко ме пляска и малтретира

Моите неща за тортоправенето другата седмица дойдоха – боички, формички за буквички – много съм доволна – за 3 дни ми бяха доставени до пощата. Още веднъж, Мим, благодарско

Лека вечер   bouquet
Виж целия пост
# 268
Espa направо не ми се говори за работата. Атмосферата е изключително тягостна и изнервяща. Пак правят някакви структурни промени, на много хора са им казали директно, че им дават гратисен период от месец за да си намерят работа и след това хвръчат... Разделили са се на "лагери", всеки плюе другия.
Опитаха  се да ме сложат в някакви гнусни кабинети, ама се размрънках, та поне ме сложиха в сградата при стария ми отдел, че иначе, щях да полудея. Бюрото ми е тотално празно, само компютър и телефон, стаята също е празна, направо да луднеш. Работа нямало да ми дават за тези две седмици, и си взех една книжка от 1000 страници - утре я почвам  Mr. Green
Не мисля да се вкарвам в интригите и да се занимавам с поредните простотии, ще си чета книжки две седмици и после си се връщам вкъщи при дребния и така чак до средата на септември Party Тази мисъл ме крепи  Peace
Тази вечер докато си оправях косата пред огледалото и същевременно си приготвях дрехи за работа, Делян многократно провери дали не съм избягала. В момента даже още бърбори на баща си и пита дали съм тук ...Сутрин се буди с : "Мамо, там ли сиииииии? " . Абе много е гадно, да знаете...
Хайде стига съм ви натоварвала с простотии, ама малко ми олекна като си казах мъката  Hug
Лека вечер на всички, ако утре успея да се докопам до компютър с нет съм при вас  Mr. Green
Виж целия пост
# 269
Добър вечер!И Наздраве!
Дони нямам думи Hug
Мони пу- пу голям сладкиш е малката Wink
bubSSSSSSS [за ходенето две седмици на работа сигурно е гадно .
И аз уж се настройвах да ми се случи ,но имам готин шеф на който му е ясно ,че ще се мотая само , а и атмосферата там  не е много здравословна и както казват колегите "Ела за малко да видиш какво е и веднага ще се навиеш да родиш второ Laughing"Но на 1 септември няма да ми се размине с Ико (така се казвал)ще ревем дружно той на градина ,аз на училище.
За биенето - не се бие ,даже не посяга и на деца които го тормозят - и слава богу .Но той си е такъв кротък и спокоен откакто се роди - няма да забравя как ми беше неудобно ,че бебето ми не плаче ,а жената с която бяхме в една стая в родилното милата откачи с нейното .
Лека ,мека и умната  Wink

Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия