Q&A
Обобщени въпроси и отговори от темата *
Какви са някои съвети за декупаж?
Къде в София мога да намеря стъклени чинии за декупаж?
Как да запечатам акрилна боя върху залепваща салфетка?
* Предложените въпроси и отговори се генерират машинно от автоматизиран езиков модел на база потребителските мнения в темата. Генерираното съдържание може да е непълно, неактуално, подвеждащо или неподходящо. Вашите оценки спомагат за подобряване на модела и неговото усъвършенстване.
-
Какви са някои съвети за декупаж?
Някои съвети за декупаж включват изучаване на темата, избор на подходящи материали като кутии от обувки, кафе или черупки и използване на различни техники за постигане на желания ефект. Препоръчително е да започнете с малки мотиви от салфетка, които не харесвате особено, за да придобиете опит и умения. За постигане на пукнатини се препоръчва използването на Ц200 и тъмни фонове, последвано от тониране на латекса за желания ефект.
-
Къде в София мога да намеря стъклени чинии за декупаж?
-
Как да запечатам акрилна боя върху залепваща салфетка?
За да запечатате акрилната боя върху залепваща салфетка, можете да разредите боята с лак или лак за коса преди нанасяне. След като завършите рисуването, нанесете отново целия слой с лак или лак за коса. Ако нямате лак, временно решение е да използвате спрей за коса след нанасяне на боите, докато закупите подходящ уплътнител за окончателно фиксиране.
-
Как да използвате контур за декупаж?
-
Как се създава релеф на бутилка при декупаж?

, но пък няма лепило
Да си жива и здрава, да ти е живо и здраво детенце, много да ви радва и мечтите му да се изпълнят до една!
Влизам да търся нещо и.......няколко картинки и то да се чудиш какво е станало,че първо - са разбъркани,които са останали и второ - идтритите ги няма в кошчето.
Оплаках се,а сега казвайте - да мия ли тези чинийки /писах ви за тях/ или да остават така. 

На снимката всичко ми изглежда наред.Беше писала за някакъв спрей....с него ли ги пръска.Кутията е супер
представям си ,колко са били доволни от подаръка
С другите спрейове след минути е готово.Така,че гърбовете на чинийте са добре.Малко по-матови,ама са равномерни и добре покрити.В началото изглеждаше....страшно.На снимките цветовете са по-ярки,ама това мога да снимам.В действителност са по-нежни.



