ОКТОМВРИйска дружина 2007

  • 73 229
  • 632
# 435
Ооо Гери дано все така да е!!нашия от сега прави уговорки как да не ходи на градина:( усещам как ще е единствения ревльо във 2 група:/
Виж целия пост
# 436
Ооо Гери дано все така да е!нашия от сега прави уговорки как да не ходи на градина:( усещам как ще е единствения ревльо във 2 група:/


Няма да е единствения...Велин също е от отбора...Утре ще видим дали съм познала.  Laughing
Въобще не му се ходи.
'Айде , че тръгваме за зоологическата, то 'щот ние сме малък цирк Laughing
Вили иска да види мечките преди да заспят зимен сън Laughing
Виж целия пост
# 437
Здравейте , минавам на бързичко да почерпя за РД на Мила , днес става на 4 годинки. Да ми е жива и здрава,и все така красива, обаче да е по-послушна! Laughing





Виж целия пост
# 438
mishonka95, да ти е живо и здраво детенцето   bouquet
НО да е красиво и послушно това не съм го видяла в едно и също дете  Joy  И моят син е такъв -красив и супер палав  Heart Eyes А аз съм скромна  Embarassed, май като всяка майка  Mr. Green
Виж целия пост
# 439
Мишонка, честито и тук:))
Все така прекрасна да расте и повечко да слуша малката принцеса :*
Виж целия пост
# 440
Мишонка, да ви е жива и здрава сладкишката и мноооого да ви радва и слушка  Hug Heart Eyes  bouquet
Виж целия пост
# 441
Много благодаря! Hug
Виж целия пост
# 442
     Здравейте на всички:)))
 Малко позакъсняла , но да се включа и аз в хубавата тема:)
Виж целия пост
# 443
     Здравейте на всички:)))
 Малко позакъсняла , но да се включа и аз в хубавата тема:)

Добре дошла Simple Smile)
Виж целия пост
# 444
nadeto82, добре дошла.
Аз да се похваля, малчо за първи път спа при баба си и дядо си, без нас. Оставихме го към 20,00 ч. и си го прибрахме на другия ден в 14,00 ч. Бяхме на купон от 22,00 до 5,00 ч. танци, шампанско и любов  Heart Eyes Embarassed  Много сме доволни с мъжа ми, малчо също  Laughing
 Хубаво почивни дни, ние тръгваме към Правец  Wink
Виж целия пост
# 445
Ева, радвам се че сте си изкарали добре:)) Ние Сани от миналото лято редовно го "командироваме" при нашите в Бургас:)) И за него е добре и за нас също, но след продължително гостуване после има нужда от превъзпитание, че така се лигави след това и нервите ми трудно го издържат....
Иначе от утре ние сме на градина:)) Стискайте палци да не реве, чс голямо излагане ще е:)) Но реве не реве тръгва, че ме побъркаха двамата с бебо:))
Виж целия пост
# 446
Ехо Simple Smile
Как сте мами, много се радвам колко много вече имат по още едно детенце, и като ви чета така мило ми става и си спомням когато и Ванеска беше бебе.
Ние сме добре, аз след 5м седене у нас си намерих работа,  и с пълна сила си ходя да рисувам и разкрасявам, а Ванеска ходи на градина. Расте с всеки ден и вече е толкова голяма и самостоятелна, чак се чудя кога минаха тея 4г.
Много се надявам и ние след време да може да си имаме още едно дете, предполагам и Ванеска много ще помага, но времето ще си покаже.
Честити Рожден Ден на всички рожденици които вече станаха на 4г. Много весело и щастливо детство им пожелавам, само с усмивки и детски смях да растат и най важното да са здрави  Hug
Виж целия пост
# 447
 Mpulle, стискаме палци много силно  Hug
Irenn, колко познато, много често се чудя кога малчо порасна толкова бързо  Crazy
 А  аз тъкмо свърших с тортата, че утре си имаме рожденик, моят мъж  Heart Eyes и сега се приспивам с чаша червено вино  Wink
Виж целия пост
# 448
Момичета минавам да почерпя с много   party023  party023  party023 и  beer beer beer за празиника на моето малко голямо момиче.

Честит рожден ден и на всички наши астрални близначета Hug Hug Hug
Виж целия пост
# 449
Джоли, да ви е живо и здраво адашчето! Много да ви слушка и радва! Весело да си изкарате празника   bigdance2
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия