Юлски деца-Тема 41

  • 36 231
  • 735
# 495
Джил, дано по-бързо свалите Т... Hug
Евитке, ами останаха ми едни 5 кг след раждането на Нико, които по принцип не ми личаха много, но аз си ги знаех и ми тежаха... И тъй като не се свалиха от само себе си, реших да се пробвам с диета. Даже не вярвах че ще успея, но самата диета е супер лесна и готина...
Радинке, ти накъде с твоите 1-2 кг?!?! Mr. Green Шегата настрана, но по принцип с тази диета се свалят между 18-25 кг. Тя е доста дълга. Така че ти прецени дали искаш 90 дена да спазваш режима. Иначе самият режим е лесен и приятен за спазване. Peace
Ааааа май не съм ви се похвалила, че ми пристигнаха ролерите и от другата седмица варненки ще могат да ни виждат с Кари да караме ролери в Морсаката... Ама да не ми се смееете много моляяяя... Sunglasses
Виж целия пост
# 496
Прашец, силни прегръдки и моите съболезнования, много съжалявам, в такива моменти и аз казвам, че Господ прибира първо любимците си... за вас остава мъката и утешението, че не се е мъчил ...

Радинке, боже 1-2 кг не ги имам за нищо, то затова и не мога да отслабна трайно... пък вий с Карелия къде изобщо се бутате сред килограместите нямам идея наистина, имате вид на гимназистки пък имате по 2 деца.

Мамита с по-големи дечица, онзи ден имахме гости те са с момиче в 4-5-ти клас и ме шокираха, като казаха, че тя е с най-евтиния GSM в класа, купен е нов преди година с капаче, тя си го искала, но сега искала touch screen. Понеже сега били с униформи в училище парадирането избивало на всички други фронтове, кой какви дневни пари има, колко ще изхарчи в макдоналдс (не колко ще изяде, можело да остане, въпроса бил какво ще си поръча и така)... Училището не е частно, та да каже човек че има някакви баровци, не. Та се замислих кое е правилно и кое не, и някак си не мога да реша аз какво бих правила в тази ситуация Confused
Виж целия пост
# 497
Да споделя сега нашата голямо радост в семейството в днешния ден. Тази сутрин на съпругът ми брат му стана татко - имат си мъж 3500гр Simple Smile  

Съни гърл, добре дошла и от мен bouquet  Очакваме те с хубави новини скоро Peace

Отново много болни майки и дечица....бъзро оздравяване!!!!!!!!!

Поздравления за тези, които имат напредък с гърнето Peace  Аз говорих с моята свекърва по въпроса и първото, което спомена е търепение Simple Smile  Каза, че избира един час и всеки ден слага детето на гърнето в конкретното време и докато е на него предлага вода. Ако няма резултат веднага, след 30-40мин. отново, докато се получи. Също така, когато усетите замечтан поглед или някакви други индикации също пробвате да седне, непоследсвено преди баня и при смяна на памперс също. И така докато с времето  или започвате да разпознавате сигналите или то само започва да показва и казва. Много често се случва след кратък или дори продължителен период на успех, детето да откаже да сяда на гърнето....не бива да се насилва....минава време и пак предлагата...Ние между другото имахме един такъв период на отказ, в рамките може би на почти три седмици и след него сама започна да си казва и показва  Peace

За пластелина, а и изобщо за занимателни идеи ми препоръча ето този сайт - http://krokotak.com/ Много интерсни неща открих.    Ето го и пластелина - http://star.krokotak.com/k/домашен%20пластелин/i/2009042000009    и идеи за фигурки с пластелин - http://star.krokotak.com/k/plast

Виж целия пост
# 498
Кarelia, моля те дай малко повече инфо за тази диета, съвсем ме запали...
Виж целия пост
# 499
Мерси отново за посрещането Hug
А за хваленето-аз също нямам търпение да разбера,макар че съм сигурна,че има бебче Simple Smile Мисля май утре да отида на преглед,че няма да ми издържат нервичките до сряда Laughing
А за гърнето-Бо го отучихме отдавна,заради яслата...Беше доста трудно,но общо взето-бързо.Нощем обаче спи непробудно и се налага да му слагам памперс,защото се напишква...А и той спи по 9-10 часа,а не се буди като му се допишка и....
Виж целия пост
# 500
Кarelia, моля те дай малко повече инфо за тази диета, съвсем ме запали...
http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=559631.0;topicseen  Peace
Това е темата - в началото е упоменато всичко най-важно. За останалото- питай... Hug
Виж целия пост
# 501
Цветен прашец, много съжалявам!! Прегъръдки!
Джиджи, честит ви племенник и братовчед на Стелла!! Да расте здрав и щастлив!
Sunny_Girl, добре дошла!
Джил, дано Инето вече е по-добре! Praynig
Фелисити, дано и Кайче се е оправил! Hug
Гале, надявам се, че Цвети също вече е добре!
Мамбс, дано и при вас вече няма болни!
ем, радвам се, че ви се е разминало!
Radina, честито паднало зъбче, първо ли е? Юлиана вече чака с нетърпение и все ми казва, че и се клати някой.. В тяхната грдаина на едно момиченце и падна още като беше на 4 г. и нещо, стори ми се мноого рано, но факт.
Карелия, честити ролери, и аз си мислех да си взимам и да карам с Юлиана, но няма кой да ме научи, може би ще поизчакам тя да стане спец и да ми дава после уроци. Simple Smile
Кукумчвче, стискам палци!
И от мен глас за Системата минус 60, прекрасен режим! Peace
Виж целия пост
# 502
Прашинка, моите съболезнования.
Виж целия пост
# 503
Прашец, моите съболезнования!  Flowers Rose Flowers Rose

По въпроса с 90невната диета... ами аз и снаха ми я спазвахме.. и двете забременяхме накрая - внимавайте!  Laughing Иначе аз за 90те дни свалих 24кг. Ако не ви е гнус от първите снимки  Mr. Green тук са резултатите http://bubolechkamechka.snimka.bg/other/nova.551802.21558421.big Диетата е ужасно лека, лесно и бързо се свиква.  Peace

Врътката с гърнето... при нас сякаш ще се получи на тоалетната.. Rolling Eyes От няколко дни преди баня като кажа на Преслава "ще пишкаш ли, маме?" и си пишка под душа без да се замисли какво всъщност искам от нея. Онзи ден стана сутринта и като тръгнах да мия дупенце след сутрешен памперс я издържах и ака над тоалетната. Взехме дъска за тоалетната, сега през колко време да й предлагам да сяда? Час? Rolling Eyes Все ми се струваше рано.

Другото ново около нас е, че Преслава май се отби  newsm78 Ако не суче още няколко нощи го смятам за окончателно. Rolling Eyes
Виж целия пост
# 504
.. и двете забременяхме накрая - внимавайте!...
тъкмо се навих да я почвам, сега ще ме откажеш... Mr. Green
Честно възхищавам се на хора с такава воля, казват диета, отслабвам и го правят. Аз все започвам диета, и като видя нещо за хапване и до там. И почвам от следващият ден или от понеделника, за късмет. А ма кой понеделник, не казвам Mr. Green

Взехме дъска за тоалетната, сега през колко време да й предлагам да сяда? Час? Rolling Eyes Все ми се струваше рано.

Буболече, защо да е рано. Аз пък ще се радвам да свикне веднага на дъска и пропуснем гърнето.
Виж целия пост
# 505
BubolecheMeche,страхотни резултати,браво!
Вие имате ли албумче,ако имате бихте ли ми пратили парола на ЛС да ви покажа и аз Бо,че не обичам иначе да качвам снимки в интернет...
Виж целия пост
# 506
Прашец  Hug (това като прегръдка да се чете, че изглежда не на място) , и моя татко си отиде така в далечната 90 г.  Flowers Rose Flowers Rose
Джиджи, свекървата ти е практикувала точно ЕБХ  Peace Адмирации  Hug Идеята е да общуваш с детето и да разпознаваш сигналите, които дава. Някой казват, че ранното махане на памперса било обучение за родителя не за детето, но това са хора, които не са опитали  Wink А който пък е пробвал вижда колко е лесно, и как детето само ти "говори" по негов начин.
Вчера София беше отвратителна  Shocked Направо разрушително непослушна. Вечерта беше кулминацията, Анди на Оля ни бяха на гости, то беше викане, хвърляне, направо аборигенче  #Crazy Сутринта видяхме 4 кучешки пробили, абсолютно едновременно. Показваха се с бели точки. Понеже нямам представа, самия зъб прозира в цялата си дължина през венеца, така ли трябва? Изглежда все едно ще избие от страни, но така са и всъщност всички кучешки  newsm78 В първия момент даже се стреснахме, много вампирско изглеждаше. Звъняхме на познат зъболекар да питаме, но човека явно не си чува телефона.
Алекс, и аз ти препоръчвам Системата, не вреди на бременни дори  Peace
Мише, да ти кажа като имах 20 кила за махане бях по-спокойна, сега са само 2, но съм по-критична към тялото си спрямо тогава  Thinking
Шора, ти ме застреля, не съм разбрала, че сте били на декемврийската среща  Shocked Помислих, че някой е с приятелка и после забравих да питам, то лудницата малка ли беше  Laughing
Буби, и ти ме уби, 24 кг. си е постижение  Hug. И това казваш за 3 месеца? На мен ми трябваше година за толкова, но то не е диета де, а режим с всички храни. Сега съм се закотвила на 56 кг.
София сега стана от следобедния сън, спи от 13:30 ч. Тепърва ще обядва, някой друг има ли този странен режим? newsm78
Виж целия пост
# 507
Миме, тя и 90дневната няма нито една забранена храна.. защо мислиш издържах. Прияжда ти се шоколад и просто стискаш 1-2-3 дни докато му дойде времето  Joy

Преслава си обядва в 13 часа и се трупяса още докато ядеше.... Не й е за първи път, де... http://www.youtube.com/watch?v=gixAXebB58Q и така до 16 часа. Принципно спи от 14 до към 17. Спим заедно, де, признавам си без бой  Laughing
Виж целия пост
# 508
О, Прашец, миличка, много съжалявам, моите съболезнования  Cry
Бубе, страхотни резултати. Браво! И при нас така стана отбиването, от самосебе си. Отказа една нощ, отказа втората и така.
Джиджи, честита ви радост в семейството. Да ви е живо и здраво момченцето  Hug

Уфф, много ми е криво на мен. Вчера Кайко си беше вече ОК - без Т, хрема...през нощта всичко започна от начало  ooooh! Вече не знам на кой свят съм. От един месец все някой е болен у дома...
Всички болнички да оздравяват. Джил, специални гушки за вас с Инето  Hug
Виж целия пост
# 509
Фелисити, нали някой писа, че грипа минавал през 2 етапа. Тъкмо си мислиш, че всичко е минало и хайде нова температура. Аз пък се притеснявам от тия пневмонии без особена кашлица. Така и не ходихме на лекар точно защото, ако не е болна, а е от зъбите, да не се заразим по коридорите на клиниката. Сега няма помен нито от температура, нито от сополи. Обаче така като не я е преслушвал лекар със стетоскоп пък ми е напрегнато  Rolling Eyes.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия