ОКТОМВРИйска дружина 2007

  • 73 229
  • 632
# 195
добро утро Simple Smile
Гале ,честита Ви рожба,пожелавам Ви да е жива , здрава и палава !!!
а на теб бързо въстановяване   bouquet  bouquet  bouquet  bouquet  bouquet
Лени леко раждане  Peace Peace Peace Peace Peace
Irenn  пожелавам ти скоро да си намериш по-хубава работа и да ходиш с удоволствие  Peace
Октомври07 благодаря за заглавието , страхотно е  Hug
Коки, Тонито, да оздравявате бързичко  Hug
Виж целия пост
# 196
Октомври, благодаря за заглавието, супер е така   bouquet
Ирен, дано да си намериш хубава работа и то съвсем скоро  Hug
Виж целия пост
# 197
Първата страничка е чудесна! Благодаря ти Октомври!  Grinning

Ето поздрав и от мен http://www.youtube.com/watch?v=PZLSMoCu09A&feature=more_related
Виж целия пост
# 198
Благодаря момичета  Hug   bouquet
Виж целия пост
# 199
здравейте момичета Simple Smile
да ви се оплача сега моя мъж е с варицела и очаквам сега и малкия да го хване
аз преди малко се прибрах от работа и сега си пийваме червено винце
Виж целия пост
# 200
Виж целия пост
# 201
Честита баба Марта! Мили момичета, пожелавам на вас и близките ви много здраве!
Виж целия пост
# 202
ЧЕСТИТА БАБА МАРТА! [/glow]
Виж целия пост
# 203
ЧЕСТИТА БАБА МАРТА! МНОГО ЗДРАВЕ И КЪСМЕТ ЗА ВСИЧКИ!
Виж целия пост
# 204

Честита Баба марта,
на всички - мами и дечица!!!
Да сте бели и червени,
здрави, весели, засмени!!!

Виж целия пост
# 205
ДОБРО УТРО!
ЧЕСТИТА БАБА МАРТА !
ДА СТЕ БЕЛИ И ЧЕРВЕНИ,
РУМЕНИ ЗАСМЕНИ!
Виж целия пост
# 206
a само да попитам - в какво точно се състои това да сме бели и червени???  newsm78
Виж целия пост
# 207
a само да попитам - в какво точно се състои това да сме бели и червени???  newsm78
Ами - бяла кожа и червени бузи се считат признаци за добро здраве, за разлика от жълто-сива кожа и бледи бузи например.  Laughing
Виж целия пост
# 208
здравейте момичета Simple Smile
честит 3 март на всички!!!
[/color]
Виж целия пост
# 209
По ред на номерата.
Виодиди Честит ти момък!!!
Мишонка Честит рожден ден!!!
Гале, Честита ти принцеса!!!!

Пуфф и всичко това на патерици, но пък поне на деня -

Диди, Честит рожден ден и тук.

Аз бях на почивка - леле как се уморих не е истина. Първо опаковах багаж до София, после опаковах до Пампорово, после пак до София, накрая до Варна - скапах се от опаковане...
Много болнички бре - егати и куцата зима, ние също в кюпа, кашляме от 20 дни, ни София помогна,  ни Пампорово, лекари колко я слушаха, гледаха - нищо и нямало, ама пуста кашлица - като дърт пушач. Дали не пуши тайно, ще следя аз  Mr. Green
Лени, слънце лекооо, ама много леко раждане. ЕХХХ как ги нашарихте вие, блазе ви.
Честита БАБА МАРТА. ЧЕстит трети март. Един хаотичен пост, сега ще качвам снимки, не че са много.
Коки, да нацелуваш Боянски, напълно те разбирам.
Валентина, пиши как сте. Варицела на дърти години си е гадничко.
Ирен и от мен пожелания за намиране на хубава работа.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия