Извън темата... И мен това ме учуди. Комуникирала съм с много, много гинеколози покрай работата на майка ми. Смея да твърдя, че последните години това вече е съсловие не от лекари, а от печалбари. На пръстите на ръката си мога да преброя лекари-гинеколози, които продължават да са всеотдайни към професията си и хората. А да не говорим, че злобата и завистта по между им е ужасна. Та точно заради това, бях изключително изненадана от реакцията на всички гинеколози (поне 5-6) с които коментирах, че ФМ е правена от Марков. Нямаше един, който да изрази негативно мнение. Всички ме адмирираха. Когато трябваше да правя ФМ се консултирах с няколко лекари, кой да избера. Всички препоръчаха Марков, а за кардиехографията Томова. За Фемина и всички останали бяха изключително негативно настроени и изказванията меко казано бяха негативни.
Повече няма да пиша по темата.









Първоначално се ядосах, защото беше хубава, Орифлеймска, но после ме досмеша, защото нали няма нищо в нея.....Ама пак си ми е гадно 
