


Понякога ми се струва, че живееме в джунгла и жалкото, че ние сме свикнали с това
.... Izvinete za latinicata..



Не исках да правя сцени, защото не беше там мястото ама честно някои хора нямат грам ум и възпитание.
сега се гледат с малката, и я е научил за 10 дена тя да седи той само и носи . Тате пие ми се вода тя само да се пресегне и ще си вземе чашата ама не тате търчи, тате яде ми се еди какво си на 3 крачки разстояния той пак и дава. До септември на ръце ще я носи после да му мислим 
Диди, да ви е жив и здрав юнака, да имате много поводи да се гордеете с него! Бързо възстановяване на теб и нали си знаеш...чакаме снимки
Диди, да ви е жив и здрав юнака, да имате много поводи да се гордеете с него! Бързо възстановяване на теб и нали си знаеш...чакаме снимки 

Диди, да ви е жив и здрав юнака, да имате много поводи да се гордеете с него! Бързо възстановяване на теб и нали си знаеш...чакаме снимки 



сега се опитваме да се нагодим в новата обстановка
)



малко сме като пате в калчища
)

малко сме като пате в калчища
)
И аз бях така!!! Но се окопитих, ако има нещо - питай ще помагам с каквото мога1 
Направо ми напълниха душата тези снимки..

Препоръчани теми