"Зима е навън дошла в ОКТОМВРИйската дружина цари уют и топлина"

  • 60 412
  • 738
# 225
Здравейте и от мен....

За диетата ви съм без думи, ефективна е действайте... Peace

Събота и ние с любимия ходихме на кино. Бяхме с приятели и аз като цяло се бях наканила да гледам нещо леко и релаксиращо, но.....Избраха си филма Орелът http://www.infofilmi.info/filmi/orelat, като цяло доста страховит, но пък исторически и беше зрелищен определено за голям екран..
В неделя ходихме в Гранд мол-а на компютърните игри и ни хареса на всички...Има игри и като за цялото семейство и се позабавлявахме. Абе събота и неделя винаги толкова бързо минават. От малка мразя неделята сега покрай децата съвсем....приготвяне за детска градина, а като почне за училище с домашните не ми се мисли...

Кламерче мартеничките са убийствени  Party А за Криси не знам какво да кажа, нямам подобно наблюдение върху Коко, а пък нямам и идея от какво да е. Доктор с изследвания ми идва на акъла само..
Виж целия пост
# 226
Пламка, и аз съм фенка на Хавиер Бардем. Мммммммм, страшен. Чаках с нетърпение да се появи във филма  Wink

По въпроса за студени крайници: Сами винаги е бил зиморничав ( Страхил все мърмори, че аз съм го била изнежила).
Напоследък все му е топло - нещо, което ме учудва  newsm78 Посреща ме от градина по една тънка блузка, вкъщи все се разхвърля, което не е лошо, разбира се.
Вчера напр. дойде Ясен и той пощуря - тича, скача - потен, главата му мокра, а ръцете му лед  Rolling Eyes Това и друг път се е случвало.
Често краката му са студени - вчера напр. ги топих в гореща вода със сол, за да се стоплят преди да легне наобяд.
Не бих тръгнала по доктори  в настоящия етап- че там като се почне...и ще измислят 100 причини!

За режима:  добре е да не се пропуска хапване - дори да се похапва по-стабилно най-вече салата + това, което е за деня, вечерята трябва да е наполовина ( аз почти не съм го спазвала, но има резултат), да се пие много вода около 2 литра. Да се спазват часовете между храненията.

Нади, готино забавление, само че аз съм много против всякакви компютърни игри. Страхил е пристрастен, Сами и той има склонност, но още не му е дошло на акъла да иска..

ЗАбравих: кифличките на Феликс са вкусни (не бих казала де се отличават с особени гастрономически качества). Аз ги правя със куркума (щото шафран на бг пазар трудно се намира, а куркумата е аналог) и канела. Поръсвам със захар. Сами много си ги обича - той помага в оформянето, мазането, декорира очичките и ги ръси със захар.
Днес сутринта на път за градината си хапна 2 и каза със съжаление, че са му останали само 4.  Laughing

http://www.facebook.com/photo.php?fbid=1396498971756&set=a.1 … .48552.1810680159

Този път декорирах мустачките с разтопен шоколад и станаха много сладки
Виж целия пост
# 227
Плами, не и се взирай много! Според мен има някакъв шанс да се разболява, но нещата не са за лекар, по-скоро, да и обърнеш повече внимание - евентуално краката в топла вода със сол, изцедени сокове, плодове... Тук си имаме вече хомеопат Simple Smile та може да каже повече, но от това, което знам, различните деца и различните проблеми се проявят по различен начин. Уф, нищо не казах.... но с промяната в типа на детето може да се наблюдава промяна в оросяването, в затоплянето на крайниците, това, дали му е топло или студено... така че може да е или промяна израстване, или признак, че нешо се опитва да я бори. Но не и че се разболява Simple Smile не ми вярвай много, питай Зори или Танчето Simple Smile

Успех с режима! Аз напоследък трудно отказвам на сладкото, явно мотивацията ми я няма... дори има едно самоунищожително тъпкане. Ще търся причина за самоомраза някъде вътре Simple Smile 3 кила нагоре тази зима... очевадни. Ще трябва да се вбеся, или знам ли... нещо. Отслабвам или когато съм много щастлива, или когато нещо никак не е наред. А сега съм... спокойна. Тъпо е...

Днес ще варя жито на децата. С орехи, захар и галета. Страшно обичат...
Виж целия пост
# 228
Днес ще варя жито на децата. С орехи, захар и галета. Страшно обичат...
А ти ще ядеш ли???  Wink
Виж целия пост
# 229
Днес  има активност - за което аз лично много се радвам:))))))
 Пламка, за съжаление аз не мога да помогна - нито със съвет, нито с информация.
Ама има мацки - вещи в занаята.
 Само ти пожелавам нещата да се оправят и да не се притесняваш!

Мацки, ама аз се чудя за тая диета, какво ще кажете за японската - тя е 14 дни и също е хубава....
Аз още не съм яла днес, така, че няма значение коя ще започна...ама някак кнлоня към японската....

Изчезвам на тръстиката сега....
Виж целия пост
# 230
Здравейте,

ние сме си все така болни и с температура. вече и Алек. Но Ивка тъкмо свали температурата и сега пак я почва - не знам какво става - явно е упорит вируса.

Пламка - доколкото знам - това състояние какво го описваш - бледа и студена съответства на тип дете - Арсеникум. МОже да ти преминава в друг тип дете, а може както е писала Облачка - да дава признаци че нещо я  бори. И не на последно място- и моите са били така от време на време в къщи - или ако са облечени повече и тръгват да се потят, тогава стоят такива студени, или пък ако наистина им е студено. Или - когато се разиграят много и търчат навам натам - пак стават такива студени и бледи. та - за мен не е за притеснение, просто я наблюдавай. Но ако на теб ще ти е по спокойно - заведи я на лекар - въпреки че сега с толквоа много болни деца не е за ходене до доктори по други причини освен вируси...

айде стига ви от мен
оздравяване на всички
Виж целия пост
# 231
Днес  има активност - за което аз лично много се радвам:))))))
 Мацки, ама аз се чудя за тая диета, какво ще кажете за японската - тя е 14 дни и също е хубава....
Аз още не съм яла днес, така, че няма значение коя ще започна...ама някак кнлоня към японската....

Светле, аз съм правила преди години Японското чудо.
90-дневната е далеч по-лесна, не-толкова ограничаваща и по-здравословна. Аз не съм я правила 90 дни, а само 30.

Важно е сутрин - да се яде плод, за да се задейства метаболизма.
Обяд - от 12 часа нататък
След 4 часа може да се яде плод (аз не го пропускам)
и след 2 часа - вечеря.
Ккато писах и наобяд, и вечерта наблягам на по-голямо количество салати.

И водата - поне 2 л.
Виж целия пост
# 232
Благодаря ви за съветите. Не съм тръгнала още по доктори и нямам голямо желание да го правя, та за сега само ще се наблюдаваме. Но определено това не е типично за нея. Надявам се, да не се разболява /отново/. Днес я заведох на градина с една торба мартеници и усмивка до ушите. След малко отивам да пазаря от базара им  Grinning , който трябва вече да е нареден и отворен. Ако има интересни модели ще ги снимам, за да ви покажа и да си направите и вие.  Sunglasses

За диетата - аз или съм на някакъв строг режим или не съм. Трябва да знам, че имам граници в това което ям, иначе ям като прасюнга. Така, че казвайте кое си избирате и да се мятаме дружно да слабеем. 90 дневната не съм я правила, но ми е много свободията там, но щом съм с вас ще се старая. С японската съм куткудякала като ученичка и се докарах до 55 кг. което за мен е рекорд, но ми спря цикъла за 6 месеца  Crazy /просто прекалих тогава в стремежа си да съм финно гадже/ и сработи де - забърсах най-якото гадже в училище  Joy след което го зарязах, защото се оказа пълен кухар. Rolling Eyes Но това е друга тема  Wink

Отчет: до тук съм с литър и половина вода напред  Drunk
Виж целия пост
# 233
редактирам...
Да, няма да пропусна вареното жито. Не съм мазохист...  Mr. Green
Така е, готините пичове често се оказват кухари... обаче са идеални като стимул за промяна Simple Smile номера е да разбереш какви мамули са чак след промяната, инициирана заради тях. Стига да не е промяна в семейното положение, естествено  Wink

Изтрих коментара си за диетата. После обаче пак се редактирах - не се сдържам, особено за тези, които ще си отслабват без да се придържат към нещо конкратно, да кажа: Хапвайте редовно, по малко! Особено не пропускайте белтъчините, защото от тях организмът не поддържа резерви, съответно постоянно има нужда от зареждане с нови. Което не значи огромни количества... Моля ви, не се набутвайте да гладувате, освен ествствено ако не е планиран разтоварващ ден. Но това, да не ядеш до следобеда... неразумно е. Идеята не е да се разграждат мускули, а сланинки...
Виж целия пост
# 234
гледам диети бистрите... Аз все се каня да почна такава и все не стигам до нея. То за диета трябва режим С моят нередовен начин на живот и хранене...нищо няма да постигна. Ей, го днес съм на една ФФАФла...ат сутринта... така и не сколасах да изям нещо друго. Да не мислите че съм се свършила...неее... имам си достоен бирен авторитет Tired но това е положението! ВЕЧЕ НЯМА ДА СЕ ЖЕНЯ!!!! Joy та...ще ме търпи благоверният и с авторитет!
Иначе да ви кажа моите кучки са прелестни. По умни животни не съм имала досега. Немога да им се нарадвам. Яд ме е че ги мъча още , да живеят в кашон... а само събота и неделя да вилнеят на ранчото. Но са малки още да ги оставя сами там...а нашето преместване се поотлагва. Датата 13 март вече не е актуална... Tired Изби теч в кухнята и сега трябва да се справим се него. но имайки в предвид ,че главно събота и неделя работим там...няма да успеем. Иначе в дневната вече сложихме ламперията на стълбата , а днес поръчах и масата и столовете. Много съм горда че намерих супер фирма - от Велинград Joy която работи точно това което искам. Няма да ви казвам че си скъсах нервите в региона да обикалям и навсякъде да ме гледат "странно и разбиращо" Sick
Вече ми пристигна супер бюрцето - ето го и него Mr. Green
http://www.mebeli-leizi.com/modules/Reshenie/images/new/802_1.jpg
а днес поръчах тази маса
http://www.mebeli-leizi.com/modules/Reshenie/images/917_1.jpg
със тези столове - само че бели с тъмна дамаска.
http://www.mebeli-leizi.com/modules/Reshenie/images/new/786_1.jpg
и след 10 тина дни ги чакам и тях.

Напохвалих ви се! Embarassedма нали си имам дертове на новодомка... та така
Виж целия пост
# 235
Здравейте, мили мои!
Да ви почерпя - днес имаме годишнина от сватбата - 8 години  Laughing



Младоженеца липсва за съжаление и празника ми е не пълен!
Спомням си какъв студ (-15) беше, но стана страшен купон - не че беше нашата сватба, това го казват и нашите приятели. Всякакви изпълнения имаше.
Трябва да кача някой ден снимки. Тези, за които съм дала линкове е това, което е останало в бгфото, след като се беше бъгнало.

Ето така изглеждахме преди 8 години.
http://www.bgphoto.net/request/photo/7415/78401/1447770/.jpg

http://www.bgphoto.net/request/photo/7415/78401/1447772/.jpg

тук се вижда роклята, макар и в гръб
http://www.bgphoto.net/request/photo/7415/78401/1447773/.jpg

 Laughing

Спомням си как Сами плака със сълзи от мъка, че го е нямало на сватбата като гледа за първи път диска преди 2-3 години. Аз го успокоих, че е бил в корема  Embarassed
Днес сутринта му казвам, че имаме годишнина и той : "И така с тати танцувахте чак до октомври, докато се родя?" Голямо танцуване падна  Grinning


Джулка, много хубави мебели си избрала. Хайде на лято ще ги видим  Wink

Как сте с режима?
Аз съм горда - снощи успях да устоя на чиния сладки  Crazy и продължавам

Виж целия пост
# 236

Спомням си как Сами плака със сълзи от мъка, че го е нямало на сватбата като гледа за първи път диска преди 2-3 години. Аз го успокоих, че е бил в корема  Embarassed
Има решение и то е в повторение!!! Mr. Green
Боги, честита годишнина мила приятелко. Толкова сте хубави и влюбени на снимките...Нека това продължи дълги и предълги години.... А с младоженеца ще го отпразнувате като се върне...подобаващо!  bouquet
Виж целия пост
# 237
Боги, честита годишнина, бъдете здрави и честити, да се радвате един на друг.

Виж целия пост
# 238
Богиии, страшна мацка!
И тук, Боги - десет пъти по толкова години щастие и любов ви желая! БРАВО за сладките!!! Аз вчера хапнах суши, ориза не беше много по програма, но като цяло не беше много тежко. Но днес съм на вода, май за първи път от повече от месец... та сега преглъщам гладно миризмата на вкусотията, която си хапва мъжа ми. Така или иначе, присъединявам се към вас в стремежа да сваля някое и друго кило до месец-два.
Да подсетя - претеглете се, измерете някоя и друга обиколка, че да имате стимул да продължавате!

И да споделя още един експеримент. Кой друг е мераклия се присъедини към него? Не е много, само седмица. Иначе е ясно, че по принцип ние винаги сме идеални, ни се оплакваме, ни допускаме отрицателни мисли в главата си  Laughing ммм, сега видях, че датата е по-стара, но няма лошо да си го направим за нас Simple Smile

А кученцата на Джулка са много, много сладки... трудно е да не искаш животинки у дома, като ги видиш Simple Smile И мебелите ми харесаха.. представих си едно светло и изпълнено с любов помещение. Апропо, ще разгледам сайта Simple Smile
Виж целия пост
# 239


И да споделя още един експеримент. Кой друг е мераклия се присъедини към него?

Аз,аз, много имам нужда!
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия