Пейпал - помощ! - 3-та тема

  • 38 167
  • 747
# 645
Какво не ще?
Виж целия пост
# 646
Да я приеме, в понеделник ще ходя до банката и ще видим какво става. А картата става за пазаруване в нета. Благодаря ти   bouquet
Виж целия пост
# 647
И последен въпрос, при положение че акаунта ми е верифициран възможно ли е просто да си добавя новата карта без процедурата с кодовете или.. newsm78
Виж целия пост
# 648
И последен въпрос, при положение че акаунта ми е верифициран възможно ли е просто да си добавя новата карта без процедурата с кодовете или.. newsm78

Не не можеш, верифицираш всяка карта, а не акаунта си.
Виж целия пост
# 649
Какво точно трябва да значи това:
Transaction Details
eCheck estimated completion: 6/10/2011-6/14/2011. We recommend that you don't ship items until you receive payment.
Uncleared  (Expected Clearing Date: 6/10/2011-6/14/2011)
  Аз разбирам какво пише,въпросът ми е какво следва сега,понеже виждам парите долу в подробностите,но горе в баланса ги няма,а в ибей ми изписва,че се обработва и чакам.
Може ли да ми разясните,благодаря   bouquet
Виж целия пост
# 650
Това е електронен чек. Не знам защо си го получила, но докато не видиш парите не пращай нищо.
Виж целия пост
# 651
здравейте, някой има ли проблем с плащането днес или съм само аз...????
изписва ми следното...This card cannot be used for this transaction. Please choose a different way to pay, or add another debit or credit card to your account.

съвет....
Виж целия пост
# 652
Здравейте!
Имах повдигнат диспут на 22.05 за неполучена пратка.
на 28.05 продавача е писал следното :
5/28/2011 07:03 PDT - Seller: sent the item but it seems to have gone missing i posted two items that day and none of them arrived to the buyer sorry for the inconvinience
Разбирам ,че и двете неща които е пратил в един ден са изгубени.
Отгворът от Пейпал е следния:
5/28/2011 07:03 PDT - PayPal: A Refund was issued.
Аз го разбирам като пълен рефаунд.
До тук добре ,но вече почти 10 дена не съм получила парите.А в темата за ибей ми казаха момичетата ,че отнема около 5 дена.Имала съм две връщания без диспути ,и наистина парите се връщаха за 3 дена.
Аз ли нещо не разбирам ,или трябва да пиша отново ,поради невърнатото плащане?
Благодаря предварително!
Виж целия пост
# 653
Здравейте!Имам извесна сума ,която не е в картата а в акаунта ми в Пейпал.Интересува ме как мога да плащам  с нея .
Виж целия пост
# 654
Това е електронен чек. Не знам защо си го получила, но докато не видиш парите не пращай нищо.
Да бе Алексче  Hug ,разбрах аз че е електронен чек и писах,че няма да изпратя нищо докато не влязат както трябва парите в сметката ми,но тая не отговаря още.Някъде(не помня къде)ми изписа,че ако няма пари в сметката й,банката изчаквала и разни такива,мина ми бегло някъде като се рових.Но интересно ми е това,което писах и е предният си пост-защо парите ги виждам в детайлите долу като си вляза в ПП,а в баланса не идват  newsm78
Виж целия пост
# 655
Здравейте,

Имам един въпрос. Преведоха ми пари с PayPal, как мога да си ги прехвърля в картата и каква ще е таксата?

Мерси   bouquet
Виж целия пост
# 656
Здравейте!!!
 Извинявам се предварително за глупавите си въпроси, но съм съвсем, ама съвсем незапоната с разплащането в Пейпал /и където и да е в Интернет  Embarassed/

Направих си регистрация в Ибей. Дотук ОК, справих се някак си.
 Следваща стъпка- регистрация в Пейпал. Тъй като нямам кредитни карти, а само дебидна регистрирах нея. Тя ми е от ДСК /Виза електрон/. Нали мога да ползвам нея за разплащане в Ибей?
 В първият пост прочетох нещо за "верифициране". Аз по принцип нямам намерение да правя големи покупки /примерно до 10-15 долара максимум/, но реших, че може и да ми потрябва някой ден да превеждам по-големи суми. Натиснах там където е описано. Проверих в сайта на ДСК и са ми отразили две транзакции, като ми изписва "000000******0000 ОПЕРАЦИЯ НА ПОС Авт. код 000000" На мястото на нулите са цифри. Кои 4 цифри трябва да въведа, за да си верифицирам картата? Или трябва да ми изписва нещо друго?
 Сега, в момента мога ли да заплатя нещо от Ибей, без да съм верифицирала картата /стойността на нещото е 4 долара/ ?
Виж целия пост
# 657
Здравейте!!!
 Извинявам се предварително за глупавите си въпроси, но съм съвсем, ама съвсем незапоната с разплащането в Пейпал /и където и да е в Интернет  Embarassed/

Направих си регистрация в Ибей. Дотук ОК, справих се някак си.
 Следваща стъпка- регистрация в Пейпал. Тъй като нямам кредитни карти, а само дебидна регистрирах нея. Тя ми е от ДСК /Виза електрон/. Нали мога да ползвам нея за разплащане в Ибей?
 В първият пост прочетох нещо за "верифициране". Аз по принцип нямам намерение да правя големи покупки /примерно до 10-15 долара максимум/, но реших, че може и да ми потрябва някой ден да превеждам по-големи суми. Натиснах там където е описано. Проверих в сайта на ДСК и са ми отразили две транзакции, като ми изписва "000000******0000 ОПЕРАЦИЯ НА ПОС Авт. код 000000" На мястото на нулите са цифри. Кои 4 цифри трябва да въведа, за да си верифицирам картата? Или трябва да ми изписва нещо друго?
 Сега, в момента мога ли да заплатя нещо от Ибей, без да съм верифицирала картата /стойността на нещото е 4 долара/ ?
Можеш да плащаш до 100 евро без да е верифицирана картата, така че плащай спокойно.
Кода за верифициране ще го видиш срещу транзакцията от 1.50 евро(след като я осчетоводят) и след като го въведеш(успешно верифицираш картата) тези 1.50 евро се виждат в баланса ти в пейпала
ето как изглежда PP*0853CODE
Виж целия пост
# 658
Dzuls, благодаря!   bouquet  Значи трябва да чакам друго да ми изпише на сайта на ДСК, защото това което ми пише в момента не изглежда по посочения начин.
Виж целия пост
# 659
Здравейте,

Имам един въпрос. Преведоха ми пари с PayPal, как мога да си ги прехвърля в картата и каква ще е таксата?

Мерси   bouquet

Някой може ли да ми помогне?  Rolling Eyes

Мерси   bouquet
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия