Предучилищна - набор 2005

  • 38 097
  • 740
# 465
Не е лоша идея, но според мен трудно осъществима. Според мен първо трябва да вървят отново към едни учебници за всички училища, а не всеки учител каквото му харесва.
Виж целия пост
# 466
Май ще имат късмет дечицата да са с по - леки раници:

http://dnes.dir.bg/news/detza-uchilishte-ranitza-8983960?nt=9

Дано наистина се осъществи.
Виж целия пост
# 467
... Според мен първо трябва да вървят отново към едни учебници за всички училища, а не всеки учител каквото му харесва.
Защо?
Виж целия пост
# 468
... Според мен първо трябва да вървят отново към едни учебници за всички училища, а не всеки учител каквото му харесва.
Защо?
защото объркват децата във всяко издателство  пишат различни неща и уроците не са едни и същи  примерно в едното училище  урок 6  по ЧП Е ЗА ВИТОША  в другото урок 6 е за   друга част от  БЪЛГАРИЯ Peace пример  само давам синът ми е  сега 4 клас и   издателството което учиха миналата година  е различно от негово приятелче  което е същия клас в друго училище и  по друго издателство
Виж целия пост
# 469
Синът ми ще бъде ПГ в детската градина, много съм доволна от обучението там. Големият син беше при същите учителки в същата детска градина и беше отлично подготвен за първи клас. Затова мисля, че сме взели правилното решение. Имахме невероятен късмет и с учителката 1-4 клас, затова сега съм щастлива, че отново тя поема и набора на малкия син, т.е. вече сме избрали и училището, и учителката за първи клас  Mr. Green
Виж целия пост
# 470
Мен ме притеснява малко идеята малкия да е при същата учителка, заради евентуалното сравнение с баткото. Иначе е възможно, но ... Thinking
Виж целия пост
# 471
 хубави е когато  учителите на по големите деца поемат  и малките и при мен се получава това но в никакъв случай няма да е при същата учителка   поне вече имам обица на ухото.....
Виж целия пост
# 472
... Според мен първо трябва да вървят отново към едни учебници за всички училища, а не всеки учител каквото му харесва.
Защо?
защото объркват децата във всяко издателство  пишат различни неща и уроците не са едни и същи  примерно в едното училище  урок 6  по ЧП Е ЗА ВИТОША  в другото урок 6 е за   друга част от  БЪЛГАРИЯ Peace пример  само давам синът ми е  сега 4 клас и   издателството което учиха миналата година  е различно от негово приятелче  което е същия клас в друго училище и  по друго издателство
Не само това, ами се пишат глупости и неверни факти. Дори и по математика, което е изумително при положение, че е точна наука.
Виж целия пост
# 473
... Според мен първо трябва да вървят отново към едни учебници за всички училища, а не всеки учител каквото му харесва.
Защо?
защото объркват децата във всяко издателство  пишат различни неща и уроците не са едни и същи  примерно в едното училище  урок 6  по ЧП Е ЗА ВИТОША  в другото урок 6 е за   друга част от  БЪЛГАРИЯ Peace пример  само давам синът ми е  сега 4 клас и   издателството което учиха миналата година  е различно от негово приятелче  което е същия клас в друго училище и  по друго издателство
Не само това, ами се пишат глупости и неверни факти. Дори и по математика, което е изумително при положение, че е точна наука.
Да,още се изумявам от факта,че твърдението ,че нулата е естествено число стои в учебника на Булвест за 4 клас-и 10 години си е вече така...
Виж целия пост
# 474
Това за 0-та сериозно ли?  Shocked

По темата: успях да запиша детето в желаното у-ще. Дано това, че ще е ПГ там да е предимство при постъпване в 1ви клас!
Виж целия пост
# 475
Това за 0-та сериозно ли?  Shocked

По темата: успях да запиша детето в желаното у-ще. Дано това, че ще е ПГ там да е предимство при постъпване в 1ви клас!

Би трябвало да е предимство, иначе би било безумие. А кое е училището?
Виж целия пост
# 476
Мен ме притеснява малко идеята малкия да е при същата учителка, заради евентуалното сравнение с баткото. Иначе е възможно, но ... Thinking
Всяко дете на тази възраст е вече личност с изразена индивидуалност. Не ме притесняват сравненията с баткото. Синовете ми са съвсем различни по характер, темперамент и наклонности. Дори и да прави сравнения някоя от учителките, изводът може да бъде само един - колко различни могат да бъдат двама братя Laughing Всъщност една от учителките в детската градина ме чу да се опитвам да ги сравнявам и ми напомни, че всяко дете е само за себе си и дори братята са несравними Peace
Виж целия пост
# 477
За съжаление, много учители правят сравнение между братя и сестри, когато ги познават. Аз съм се нагледала, особено, когато първото дете е вдигнало високо летвата. Дете на приятели дори не искаше да кандидатства в гимназията, в която беше по-голямото, след седми клас. Аз няма и да опитвам в училището на баткото, за всеки случай, а и неговата госпожа приключва с тях - няма да поеме нов випуск.
Виж целия пост
# 478
Това за 0-та сериозно ли?  Shocked
Ама съвсем и по сериозното е ,че някои от началните учители си го предават така,а не вярното  #2gunfire
Виж целия пост
# 479
За съжаление, много учители правят сравнение между братя и сестри, когато ги познават. Аз съм се нагледала, особено, когато първото дете е вдигнало високо летвата. Дете на приятели дори не искаше да кандидатства в гимназията, в която беше по-голямото, след седми клас. Аз няма и да опитвам в училището на баткото, за всеки случай, а и неговата госпожа приключва с тях - няма да поеме нов випуск.
Всеки решава за собствените си деца... Тъй като съм много доволна от обучението на големия син, искам и малкият да получи същото Peace Докато е малък ще решавам аз, а като стане 7 клас, ще го оставя да избира той, както направих и с баткото Wink
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия