Пейпал - помощ! - 3-та тема

  • 38 167
  • 747
# 690
къде мога да го видя този код?  Embarassed
В банката ти го дават Peace
Виж целия пост
# 691
И аз имам въпрос- картата ми е блокирана, защото не се справих с верифицирането. Имах направени вече няколко плащания от картата в Ибей. Нали няма да ми се налага да плащам отново?
Виж целия пост
# 692
И аз се включвам пак с въпрос. Днес евентуално, може да спечеля един търг. Как да платя после на продавача с пейпал? Сигурно пиша нещо някъде, но къде и какво... нямам представа.  Rolling Eyes
Първо тр да имаш регистрация в ПП, Сесил. Регистрацията всъщност е мейл адрес и парола, с който се регистрирана в ПП.
При плащането на първа стъпка ти показва колко пари струва нещото и адреса за доставка.
Има син бутон долу, цъкаш на него и излиза втора стр, на която тр да напишеш този ПП мейл адрес + паролата.
Трета стр, на която пише последните цифри от картата, от която реално се дърпат парите, минавайки през ПП и там даваш потвърждението и така  Mr. Green
Виж целия пост
# 693
Здравейте момичета.
Сигурно ще задам тъп въпрос, за коео се извинявам предварително, но от вчера имам регистрация в ПП и съм на "вие" с тази разплащателна система.  Embarassed
Регистрирах се и ми пратиха 10$ в ПП. Обаче в онлайн банкирането на картата ми не ги виждам. Въпросът ми е как мога да прехвърля тези пари в картата и да си ги изтегля от банкомат и респективно, как от картата да "сложа" пари в ПП и да пазарувам с тях?
Благодаря  bouquet
Виж целия пост
# 694
Здравейте момичета.
Сигурно ще задам тъп въпрос, за коео се извинявам предварително, но от вчера имам регистрация в ПП и съм на "вие" с тази разплащателна система.  Embarassed
Регистрирах се и ми пратиха 10$ в ПП. Обаче в онлайн банкирането на картата ми не ги виждам. Въпросът ми е как мога да прехвърля тези пари в картата и да си ги изтегля от банкомат и респективно, как от картата да "сложа" пари в ПП и да пазарувам с тях?
Благодаря  bouquet
Не е рентабилно за такава малка сума да я прехвърляш в картата защото за всяко првхвърляне независимо от сумата има такса 2 евро." как от картата да "сложа" пари в ПП "-Не се "слагат"пари в ПП,трябва да имаш пари по картите които си регистрирала в ПП парите се теглят от картите чрез ПП.Надявам се да си ме разбрала.
Виж целия пост
# 695
Благодаря много, не знаех за таксата.  bouquet
А когато събера голяма сума, как все пак да я прехвърля в картата така, че да мога да я изтегля?
Виж целия пост
# 696
Благодаря много, не знаех за таксата.  bouquet
А когато събера голяма сума, как все пак да я прехвърля в картата така, че да мога да я изтегля?

Здравейте,

Имам един въпрос. Преведоха ми пари с PayPal, как мога да си ги прехвърля в картата и каква ще е таксата?

Мерси   bouquet

Някой може ли да ми помогне?  Rolling Eyes

Мерси   bouquet
Става с опцията "withdraw" горе в менюто. Таксата е 2 евро без значение от сумата.
Виж целия пост
# 697
Здравейте

Отидох днес до банката. Няма да ми върнат картата, коята банкомата ми глътна и ще ми извадят нова.Въпроса ми е как се регистрира новата карта? Трябва ли да трия старата? Нужно ли е верифициране на новата?
Виж целия пост
# 698
Опитвам се да финализирам поръчка от ибей, но ми изписва това при една от стъпките This credit card is already linked to your PayPal account. Please add a different card or go to the Profile tab and choose Add or Edit Credit Card to update your card information. Не ми позволява да продължа, какво да направя? newsm78 защо иска да вкарвам друг номер на карта newsm78
Пробвах пак. Сега ми изписва This card cannot be used for this transaction. You can complete the checkout with another debit or credit card. Please enter your new card information below. Картата ми е Виза електрон на ПИБ  Rolling Eyes в ПейПал се регистрирах сутринта, дали това е проблема или нещо друго изпускам?
Виж целия пост
# 699
Или нямаш достатъчно наличност по сметката или сумата е над 100 евро.
Виж целия пост
# 700
И аз с въпрос  Embarassed
Преди година някъде, си регистрах картата в ПП - получих код за верифициране, но не помня дали съм го въвела  ooooh! Не съм използвала ПП никога.
Естествено, картата ми изтече и имам нова - та, доколкото разбрах-си влизам с името и паролата, пиша данните на новата карта и си чакам нов код за верифициране, така ли е?
Другото, което ме притеснява е, че не помня изобщо дали съм попълнила всичко правилно и опитах да направя нов акунт, но ме притеснява това, че от мейл, име, адрес се прехвърля направо на данни за картата, без да ги има другите въпроси?
Моля, по-запознатите да кажат аз ли бъркам нещо или ...   bouquet
Виж целия пост
# 701
Опитвам се да финализирам поръчка от ибей, но ми изписва това при една от стъпките This credit card is already linked to your PayPal account. Please add a different card or go to the Profile tab and choose Add or Edit Credit Card to update your card information. Не ми позволява да продължа, какво да направя? newsm78 защо иска да вкарвам друг номер на карта newsm78
Пробвах пак. Сега ми изписва This card cannot be used for this transaction. You can complete the checkout with another debit or credit card. Please enter your new card information below. Картата ми е Виза електрон на ПИБ  Rolling Eyes в ПейПал се регистрирах сутринта, дали това е проблема или нещо друго изпускам?
По принцип до 100 емро можеш да пазаруваш без верификация на картата.И както Хексе ти е казала-това са първите 2 условия за да можеш да я ползваш.Аз обаче преди 3-4 месеца регистрирах още една карта-5 по ред.Е имах пари в нея,сумата за плащане беше 4 евро и не ми разреши плащане без да е верифицирана.Нямам обяснение защо.Така че ако сумата ти е под 100 евро и има пари в нея-верифицирай я и опитай пак
Виж целия пост
# 702
renydent, Хексе, много благодаря!   bouquetОказа се, че няма достатъчна наличност.
Виж целия пост
# 703
Момичета исках сменям транспортната фирма но освен деливъри смених и регистрационния адрес.Сега искам да платя но ми иска данни на друга карта.Какво да направя искам да си плащам с тази карта This card cannot be used for this transaction. You can complete the checkout with another debit or credit card. Please enter your new card information below.
Виж целия пост
# 704
Кой регистрационен адрес смени?Този в пей пал нема как-щото той трябва да ти е в България.Остави си бг адрес на регистрация в пей пал , а в ибей или там откъдето пазаруваш си сменяй спокойно адресите
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия