В ритмите на декупажа с чалга,кич....и много настроение_40

  • 57 613
  • 724
# 45
Щурчо,използвам мозаечно кракле на Rich,а еднофазното ми е на различни фирми.Ще ви покажа и мой първи опит с хартия от обувки.http://mirenamell.multiply.com/photos/album/2#photo=125
Виж целия пост
# 46
Аз съм като в онази реклама, обърках си пич...не знам къде сте и  къде трябва да пиша, и като прочетох за чалгата и си викам, е тук със сигурност има много народ и така стана. Миражка, супер готино си го измислила, ако някой  донесе и ракийка със салатка аз отговарям за кючек, ех че обичам да танцувам...

Момичета,  гледах  охках и ахках, на сливи, на часовници и бутилки и на всички други хуботии, мен пак ме "засмука"  декупаж, защото има кой да ме предизвика... Искам да ви покажа две кутии, едната направих със салфетка, която беше по-голяма от размера който ми трябва и направих я на две части и тук искам да кажа, че ако някой реши да прави същото има  тънкости за които аз разбрах в последствие, кроих  мерих и все пак има малко място къде салфетка се препокрива, мое мнение по-добре е да има разстояние и да се до рисува фон, защото място къде се препокрива салфетка стои по-тъмно и се дразня от този факт.
Кутия направена за да уважа тема, но отива в подарък в Русия  Mr. Green

и още по тема...

и не по тема бутилки направени за ловджии.


И последно, че май станах досадна Blush
Салфетка ми е подарък от Larina, благодаря ти мила   bouquet , много ми харесва, обаче не можах да я залепя както му е реда..сорри.

 
Виж целия пост
# 47
. Искам да ви покажа две кутии, едната направих със салфетка, която беше по-голяма от размера който ми трябва и направих я на две части и тук искам да кажа, че ако някой реши да прави същото има  тънкости за които аз разбрах в последствие, кроих  мерих и все пак има малко място къде салфетка се препокрива, мое мнение по-добре е да има разстояние и да се до рисува фон, защото място къде се препокрива салфетка стои по-тъмно и се дразня от този факт.


Задължително ли е салфетката да е по - малка и да се рисува фон отстрани или това е само лично мнение. Извинявам се за глупавия въпрос...

Виж целия пост
# 48
ваня- нищо не е задължително.Имаш пълна свобода според твойте виждания да комбинираш, изрязваш , дорисуваш, припокриваш, изсветляваш , променяш фона и да правиш каквото ти подскаже фантазията. Hug
Виж целия пост
# 49
Vanya_I, миличка, ти не ме разбрала правилно, тази салфетка е по-широка от моята кутия, и в средата на салфетка има много място като фон, а  натюрморт който разположен  от лявата страна на салфетка не  влизаше в размера  на кутия и аз реших да я  изрежа и да направя  като едно цяло махайки  фон в средата .Ако искаш  утре ще снимам цялата салфетка, за да разбереш какво имам предвид. виванова   правилно ти каза, няма правила за размера  на мотив който искаш да лепиш,всичко зависи от твоя фантазия, аз го направих така. Аз се занимавам с декупаж време от време и не мога много да ти помогна със съвети, но нали виждаш какво правят момичета и все нови идеи дават,само чети и пробвай. Успех.
Виж целия пост
# 50
Аз съм в процес на разкрасяване на една кутийка и се чудя понеже нямам възможност в момента да си купя бои хубави... имам едни темперни бои в тубички, български, не знам на коя фирма, но с тях съм рисувала яйца и запечатвала с лак за нокти отгоре... дали ще станат за рисуване върху залепената салфетка вече. Материала от който е кутийката - ми тя е една такава картонена ам с нещо отгоре, което не знам точно какво е, като картон, но не съвсем. И с какво да запечатам отгоре... чуда се, защото наистина има доста видове лакове споменати в темата. тъй като е кутийка като за бижута си мисля, че мога да го направя с лак за джанти, но дали ще е красиво.  newsm78

dyffi, да разбрах. Аз видях кутията и помислих, че цялата салфетка е тази картинка.
Виж целия пост
# 51
dyffi, мда гадничко стои това припокриване -като голяма гънка аз в такива случай просто шкуря  на припокриването  и дорисувам ако се пообели иначе всичко което правиш си е супер и се личи, че и ти държиш дето вика мъжо и на подробностите - за мен го казва че се вманиачавам  Joy   bouquet
Виж целия пост
# 52
Здравейте мили момичета,
Кати страхотни са всички неща но ме грабнаха от раз комплекта с патиците,прекрасен прекрасен!
Миренамел и аз разгледах с удоволствие както новото така и старото,винаги се наслаждавам на твпоите работи,много са изпипзнаи и смного интересни идеи изпълнени.Поздравления
Дуфи кутийките са сууупер,но наистина личи като гънка в средата може би наистина ако поизшкуриш да не личи толкова,бутилките са много интересни,особено ловджийските ,ще има радостни ловджии.А шампанското с тази салфетка е много романтично.Отдавна я търся но няма даже и подобна картинка в нета,поне аз до сега не съм я намерила.

А сега нещичко и от мен

http://media.snimka.bg/7946/022146829-big.jpg?r=0

Желая Ви един хубав ден!
Виж целия пост
# 53
Привет мили момичета Hug Пропуснах да се запиша в няколко последни теми,но вече има с какво Laughing и за това ето ме тук. Mr. GreenМиражче,справяш се повече от отлично с воденето на темите,дали няма връзка с това,че всичко което правиш е перфектно?! Flutter Hug
Видях назад в страниците невероятно хубави творби,направени с обич,желание,стил и богата фантазия.Красотата ще спаси света,така,че не спирайте да я създавате Heart EyesЗа всички Вас Цветя
Vanya_I ,може да ползваш темперните боички,преди да ги нанесеш ги смеси с акрилен лак,така те почти стават акрилни.Ще добият здравина и блясък след изсъхването.Задължително след като си готова фиксирай с отново с акрилен лак цялата повърност.Ако нямаш лак в момента-ползвай след нанасянето на боичките лак за коса,ще е временно решение.Като се обзаведеш с акрилен-лакирай.
Мила ми Лаленце,не ти се е отразила зле "почивката" от декупажа,сътворила си прекрасни неща  bouquet
Някои от вас вече видяха чинията във ФБ,която ще покажа и тук,най-сърдечно искам да благодаря за великолепните коментари,за вниманието и оценката  bouquetМного Ви обичам момичета Heart Eyes
   

Искам също да Ви благодаря за отзивите от видео матеряла  bouquet Heart Eyes Не съм искала да се популяризира,за това за него знаеха само по-близки приятели(а на информаторката ще й дърпам ушите Laughing )
Виж целия пост
# 54
Благодаря за идеята за Лака за коса! Това го имам подръчно.
Виж целия пост
# 55
Джастичка  newsm09  newsm03  newsm09 Повече не мога да ти хваля Произведенията. Да ме прощаваш мила ама аз толкова много епитети  на думата превъзходно просто не знам.За пореден път се прекланям пред таланта ти newsm20
Виж целия пост
# 56
ех момичета какви красоти сте показали,че и нова темичка сте подхванали,само влизам ви надниквам ,нямам време да пиша,че нещо се поразболяхме,аман от тия вируси,няма да ви коментирам момичета,но ви кказвам,че всички произведения са вълшебни  Hug
Виж целия пост
# 57
Здравейте ваятелки на красота  Hug
Тези дни временцето ми стигаше само да ви се наслаждавам и сега ще се опитам да наваксам  Peace
DjastaPrasta чинията е страхотна , я дай малко инфо  Praynig при релефа на шнурчето с какво си работила  newsm78 само част от перата ли са релефни ? Много ми харесва и фона, идеята да замениш синьото на небето е страхотна, някак още повече подсилва танството на "Духът на орела"  omm  Да не говорим колко ме радва факта, че си решила да избягаш за малко от прекрасното си рисуване на стъкло  Wink  Heart Eyes
GenovevaG харесвам тази салфетка, някой ден и аз ще си я налепя  Mr. Green Страхотна огнено кървава бутилка , като червеното винце което непременно трябва да се скрие в нея
Vanya_I аз лично ако ще рисувам върху салфетката, първо ще напръскам с лака за нокти. Всяко намокряне на вече залепена салфетка ми е докарвала гънчици, а темперните боички определено са мокри  Mr. Green Да кажат и другите момичета, но моето предложение е първо пръскаш с лак , после рисуваш фон и после пак пръскаш с лака отгоре за да запечаташ, докато си вземеш акрилния лак да финалното лакиране  Peace
dyffi и мен ме дразни ръбчето, затова когато застъпвам гледам да е шарена салфетката за да не личи, иначе оставям разстояние за да рисувам фон. Ако не си лакирала още, дали да не пробваш по съвета на момичетата да поизшкуриш  newsm78 Бутилките са прекрасни  Hug , а за салфетката на Ларинка... и на мен все така ми се случва, когато най много се притеснявам и искам да стане добре.... все нещо   Rolling Eyes
mirenamell опита ти с хартия да обувки е станал много интересен, а колко хартия съм изхвърлила назад във времето  ooooh! но кой да знае, че един ден ще ми трябва  Crossing Arms
Тази страничка успях да я изклюкаря  Mr. Green и времето ми приключи  Sad
За всички които съм пропуснала  Kissing Heart
Усмихнат ден момичета  Heart Eyes Heart Eyes


Виж целия пост
# 58
GenovevaG , страхотна бутилка в любимите ми цветове, аз все се старая да бягам от това червено, не ми е лесно, но се старая, много интересно си направила фон, и ми е интересно как си го постигнала  Blush, ако не е тайна бих ли споделила???  bouquet

DjastaPrasta, съгласна съм с kkaatt, просто няма думи с които бих могла да опиша моите емоции, може би  усещам радост   когато виждам твоите творби и ти благодаря за това което правиш и споделяш с нас. Heart Eyes

Момичета, благодаря ви за коментар по отношение към кутия за чай, проблем е че вече е лакирана и краклирана,ако мога така да се изразя, обаче когато не беше с лак не се виждаше така, а и на снимка се вижда много, не както в реалност,а колко рязане и подреждане съм направила не е истина, но салфетка се оказа много разтеглива, а аз не толкова сръчна, но както казват и лош опит е опит... затова го споделих с вас.
Виж целия пост
# 59
момичета нахлувам ви в темата с един нестандартен въпрос.искам да си купя 2 вази по повад 8-ми март за подарък направени с вашата техника.идеята ми е да са с някакви цветя.ако някой има нещо подходящо или може да изработи и естествено иска да го продаде моля да ми пращате предложенията си на имейл:lili2024@mail.bg съответно и цената.благодаря предварително
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия