Бременност; Бременни - Бързи въпроси и отговори - 11

  • 37 714
  • 756
# 255
Здравейте, вече съм в 32ра седмица и започнах да чувствам болка долу, болка по скоро мускулна при ставане и ходене.Не знам дали го описах правилно, дали костите се раширяват и затова или е нещо друго, а по някога и леки бодежи.При първата ми бременност не се е случвало.
Напълно е възможно да е от разширяване на таза. При мен тези болки през 2рата седмица започнаха поста по-рано от твоята г.с. И ми мина поне месец и нещо след раждането.
Към края на 1вата бременност основно ме болеше единия крак, тазът като че ли не толкова. А може и вече да не помня Simple Smile
Виж целия пост
# 256
АнМари, това все едно аз съм го писала, мен и сега ме боли може би срамната кост и някакви сухожилия по краката. Чак не мога да разбера от къде идва тази болка newsm78.
Дори като ходя понякога ме болят краката в бедрата. Така че тялото се подготвя за бебчо Simple Smile.
Виж целия пост
# 257
Здравейте, след като днес получих мечтания резултат от теста  EFP искам да питам две неща.
Първо теста ми е един дето си поръчах от ибей заедно с тестове за овулация и след като даде положителен резултат си купих шуърчек и той показа две чертички, но тестовата не е червена, а е розова но е доста ясна и плътна. и се чудех понеже при тестовете за овулация това означава че няма овулация - дали е така и при тестовете за бременност?
И другия въпрос е като имам вече положителен тест - кога да посетя гинеколог?
Виж целия пост
# 258
На мен на теста за бременност с 2 дни закъснение в цикъла, ми показа съвсем бледа втора черта, но аз бях сигурна, че съм бременна. Отидох на лекар на следващия ден и бях в 5 г. с, бях забременяла след цикъл.
Според мен при два положителни теста, няма никакво съмнение, че си бременна. Може и веднага да отидеш на лекар, само че ако си забременяла към края на месеца, може да не се види хубаво плодното сакче.
И да ти кажа честито и лека бременност  bouquet.
Виж целия пост
# 259
При тестовете за бременност го няма това правило, че чертата трябва да е наситена колкото контролната, така че ЧЕСТИТО! А на другият ти въпрос - зависи колко време закъснение на цикъла имаш в момента. По принцип за да се види нещо трябва да се отиде 10тина дена, дори две седмици  закъснение за сърдечна дейност.
Виж целия пост
# 260
Благодаря за бързия отговор TEDDY_BEAR  Hug Закъснява ми вече почти със седмица и ако наистина съм бременна, по мои сметки е станало около 31.01.
А нормално ли е да ме боли корем? От седмица и повече ме боли корем, подува се, а също и кръста и краката ме болят - аз помислих, че ПМС.
Виж целия пост
# 261
Ами да,  те усещанията са същите като преди цикъл-аз също се бях заблудила Laughing. Докато половинката не ме заведе на доктор, защото по мои сметки нямаше как да съм забременяла веднага след цикъл hahaha.
Е, да, ама не, доки ми разсея съмненията. Flutter
Ако си забременяла на 31.01 може и да не се види хубаво на лекар, но не пречи да опиташ Hug.
Виж целия пост
# 262
На мен трябваше да ми дойде на 12 януари. На 24.01 отидох и ми диагностицираха бременност  Hug
Виж целия пост
# 263
Ами да,  те усещанията са същите като преди цикъл-аз също се бях заблудила Laughing. Докато половинката не ме заведе на доктор, защото по мои сметки нямаше как да съм забременяла веднага след цикъл hahaha.
Е, да, ама не, доки ми разсея съмненията. Flutter
Ако си забременяла на 31.01 може и да не се види хубаво на лекар, но не пречи да опиташ Hug.
не, по- добре не опитвай за да не се сдухаш, ако като мен тестовете те хващат по-рано изчакай поне да стане ярка чертата- преди това(от опит)-няма смисъл, понеже ако не се вижда нищо и започват едни съмнения и самите лекари те сдухват. Изчакай малко, направи си тест пак след 2-3 дни и отиди към края на др. седмица. За болките е повече от нормално
Виж целия пост
# 264
да и на мен така ми каза лекаркара - за да се види нещо трябва около 10тина дена след закъснението.
Виж целия пост
# 265
Блягодаря момичета, ще ви послушам и ще си запиша час за другата седмица за доктор. Чудех се само дали да си пусна един кръвен тест за бременност през това време, но май няма смисъл само да се размотавам по улиците, докато всичо ме боли  newsm78
Виж целия пост
# 266
Блягодаря момичета, ще ви послушам и ще си запиша час за другата седмица за доктор. Чудех се само дали да си пусна един кръвен тест за бременност през това време, но май няма смисъл само да се размотавам по улиците, докато всичо ме боли  newsm78
За да те боли по-малко можеш да пиеш но-шпа. Позволен е. Аз все още продължавам да приемам 3х1.
Виж целия пост
# 267
АнМари, това все едно аз съм го писала, мен и сега ме боли може би срамната кост и някакви сухожилия по краката. Чак не мога да разбера от къде идва тази болка newsm78.
Същото, но при мен само в десния крак.
През 1вата бременност много ме болеше и директно си казах на гинеколога "боли ме някаква жила" Simple Smile

anbibian, при мен и при двете бременности имаше болки, подобни на предменструални.
При 1вата тези болки затихнаха, при 2рата си откарах до края.
Виж целия пост
# 268
здр-те момичета
Относно стойностите на ЧХГ-толкова са обширни....,но лекарката ми каза че са добри, но има сега друго тревожно - ПРОГЕСТЕРОН 28.74ng/ml, лекарката ми каза, че е много малко, и сега съм на Утрогестан 2х2 вагинално.
Някои изследвал ли си е прогестеронаж ранна бременност 4г.с и знае ли някой какви са нормалните стойности.
Аз намирам само една графика и там нормалното за 4г.с е 22, но докторката е на друго мнение, и много ме изплаши.
П.С на лисчето от лабораторията пише : реф.стойности за бременни 12.26-387.8 ???, аз съм в 4г.с, т.е едва 14дни от оплождането,няма как да съ разбрала по-рано, 4е съм бременна, т.е от сега нататъкзапочва от 12.....,така че мисля ми е нормално ....но дали разсъждавам правилно.
А и има друго имах кафеникаво зацапване на 13-ден но сега няма нищо
Виж целия пост
# 269

А и има друго имах кафеникаво зацапване на 13-ден но сега няма нищо
напълно нормално и нищо страшно, ако си остане само това..аз имах също и изкарах една безпроблемна бременност
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия