Пейпал - помощ! - 3-та тема

  • 38 167
  • 747
# 705
Хексе, благодаря ти.   bouquet
И още един въпрос.  Blush
В ПП имам 6Е например, а в картата 20Е. Ако пусна поръчка за 10Е, ще я плати с 6те от ПП и ще вземе още 4 от картата ли?
Благодаря предварително.  bouquet
Виж целия пост
# 706
Хексе, благодаря ти.   bouquet
И още един въпрос.  Blush
В ПП имам 6Е например, а в картата 20Е. Ако пусна поръчка за 10Е, ще я плати с 6те от ПП и ще вземе още 4 от картата ли?
Благодаря предварително.  bouquet
освен да пробваш, друго не ти остава  Wink  hahaha Не знам наистина, дано Алекс или Хексе се включат.
При мен, например, като дойде първата фактура в Пейпал от превозвача, имах в акаунта 1,5 евро, които първо конвертира, а после и покри фактурата. Може и при теб първо да дръпне парите от пейпал и после да търси картата.
Виж целия пост
# 707
Здравейте,този 4-ри цифрен код задължително от банката ли се взема . Hugили може да бъде видян в някое от извлеченията при банкирането.
Виж целия пост
# 708
Кати и в банкирането може да се види  Peace
Виж целия пост
# 709
Хексе, благодаря ти.   bouquet
И още един въпрос.  Blush
В ПП имам 6Е например, а в картата 20Е. Ако пусна поръчка за 10Е, ще я плати с 6те от ПП и ще вземе още 4 от картата ли?
Благодаря предварително.  bouquet
Да винаги тегли наличните в ПП и ако не стигат тегли останалите от картата
Виж целия пост
# 710
]Да винаги тегли наличните в ПП и ако не стигат тегли останалите от картата
Hug
Виж целия пост
# 711
Здравейте,този 4-ри цифрен код задължително от банката ли се взема . Hugили може да бъде видян в някое от извлеченията при банкирането.

Зависи какво ти е банкирането, в моето не се вижда, защото не показва блокираните суми , а само изтеглените. Така че може да се наложи и да отидеш до банката.
Виж целия пост
# 712
Хексе, благодаря ти.   bouquet
И още един въпрос.  Blush
В ПП имам 6Е например, а в картата 20Е. Ако пусна поръчка за 10Е, ще я плати с 6те от ПП и ще вземе още 4 от картата ли?
Благодаря предварително.  bouquet
Да винаги тегли наличните в ПП и ако не стигат тегли останалите от картата
Не винаги! Ако плащането е в същата валута, в която са парите в баланса, тогава дърпа първо тях и остатъка взима от картата. Но ако не са едни и същи валутите, дърпа цялата сума от картата.
Е, един-два пъти ми се е случвало валутите да са различни, но да стане превалутиране и да се ползват все пак парите от баланса, но това бяха единични случаи, не знам защо и кога се получава това и затова гледам винаги първо да си обърна парите в баланса в желаната валута преди да платя нещо Peace
Виж целия пост
# 713
Алекс в ебей смених Registration address: и Primary postage address: в пейпал нищо не съм пипала но сега като искам да платя през ибей натискам да си платя всичко е като преди и когато потвърждавам плащането ми пише  че с тази карта не може.... Пари имам.Да пробвам ли ръчно направо през пейпал newsm78 пробвах и обратно от пай пал влязох в ебай да платя и ми пише Your request could not be processed at this time
We were unable to load your cart.
Виж целия пост
# 714
Ренидент ти е отговорила, ама аз да пиша. Mr. Green
Виж дали не ти е изтекла картата и дали имаш достатъчно пари.
Също така, трябва да е свързана с акаунта ти в Пейпал и да е verified, т.е да си въвела кода.
Виж целия пост
# 715
Имам пари и е свързана до вчера си плащах без проблем verified ми е отдавна въвела съм кода.Направо не знам вече.Картата е валидна до 2013...

Проблема беше в банката днес им се обадих и всичко вече е наред благодаря за помощта.
Виж целия пост
# 716
Здравейте, момичета! Аз вече имам доста покупки чрез ПП, но сега разбрах, че удържали и такси. Знаете ли в какъв размер са? Процент от сумата или фискиран процент? От Ибей примерно (ако има значение магазина).
Виж целия пост
# 717
 Crazy
Сеси, такса само, ако получаваш пари със Сенд мъней, примерно ако някой ти прати на теб и ти ги приемеш 2 Е (виж някъде на предните стр го обсъждаха), когато плащаш в ибей нищо допълнително не ти удържа!!! 5лири са си 5 лири продажба по курса на твоята банка....само  newsm78 имаше една опция за настройка на ПП да се съобрази с курс продава на твоята банка, а не на ПП, че излизаше с разлика.
Има го в поста на Алекс на 1 стр Как да смените курса, така че да ви таксува по курса на банката ви: - давай по онези стъпки, ако го няма мисля, че тогава автоматично е станало (с откъслечни спомени за това съм, но мисля, че с картата на ПИБ не намирах опциите и стана ясно, че автоматично е минало на техния курс, докато на другата карта на ЦКБ си вървях по тези стъпки и стана.

Ай честито!  cheers
Виж целия пост
# 718
Crazy
Сеси, такса само, ако получаваш пари със Сенд мъней, примерно ако някой ти прати на теб и ти ги приемеш 2 Е (виж някъде на предните стр го обсъждаха), когато плащаш в ибей нищо допълнително не ти удържа!!! 5лири са си 5 лири продажба по курса на твоята банка....само  newsm78 имаше една опция за настройка на ПП да се съобрази с курс продава на твоята банка, а не на ПП, че излизаше с разлика.
Има го в поста на Алекс на 1 стр Как да смените курса, така че да ви таксува по курса на банката ви: - давай по онези стъпки, ако го няма мисля, че тогава автоматично е станало (с откъслечни спомени за това съм, но мисля, че с картата на ПИБ не намирах опциите и стана ясно, че автоматично е минало на техния курс, докато на другата карта на ЦКБ си вървях по тези стъпки и стана.

Ай честито!  cheers

Ооо, аз първа страничка съм я чела  Wink Само за такса не намерих нищо Simple Smile  Казвай кога ще те черпя  Heart Eyes  Hug
Виж целия пост
# 719
Момичета и аз тук Embarassed,
Има ли опция ако получа пари от refund например да не ми се връщат в картата, а да останат в Пей Пал акаунта. Тъй като каратата ми е на ПИБ в лева и при всяко връщане, обикновенно са с курсова разлика и се удържат и 1% от сумата. Т.е. винаги получавам по-малко от колкото съм платила Crossing Arms Та има ли начин да направя такава настройка ми е въпроса?
Благодаря предварително  bouquet

И още нещо... Задължително/Препоръчително ли е да се настрои акаунта на курс на банката, тъй като в момента аз ползвам курса на Пей Пал, и той е съвсем малко по-изгоден от този на моята банка..
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия