ОКТОМВРИйска дружина 2007

  • 73 229
  • 632
# 405
Абе аз ли съм смотона,  или к'во, ама 4 години не разбрах кой е този окомври?  Joy
Виж целия пост
# 406
Здравейте Wink
Geri, станало е супер след ремонта, много свежо! Ноколая е ....просто красива, незнам как ще я опазвате Laughing
Поли, мноого ме разведри постът ти Hug
Ева, добре дошла в нашата банда Hug
Joly, пиши как сте.
Iren, браво на свекървата, чудесен подарък.  За съжаление у нас, в Бг действителността често е НЕнормална  CryПонякога ми се струва, че живееме в джунгла и жалкото, че ние сме свикнали с това Rolling Eyes
Относно манипулациите на везните...със сигурност те са №1

Auuu  do tuka bqh ...skapa mi sa kirilicata kvo stana....sega she se pravq na maistor..
ajde do skoro...I ne zabravqjte da se zabavlqvate Wink.... Izvinete za latinicata..
 Hug Hug Hug
 ps Фрики, oktomvri e razlichen- moje da byde vseki, koito znae parolata Wink
Виж целия пост
# 407
Да се запиша и аз.
Таня само като прочетох разказа ти и направо ми стана едно такова мило и драго. Малкия юнак е с великолепно име и нека му носи много късмет и радост Simple Smile
Гери ремонта е великолепен браво много хубаво се е получило. А за малката принцеса какво да кажа Великолепна е.
Джоли почивай повече и всичко д минава бързо и безпроблемно  Hug
Сега да ви кажа в наше "село" имаше театър и много хубаво беше и макар, че залата е доста голяма беше пълна за мое учудване. Аз бях с малката и на нея страшно и хареса, но естествено всичко мина идеално и се намери една "умница" лелка в градината седяла зад нас, и като свърши театъра всички станахме на крака да ръкопляскаме, поднасяха кошници с букети дъра бъра и бях прегърнала малката и тая въпросната като задърпа малката за крака и за ръката да я прегърнела (щях да изпусна детето между редовете) и обръщам се и викам извинете какво правите , ами аз го познавам детето и искам да го прегърна помолих я най учтиво да пусне детето ми и пак се обърнах напред. Е кажете ми аз ли не съм наред или наистина трябва да си много умен да задърпаш дете от ръцете на майката в зала пълна с народ и тъмно да прегърнела детето ми защото го познавала ooooh! Не исках да правя сцени, защото не беше там мястото ама честно някои хора нямат грам ум и възпитание.
Иначе аз започнах работа в един салон и от 2 седмици ходя на работа, страшно се радвам и съм доволна, но пък моя мъж остана без работа  newsm78 сега се гледат с малката,  и я е научил за 10 дена тя да седи той само и носи . Тате пие ми се вода тя само да се пресегне и ще си вземе чашата ама не тате търчи, тате яде ми се еди какво си на 3 крачки разстояния той пак и дава. До септември  на ръце ще я носи после да му мислим  Rolling Eyes
Стига съм ви занимавала с моите неща, до скоро и пак ще пиша  Hug








Виж целия пост
# 408
Днес Сани е станал батко  Grinning  Диди, да ви е жив и здрав юнака, да имате много поводи да се гордеете с него! Бързо възстановяване на теб и нали си знаеш...чакаме снимки  Wink
Виж целия пост
# 409
Днес Сани е станал батко  Grinning  Диди, да ви е жив и здрав юнака, да имате много поводи да се гордеете с него! Бързо възстановяване на теб и нали си знаеш...чакаме снимки  Wink

Честотооооо братче на Сани!!! Hug

Диде, бързо възстановяване и скоро пак да си сред нас!  bouquet
Виж целия пост
# 410
Днес Сани е станал батко  Grinning  Диди, да ви е жив и здрав юнака, да имате много поводи да се гордеете с него! Бързо възстановяване на теб и нали си знаеш...чакаме снимки  Wink

Честотооооо братче на Сани!!! Hug

Диде, бързо възстановяване и скоро пак да си сред нас!  bouquet


Гери, Танче благодаря за пожеланията  Hug Hug Hug
ние вече сме си у дома  Simple Smile сега се опитваме да се нагодим в новата обстановка Simple Smile)
Виж целия пост
# 411
Диде, добре дошли в къщи с малкия юнак с чудесно име - нали съм пристрастна Wink Heart Eyes

Много целувки от нас и чакам разказ и снимки!!! Hug
Виж целия пост
# 412
И тук да честитя на Мпулле. Да е жив и здрав Константин, много да ви радва. Чакаме снимки!!! Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes
Виж целия пост
# 413
Диди, и тук да ви честитя новия член..
Да ви е жив, здрав и много щастлив и обичан Константин!!!
          Много да те радват твоите момчета ....и тримата Wink
Виж целия пост
# 414
 Hug Hug Hug
искам да ви кажа че толкова неща съм забравила...........все едно никога не съм гледала бебе Crazy малко сме като пате в калчища Simple Smile)
Виж целия пост
# 415
Hug Hug Hug
искам да ви кажа че толкова неща съм забравила...........все едно никога не съм гледала бебе Crazy малко сме като пате в калчища Simple Smile)

hahaha Joy И аз бях така!!! Но се окопитих, ако има нещо - питай ще помагам с каквото мога1 Hug
Виж целия пост
# 416
Танче, такава мила картинка сте Hug Направо ми напълниха душата тези снимки..
Нека  винаги късметът и любовта бъдат с вас!
Виж целия пост
# 417
Честит 4-ти рожден ден на слънчевото момиче Калина!!!  ura
Да е винаги така щастлива, усмихната и много обичана!
Мира, весел празник !

Виж целия пост
# 418


Честит рожден ден  Калина! Бъди жива и здрава, хиляди усмивки и послушни родители!
Виж целия пост
# 419
Макар и с голямо закъснение  и аз да честитя рождения ден на Калина! Мира, да ви е жива и здрава и мнооооого да ви радва принцесата!!!

Ние се завърнахме от дълбокия прованс. Хич не ми се щеше, но няма как, както казваше преди Ники "осписките" ни свършиха....Бяхме на село в къщата от баба и дядо, голям двор, дебела лозова сянка и калдъръмени пътеки....по цял ден ходим боси, рошави, на Маугли беше заприличала Ники  Laughing но пък се забавляваше на 1000%.
За сега това от нас  Wink
Хубав ден на всички ви  Hug  bouquet
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия