Смешко, той Дядо Боже си знае работата

Девойки, тоз вирус по-зле и от свинския! Направо се плаша вече да не прехвърчи нещо насам
Пак беше тежка нощ, но този път температурата беше по-приемлива. 39, 3-4
Ама като свикнеш и после всяка десета по-малко ти се вижда приказка. Утре пак сме на лекар. Сигурно ще даде друг АБ. Сегашният АБ се пие общо три дни, дребното го пие вече 4 и няма ефект. При предишно боледуване пи друг, не помогна и след това пи Клацид. Сега предполагам, че пак него ще изпише. Леко почвам да се притеснявам дали е възможно само Клацид и другите от групата му само да действат 
Ако отидем нощем на спешен, съм сигурна, че ще го оставят в болница. Лошото е, че не ми се вярва там да направят нещо повече от мен в къщи. Имам опит с големия и не ща и да си помисля за болница. Предполагам, че ще го вържат на системи за оводняване и ще му вливат венозни антибиотици. За сега изчаквам още
Ефералган и Панадол са все едно и също. Не ги смесвам.
Изчетох за сурови картофи, белтъци, сега ще включа и сапуна. Къпането го прилагам и аз. То всъщност е най-ефективно, но се притеснявам да не започне гърч в банята

И мен ме хвана пущината. Втори ден съм с температура и едвам се влача, ама и двете чавета като са болни се стягам. Редувам две хапчета Ефералган с две Нурофен и за сега още мърдам. Какъв беше тоз грип, ужас! То верно, че съм си свинкя, ама можеше и да ме пропущи, защото след два дни съм на изпит.
В нас е като изолатор. Мъж ми само се държи та пазарува. Обаче го чакам до дни и него да събори.
. Общо взето въпрос с много неизвестни.
много здравичка и силна да е малката бебка, и да носи само радост вкъщи!

хич не се шашкай,като дойде и другото бебче съвсем няма да разбираш как лети деня 

От високата темп едвам и сложиха абокат, защото и се пукаха вените, абе кошмар ... На кръвната картина в болницата левкуцитите и бяха стигнали 27000, за справка ни изписах с 6! СУЕ и е 55, падна до 50, но щяло доста време да мине преди да и влезе в норма..
