В ритмите на декупажа с чалга,кич....и много настроение_40

  • 57 609
  • 724
# 600
всъщност фиксирах с лак спрей на Дупли Калър,
мисля, че той не е на водна основа.
Този проблем се сещам, че не съм го имала.
Декември направих много бутилки по този начин.
Някои бутилки са ок, други не.
Аз пръсках по нощите, освен там където има лющене, да не е бил дост. лака,
знам ли.

Маринап, гледам ползваш материали на Лакпром, каня се да опитам, къде ги има?
Виж целия пост
# 601
dadusq, винаги съм го мила- така  пише че трябва  Joy и явно за това и се е получило това, а за как трябва сама съм стигнала до отговора който даваш чрез метода проба-грешка  Joy е за това дето вика Профи требва си опит и стъргате на бутилки хахаха
Виж целия пост
# 602
дадуся страхотна бижутерка,много профсионално,много ми хареса Peace
маринап много хубава колекция е станала,това  ми е любима салфетка
ане винаги съм била фен на произведенията ти,бутилките са много изящни,много стилни,коледната е перфектна и снимката си е супер
аз честно да си призная,досега винаги работех с краклето преди да лакирам,тоест,двуфазно кракле и като завършек лак,а то май било обратното  ooooh!
Виж целия пост
# 603
момичета да почерпя,днес с моя син сме рожденици
Виж целия пост
# 604
wiwian честит рожден ден и на двама ви!!!
Много сдраве, късмет и много щатливи мигове заедно.
На малкия безгрижно детство и весели игри, а на мама много и САМО приятни емоции
 
newsm51
Виж целия пост
# 605
Ма то било много приятно да отвориш форума и да намериш почерпка по толкова приятен повод!
                       ЧЕСТИТ ДВОЕН РОЖДЕН ДЕН   wiwian
Да сте живи и здрави!  baloni
Виж целия пост
# 606
декупажна среща грСофия на 13.02.2011(неделя) от 11ч на адрес ул Майстор Алекси Рилец №4
http://www.kartasofia.com/objects/my_place/6346 това е мястото за тези който не знаят
Wiwian , бъдете много щастливи ти и синчето.Радост и безпроблемно детсво за него и много сбъднати мечти и любов за теб. nbirthday
Аз , като гледам пак съм изпуснала доста странички та , да наваксам сега....
Бонисофия- много елегантна чиния.Направена перфектно.Мотива подбран ,абе изобщо приказка.... Hug
Данисио- много интересни предмети имаш.Не знам от колко време се занимаваш с декупаж но доста си добра и работите ти заслужават smile3501
Кеми- ами то да ти се допие винце като го гледаш това красиво и изпипано пано Heart Eyes
Вал- невероятно шикозна бутилка.Столчето е станало добре, свежо, весело.Доста си си поиграла с него за да го направиш. Thinking Heart Eyes
Дадуся- разбиваш ме с твойте "простички " бижутерки.Много е красива.Поздрави на ВанилЬ. Heart Eyes
Маринап- невероятен комплект.Имам я тази салфетка и винаги съм се чудела на какъв предмет да я направя а ти показваш цели три.... newsm78Браво!Много ми хареса. Hug
Ане- невероятно нежни и изпипани бутилки.Правиш страхотни фонове . Peace
Весела и декупажна събота и неделя.
Виж целия пост
# 607
             wiwian , честит рожден ден и на двамата!Весело детство на малчо,а на теб много творческо вдъхновение.Бъдете живи и здрави,много обичани и щастливи!  bouquet
Виж целия пост
# 608
 wiwian, честит рожден ден! Желая ВИ океан от любов, море от здраве и нека това  малко островче от грижи, което сама си си подарила винаги да те слуша и расте весело и  безгрижно! Бъдете много усмихнати, силни, обичани!
Нека с каквото и да се захванеш, да го докараш да момент, който да ти носи радост!
Вярвай, защото вярата спасява.! Надявай се, защото надеждата крепи! Обичай, защото чистата обич e завинаги! Ч.Р.Д.!!!
Виж целия пост
# 609
wiwian ЧЕСТИТ РОЖДЕН ДЕН!!!!!!! и на двама  bouquet да сте живи и здрави!!!! всичко най-добро ви пожелавам  bouquet  bouquet  bouquet
Виж целия пост
# 610
Вивиан, честит двоен празник! Желая ви всичко, от което се нуждаете! newsm59
Виж целия пост
# 611
Вивиан Честит Ви Рожден Ден на теб и синчето!Пожелавам ви много здраве,обич и сбъдване на всички мечти!А на теб и много творчески заряд!   Tada
Виж целия пост
# 612
wiwian, Честит Рожден ден на теб и  момчето ти, много здраве и щастие, другото ще дойде само.
Виж целия пост
# 613
wiwian, честит рожден ден и на двама ви!
Бъдете здрави и много щастливи!
   bouquet
Виж целия пост
# 614
Вивиан,много ,много радост послучай хубавия двоен празник Hug
Показвам ви последната си
бутилка
Не е декупаж,ама на кой да се похваля,ако не на вас  Hug
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия