Джидж, сега си отворих бебешкия дневник да си припомня имената, които сме обсъждали с таткото. За момиче - Андреа, Ава, Анастатия, Аглая, Дария, Велислава Никол, Ния, Карина, Катрин и Симона. За момче - Александър, Никола, Денислав, Бранимир, Василен, Слав. Както се забелязва за момче са много по-малко, но аз бях сигурна, че ще е момиче. Максим се казва момченцето на мъжа ми от първия брак.
Спряхме се на Андреа, заради буквата "А" и "Р", колкото повече има в едно име от тези букви, толкова по-успяло, силно и водач, ще е детето. Много съм изчела по въпроса, имаш време почети (има много информация за вибрацията на името)
При нас също едно от основните правила беше да не кръщаваме на никого от роднините, за да няма сърдити. 
Анди е висока 80 см и тежи 8500кг.
Чочи, винаги се възмущавам как някой може да краде и то от детска количка (или самата количка, както беше при Кукумявчето)

Миме, браво! Радвам се, че си я спечелила!

Радина, дано вече отминава шарката и малчо бързо да се пребори с пъпките.

Марулче, няма да има проблем със зрението Нева, бързо ще и мине (милото детенце

Като ученичка си бях харесала името Карина и сега ми напомняш за него


Опитва се да говори , но нещо не се получава . Например: дава ми шишето си и ми казва "ето...", но си продължава с бебешкия език и е така убедена като говори, явно си мисли ,че го разбирам.Добре ,че съм досетлива.
За съжаление има в момента такъв вирус с много висока температура. 